PDA

View Full Version : Първата крачка?



TovaSumAz
02-15-2011, 14:52
Хей хораа!! ^____^ Преди да почна да пиша за моята история, ще ви помоля който смята проблема ми за тъп или нещо такова, да не почва да ме храни, просто да не пише нищо. :)) Таа значи аз съм на 14, осми клас ии някъде в началото на годината се запознах с един от 9 клас и отначало бяхме само на "здрасти". Аз като цяло си го бях харесала, но една супер ревнива и емоционална приятелка ми каза, че го харесва, и аз реших че не ми се занимава с драми.. :D Тя му се обясни в любов и тем подобни, той не я хареса и така...Всичко си беше наред, докато не отидох на един купон, където беше и въпросното момче. Не е имало някво голямо сваляне и т.н. ноо мисля, че той ме хареса, щото само се навърташе около мене и си търсеше причини да си говорим. После ме намери в скайп и си писахме 1-2 пъти, но нищо особено. Миналата седмица бях на една дискотека и знаех, че и той ще ходи, и цяла вечер се оглеждах за него. Накрая се видяхме и той ме гушна и ме пита дали искам да танцуваме (бяхме точно до дансинга). Танцувахме малко, после излязохме и си говорихме, а той беше лееко пиян :D Каза ми, че съм много готина и секси :oops: и може би щяхме да се забием, но аз трябваше да си ходя рано, а и не исках да се случи, докато е пиян, защото тогава щеше да е ясно, че ще е за 1 път... Оттогава не съм го виждала и не сме си говорили.

Та, да си кажа и въпроса, че сигурно ви отегчих.. Ясно е, че не съм му безразлична, а мисля, че и той се е досетил, че го харесвам...и сега какво?? Гадното е, че сме различни смени и нямаме много общи познати, така че се виждаме само по купони. Какво да направя, така че да се получи нещо между нас? Въпросът ми е принципен, тъй като се предполага, че момчето трябва да направи първата крачка, какво трябва да направи момичето, за да тръгнат? Много ще съм ви благодарна, ако споделите какво и мислите и дадете някое и друго съветче =]]

n3zabrawiimaa
02-15-2011, 14:58
Харесва те! Пък и нали знаеш, че "Пияните устни изричат трезвени желания".. Пък и това, че момчето правело първата крачка..глупости. На моя аз му признах и вече сме заедно 4 месеца.. Не се притеснявай! Пък и добра идея е, знаеш ли кое.. отиваш при него и го целуваш.. това е.

TovaSumAz
02-15-2011, 15:07
Харесва те! Пък и нали знаеш, че "Пияните устни изричат трезвени желания".. Пък и това, че момчето правело първата крачка..глупости. На моя аз му признах и вече сме заедно 4 месеца.. Не се притеснявай! Пък и добра идея е, знаеш ли кое.. отиваш при него и го целуваш.. това е.

Уау, не знам дали съм толкова смела! :D Май на следващия купон трябва аз да съм пияната, а не той :Д:Д Иначее мерси за позитивния коментар :))

SmilezZz
02-15-2011, 16:05
Никъде не пише кой трябва да направи първата крачка.. Може и момичето да направи това - няма нищо срамно,притеснително и не знам си още какво в това..
Нали се харесвате - не виждам къде е проблема. И плюс това се замисли - момчето е срамежливо и няма смелостта да направи първата крачка - тогава какво..Невъзможно е да ходите,защото момчето е задължено да направи първата крачка.. :?

VaMpiRKaTaaa
02-15-2011, 16:18
Отиваш при него и му казваш ''харесвам тe'' и му лепваш една страстна :-)

Fiction7577
02-15-2011, 16:42
Значи - да, харесва те. В това можеш да бъдеш сигурна, личи си. Обаче виж сега. Страхувам се, че правиш грешка, а именно - пренебрегваш приятелката си.

Разбирам те, че имаш симпатии и искаш да си с него, но поговори с момичето. Обясни и как стоят нещата, че има привличане между вас и смятате да тръгнете.

Не знам дали тя е наясно с това, ако не е - кажи и.

Иначе се присъединявам към другите, ако искаш се напии като го правиш (сваля напрежението) - целуни го и айде. Успех! 8)

Kamelliq
02-15-2011, 18:27
това, че мъжете правели първата крачка го помнят само бабите ни :)

explorer
02-15-2011, 18:33
Прави си крачката, само не се напивай много, за да не стане нещо неприятно :Д

MakeMeHappy
02-15-2011, 18:35
По някакъв начин му покажи и ти,че не си безразлична.Намекни му или просто му кажии :wink:

antifashionshit
02-15-2011, 19:53
това, че мъжете правели първата крачка го помнят само бабите ни :)
но и тогава е имало моми, които пристават : )