PDA

View Full Version : преписване със слушалки от телефона



jeni4kata
01-25-2011, 09:58
вие преписвали ли сте така,хващали ли са ви
искам по изпита по анатомия да преписвам така,ама тя професорката после ако реши ще пита устно,но може и да не пита
какво да паря имам дълга коса,друг път съм правила така-1 път и не ме хванаха??

BaffaLsc
01-25-2011, 10:19
Обмисляла съм го като трябваше да казва една приятелка ' Опълченците на Шипка ' 8-)

LaChupacabra
01-25-2011, 11:25
изпит по анатомия? лекар ли ще ставаш [в университет ли си] или просто по Биология нещо? щото ако си в университет и учиш за лекар не е ника добра идея да преписваш....

Nqkuf
01-25-2011, 12:12
Правил съм го докато писахме ЛИС по литература...
Записвам го на звукозапис, слагам едната слушалка и с Play/pause
до края... :D

LeDa
01-25-2011, 12:15
изпит по анатомия? лекар ли ще ставаш [в университет ли си] или просто по Биология нещо? щото ако си в университет и учиш за лекар не е ника добра идея да преписваш....
+1
Въобще ако учиш нещо, при което по-късно като го практикуваш от теб ще зависят животите на други хора ....

Cherwenokoska
01-25-2011, 12:25
Аз веднъж мин. година направих това като трябваше да казвам Опълченците на Шипка ;д ама съвсем се обърках защото понякога се бавя и махнах слушалките и продължих сама.. :D

anonymous708973
01-25-2011, 13:13
изпит по анатомия? лекар ли ще ставаш [в университет ли си] или просто по Биология нещо? щото ако си в университет и учиш за лекар не е ника добра идея да преписваш....
+1
Въобще ако учиш нещо, при което по-късно като го практикуваш от теб ще зависят животите на други хора ....

Ей заради това ходя на 2-3 различни лекари всеки път, дори и за най-обикновени кръвни изследвания. Аман от некадърници.

ImmortalSportFreak
01-25-2011, 18:09
LeDa написа:
LaChupacabra написа:
изпит по анатомия? лекар ли ще ставаш [в университет ли си] или просто по Биология нещо? щото ако си в университет и учиш за лекар не е ника добра идея да преписваш....

+1
Въобще ако учиш нещо, при което по-късно като го практикуваш от теб ще зависят животите на други хора ....

++

Щом ще учиш за такъв отговорен занаят забрави преписването!Учи здраво,ако не те мързи,просто се откажи.Лекарите трябва да имат много знания и да са отговорни,а това не се постига с преписване,а с много учене и практика!

glamourreye
02-23-2011, 02:20
Е пък представи си, че изведнъж ти се изключи телефона и какво правим?! .. Или пък батерията .. учи си по-добре :) нищо няма да ти стане повярвай ми !! краен вариант са добрите стари пищови ..

TheNewReligion
02-23-2011, 09:30
Една съученичка си прави така класното по литература и учителката се направи, че не вижда, ама като връщаше писаниците, нейните не ги върна, а просто я сложи сама на чин и й каза да напише всичко на ново. Та, сама си прави сметката. Много зависи от учителя- дали е блейка или наблюдава.

Greennight
02-23-2011, 10:20
Не е толкова елементарно колкото си мислтие,щото не знаете в какъв порядък ще ви се паднат въпрости и,ако записа е малко по-дългичък ще загубите много време в търсене на нужната информация...