PDA

View Full Version : Първата ми ниска оценка



ludiqtzubar96
11-19-2010, 13:17
Здравейте,аз съм 8 клас и досега най-ниската оценка ми беше 4.Обаче днеска по английски получих супер нечестна двойка-всички говореха и аз само се обърнах да питам едно момче колко е часа и класната ми каза двойка!!И сега проблема ми е как да кажа на мама.Моля помогнете!!

chemist9009
11-19-2010, 13:25
писала ти е 2 защото си се обърнала да питаш за час?!?! кви са тези даскали?!!? баси.....

ludiqtzubar96
11-19-2010, 13:36
То мен за това ме е яд-ако ме беше изпитала и тогава да имам 2,нямаше да ме е яд и сега просто съм :-x

Pwnmaster
11-19-2010, 13:42
Аааа, и сега какво!? :shock:

CookieMonster
11-19-2010, 13:43
Опитай да поговориш с нея в междучасието, когато не е толкова раздразена. Ако не се получи говори с вашите и после те да говорят с нея..

chemist9009
11-19-2010, 13:46
То мен за това ме е яд-ако ме беше изпитала и тогава да имам 2,нямаше да ме е яд и сега просто съм :-x

Еми кажи на вашите за нелепата ситуация с оценката...все пак не са те изпитвали за да изкараш такава оценка :) :)

December
11-19-2010, 14:25
ludiqtzubar96 :-o

mlakniwe2
11-19-2010, 14:32
1 двойка голяма работа, по-нагоре ако знайш кво та чака-особенно по математика :-o

Vikito0o
11-19-2010, 14:32
Обясни на майка си ситуацията и кажи,че ще внимаваш повече и няма да се повтори.Ще те разбере все пак предполагам,че си в ново училище.А за госпожата научи и я помоли да те изпита да си поправиш 2-ката.

MegiBoOm
11-19-2010, 14:40
Кофти ситуация. Най-добре е да обясниш честно и откровено на родителите си какво е станало!

BeezyJey
11-19-2010, 14:44
Омгг, човече, какво сложно има да кажеш на майка ти, че тъпата ти даскалка ти е писала двойка само защото си се обърнал да питаш колко е часа ?

"Как да кажа на мама ?".. Лигльо.. ти не си 8 клас, ами 4ти..

pifiella
11-19-2010, 16:29
Моята първа двойка беше в първи клас,защото не можах да сглобя едно чадърче с цифри :D и ревах 3 дни след това.Всичко се преживява и забравя все пак си 8 клас

chemist9009
11-19-2010, 17:17
Моята първа двойка беше в първи клас,защото не можах да сглобя едно чадърче с цифри :D и ревах 3 дни след това.Всичко се преживява и забравя все пак си 8 клас

:D :D Първата ми двойка беше 5 клас :D :D по литература просто не бях учил и зяпах тавана цял час 8-) 8-) :lol: :lol: :lol:

Ssummerjam
11-19-2010, 17:22
Обясни й как си я получил/а.

ludiqtzubar96
11-19-2010, 18:24
Кофти ситуация. Най-добре е да обясниш честно и откровено на родителите си какво е станало!
Така и направих и те го приеха доста добре.Па и като се замисля какви са ми другите оценки-девет 6 и една 5,лесно ще я оправя.Така че няма проблеми. 8)

chemist9009
11-19-2010, 18:30
Кофти ситуация. Най-добре е да обясниш честно и откровено на родителите си какво е станало!
Така и направих и те го приеха доста добре.Па и като се замисля какви са ми другите оценки-девет 6 и една 5,лесно ще я оправя.Така че няма проблеми. 8)

Споко ще го преживееш...ученик без двойка е като студент без невзет изпит :lol: :lol: 8-) 8-) :D :D

ecstazy
11-19-2010, 18:41
Оф ми като си толко невинен що не им кажеш просто ?!? :?

ludiqtzubar96
11-19-2010, 19:09
Оф ми като си толко невинен що не им кажеш просто ?!? :?
Ти не прочети ли в предния пост,че съм им казал!?

WaTaFa
11-19-2010, 20:09
1 двойка голяма работа, по-нагоре ако знайш кво та чака-особенно по математика :-o
:D :lol:

DieselBlood
11-19-2010, 20:24
Леле,ми аз кво да кажа като във Вторник ми писаха втора 2ка по физика??Кажи на ваще да почнат да свикват,защото нагоре е някакъв ад под небето.

peroto
11-19-2010, 20:39
ludiqtzubar96 написа:
Така и направих и те го приеха доста добре.Па и като се замисля какви са ми другите оценки-девет 6 и една 5,лесно ще я оправя.Така че няма проблеми.

Кво ше я поправяш ти вече си я оправил + тва толкова шестици по език в 8 клас е мн добре :P

ludiqtzubar96
11-19-2010, 21:10
Леле,ми аз кво да кажа като във Вторник ми писаха втора 2ка по физика??Кажи на ваще да почнат да свикват,защото нагоре е някакъв ад под небето.
Да,забелязах го,просто предметите стават толкова много и толкова сложни,че (почти) нямаш шанс да нямаш 2. :?

kik7
11-19-2010, 21:26
пха днеска като разгледахме дневника в графа физика с едно момиче гледаме нqкви тройки ни написала .. напрао ми стана лошо .. таq нито ме е изпитвала, нито ми е сйбирала тетрадката, нито ме е питала нещо ..

