PDA

View Full Version : Просто Въпрос !



boshko123
10-01-2010, 18:06
Какво бихте направили,когато разберете,че човека до вас гадже/най-добър приятел няма нищо общо с това което искате и търсите.Бихте ли оставили някой с който сте дълго време и чак сега разбирате,че той дори не знае какво значи за вас ?

PinkBubleSsS
10-01-2010, 18:31
Ами просто не бих била с момче,което не познавам достатъчно добре,към което нямам тръпка.Не мога да си представя да бъда с човек,към когото нямам чувства, и съм с него,защото просто ми е нужен някой.Предпочитам да съм сама ;)

MaTSava
10-01-2010, 19:42
Виш само колко тъпи въпрос задаваш, следователно и ти си Тъп . Браво :D :D

petersl55
10-01-2010, 21:41
Ма многоУ ясно..за какво ми е да съм до човек който само ми губи времето..дори не ми е забавно с него..и единственото нещо което прави е да ми дърпа живота надолу към ада.. :smt017

mincheto
10-02-2010, 05:15
Независимо от колко време се познавате с момчето,тръпката или я ИМА или я НЯМА.Може от години да се познавате и да няма тръпка и химия между вас,може от месец да се знаете и да се обичате много ида има голяма химия между вас.

Elenichkaa
10-02-2010, 07:06
Какво бихте направили,когато разберете,че човека до вас гадже/най-добър приятел няма нищо общо с това което искате и търсите.Бихте ли оставили някой с който сте дълго време и чак сега разбирате,че той дори не знае какво значи за вас ?

Отговор:Не бих го оставила,независимо приятел,гадже.Ако сме гаджета може би да,след като се чувствам зле,защо да стоя там!Но заради "доброто старо време" човека може да разчита на мен като на приятел.Ако ми е направил добро,никога няма да забравя,а ще му се отплатя и няма да го изоставя в труден момент.

boshko123
10-02-2010, 07:15
Нямах предвит,да тръгнеш с първия срещнат и след 2седмици да разбереш,че той си пада по курви а ти не си.Имах предвит да си с някой дълго време,месеци,години,и да разбереш,че инетресите ви се разминават,че нямате общо бъдеще,че това между вас се е дължало на тръпка,или кой знае на какво,но сигурно не е нещо на което може да се положи сигурност.Става дума и за връски,и за приятелства,основната идея на въпроса ми беше г-д,дали бихте пожертвали себеси,за да не разрушите сбърканите представи на този до вас,или бихте срутили представите му за да не си задавате повече този въпрос !

И все пак благодаря на хората които отговориха на въпроса ми,а не на свойте въпроси "тъп ли съм или не съм"!

MaLkaTa_LaDy
10-02-2010, 07:43
Това съм си го говорила с най-добрата ми приятелка и й казах, че единствено ако се промени и вече не е този човек, когото съм познавала, ще прекратим приятелството си. За това - да, не искам такъв човек до себе си.