ImmortalSportFreak
11-19-2010, 22:35
Моята първа двойка беше в първи клас,защото не можах да сглобя едно чадърче с цифри :D и ревах 3 дни след това.Всичко се преживява и забравя все пак си 8 клас :D :lol:
Първата ми 2-ка беше в 3 клас,защото нещо отсъствах(болест) и след това хоп-контролно,аз нищо не знам. :lol: Не се ядосвах,оправих я бързо.Другите 2 ми бяха по история-първият път госпожата се беше ядосала,изпита няколко човека и изтресохме глупости,тоест2;втората не помня по кво.И последната 2 ми беше по химия,веднъж изобщо не бях учила и цъках тото на теста.. каква излагация ;Д ама я оправих светкавично. ;д
Някои хора за 5ци реват.. вкякви ги има. :razz:

п.п.Сигурно ми престои 2 по физика,заради едно контролно по физика. :oops: ..и не кво да е контролно,а направо отвратително.. ;Х :D

DickJustice
11-19-2010, 22:38
Първата двойка ... в 7-ми клас по БЕЛ ... Нещо се заяждах на госпожата и тя ме пита някакви измислени въпроси... :D

chemist9009
11-19-2010, 22:54
Някои хора за 5ци реват.. вкякви ги има. :razz:



така си е :lol: :lol: имаше една зубърка точно за това ревеше :lol: :lol: някои когато изкарат 5 се напиват други реват :lol: :lol:

Longview
11-20-2010, 06:40
2ка. Бях 6ти клас. Един единствен път за цялата година бях без домашна по математика. Госпожата реши да проверява. Ей на тва му се вика ШАНС xD

Overon
11-20-2010, 07:08
2-йка тази година по бел господина ме пита готов ли си за днес аз му викам може ли другия път а той-добре другия път... ще си поправиш 2-йката

Jessie
11-20-2010, 12:33
Здравейте,аз съм 8 клас и досега най-ниската оценка ми беше 4.Обаче днеска по английски получих супер нечестна двойка-всички говореха и аз само се обърнах да питам едно момче колко е часа и класната ми каза двойка!!И сега проблема ми е как да кажа на мама.Моля помогнете!!

Ебаси ве, няма да ти е последната такава оценка .. Едва 8 клас си .. а като станеш 10-11 няма да мислиш толкова за учене, колкото с долната си глава, споко. ;ддд

Tempest
11-20-2010, 12:35
Jessie - всякакви ги има..

към автора - брат, аз нямам толкова оценки общо, колкото 5ци имаш ти...

Jessie
11-20-2010, 12:37
Jessie - всякакви ги има..

към автора - брат, аз нямам толкова оценки общо, колкото 5ци имаш ти...
Да бе, знам, обаче е нек'во супер шибано да пищи, че имал двойка. ;) Нито ще му е последната, нито ще е последният човек с ниска оценка. ;дд

ludiqtzubar96
11-20-2010, 12:48
Jessie - всякакви ги има..

към автора - брат, аз нямам толкова оценки общо, колкото 5ци имаш ти...
Т и на даскало ходиш ли,все пак минаха 2 месеца и нещо!
П.С.Да знаете,че не съм бележкар,просто бях много pisted off когато писах тази тема, заради начина по който получих тази оценка.

Tempest
11-20-2010, 12:58
явно си заслужаваш 2ката по английски... :shock: pissED off се пише :D

и да, аз съм един от малкото с никакви неизвинени.. не, всъщност имам 1, защото си позволих да поспя 1 час повечко.. разликата между мене и тебе е, че аз съм 12 клас... ама и в 8ми до декември нямах почти никакви оценки.. :D

DesireToFire
11-20-2010, 13:52
Нямате ли правилник. Според нашият не могат да ни пишат двойки за без домашно, а за говорене съвсем. Би трябвало да те изгони или да ти пише забележка или подобно. Въпреки, че в случая и това би било нечестно.

ludiqtzubar96
11-20-2010, 14:13
Нямате ли правилник. Според нашият не могат да ни пишат двойки за без домашно, а за говорене съвсем. Би трябвало да те изгони или да ти пише забележка или подобно. Въпреки, че в случая и това би било нечестно.
Е за такова нещо-да не ти пишат 2ка,защото си без домашно, не съм чувал.Минал съм през 3 училища,и в трите пишеха 2ки за без домашно.
П.С.Tempest,ние тука говорим за оценки,не за отсъствия(и аз имам едно,защото реших да изпусна часа на класа)и мерси за поправката по английски,просто още не мога да псувам на английски много добре :D

vow
11-21-2010, 14:46
Нямате ли правилник. Според нашият не могат да ни пишат двойки за без домашно, а за говорене съвсем. Би трябвало да те изгони или да ти пише забележка или подобно. Въпреки, че в случая и това би било нечестно.
Е за такова нещо-да не ти пишат 2ка,защото си без домашно, не съм чувал.Минал съм през 3 училища,и в трите пишеха 2ки за без домашно.
П.С.Tempest,ние тука говорим за оценки,не за отсъствия(и аз имам едно,защото реших да изпусна часа на класа)и мерси за поправката по английски,просто още не мога да псувам на английски много добре :D

:D :D :D :D :D ти наричаш това псувня

DesireToFire
11-21-2010, 17:03
Нямате ли правилник. Според нашият не могат да ни пишат двойки за без домашно, а за говорене съвсем. Би трябвало да те изгони или да ти пише забележка или подобно. Въпреки, че в случая и това би било нечестно.
Е за такова нещо-да не ти пишат 2ка,защото си без домашно, не съм чувал.Минал съм през 3 училища,и в трите пишеха 2ки за без домашно.
П.С.Tempest,ние тука говорим за оценки,не за отсъствия(и аз имам едно,защото реших да изпусна часа на класа)и мерси за поправката по английски,просто още не мога да псувам на английски много добре :D

:D :D :D :D :D ти наричаш това псувня
Има един речник по английски точно за цинизми и го има :Д

SmilezZz
11-22-2010, 06:40
Поговори с учителката,ако ли пък не - с директора на
училището..Все пак е хипер нечестно да ти пише
двойка за това :? ..

- Иначе кажи на майка си причината,заради която
имаш двойка..И после ако трябва те да говорят с
някого..

ludiqtzubar96
11-22-2010, 15:23
Поговори с учителката,ако ли пък не - с директора на
училището..Все пак е хипер нечестно да ти пише
двойка за това :? ..

- Иначе кажи на майка си причината,заради която
имаш двойка..И после ако трябва те да говорят с
някого..
Ти кажа честно въобще не ми се разправя и не ми пука.Първият срок ще имам 6 по английски,така че да си я пише.Иначе за псувнята-не е голяма,обаче на предаванията я цензурират,така че се счита за такваз.

awerw
11-22-2010, 16:11
ludiqtzubar96 :-o ludiqtzubar96 :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

iLovePussyJuice
11-23-2010, 02:34
аз пък в 4ти клас имах 20+ 2ки 30+ забележки, ама въпреки т'ва ме задължаваха да ходя по олимипиади и винаги бях сред най-добрите 8-)

по тази система беше до едно време...после дойдоха яко отсъствия и др. неща, за които нема да говоря и така...

мисълта ми беше, че не е голяма работа xD

а и аз лично съм на мнение, че незнайно защо обръщат толкова много внимание на оценките и дипломите...

за мен е много по-важно да имам богата обща култура и да съм грамотен, от колкото непременно да имам диплома 6,00 (примерно) xD

споменавам го, защото има хора вЕрващи си, че дипломата е критерий за интелектуално ниво :D

а надявам се повечето от вас да са наясно как стоят нещата :)

а тегавото е, че при кандидатствания (за гимназия, висше образование, работа ...) точно на това обръщат внимание...

Е НА БАБА ВИ П'УТКАТА...аз нека съм си грамотен, пък вие си имайте измислените шестички xD

казах тези неща, защото съм афектиран от разни неща

modjodjodjo
11-23-2010, 03:05
Е една 2-ка голяма работа. Аз като ученик колко двойки съм имал и никога не ми е дремело и сега като студент също. И наистина повечето от оценките ти от дипломата за средно образование няма да ти вършат работа, освен една две, с които ще кандидатстваш по нататък.

Aysell
11-23-2010, 11:41
1 двойка голяма работа, по-нагоре ако знайш кво та чака

Напълно съгласна съм :)

georgiev50
04-01-2014, 13:14
писала ти е 2 защото си се обърнала да питаш за час?!?! кви са тези даскали?!!? баси.....

Kukuto
04-01-2014, 14:47
писала ти е 2 защото си се обърнала да питаш за час?!?! кви са тези даскали?!!? баси.....
Споко,темата е от 2010,следователно пича вече е 12 клас! :D

Shupidub
04-01-2014, 21:28
Споко,темата е от 2010,следователно пича вече е 12 клас! :D
Колко ли 2ки е събрал вече :D

Eagle 123
04-01-2014, 23:21
Ей наборе кажи какво става, как се изнизаха годините, имаш ли пак някаква незаслужено писана 2ка, та тук да се оплачеш ? :D

The Cheetah
04-02-2014, 06:45
Е, темата е от 2010, автора е преживял двойката

Evjenq
04-02-2014, 09:03
Ахахахах, чета тука, някои казват „Какво толкова от една двойка, седни научи и да те изпита да я поправиш.“, за такава нечестна двойка, аз ще отида и такъв скандал ще и вдигна на тая преподавателка, че повече няма да смее да ме погледне. ;)
При директора ще отида, ако трябва и родители ще извикам. Случвало ми се е преди подобна ситуация и учителката се чувстваше като нас*ана. ;)

draid
04-02-2014, 20:07
Е пука ти. Кажи и "Мамо писаха ми 2 без да ме изпитват" ;)