PDA

View Full Version : Обърканаа съм .. ;оо



Maily12
02-22-2011, 15:01
Хей хора, имам една братовчедка, която ми е като сестра на всякъде сме заедно, споделяме сии :) .. но тя си има гадже а той попринцип е пе4ено момче .. и брадчедката мноо го обича ! Ама преди няколо дена той ми каза че иска да ме ебе ;х И само ме обарва без тя да види ...
Чудя се да и кажа лии : ( Но ако и кажа ще се разделят а тфа ше бъде ...
Но от една страна е добре да го знаее ... незнам какво да напрая :(

Kurdokolenko
02-22-2011, 15:05
Ако искаш да си проваляш отношенията с роднините, заради някакъв сульо, който не може да си удържа животинските нагони - давай.

radinio
02-22-2011, 15:05
1. Научи се да пишеш
2. Да, кажи й какви ги върши "гаджето" Й.

Maily12
02-22-2011, 15:06
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае :( ...

Maily12
02-22-2011, 15:09
1. Научи се да пишеш
2. Да, кажи й какви ги върши "гаджето" Й.
ейй само не ми казвай аз кфо да пра бее цифльо ; )) не ти искам тъпото мнение :)

radinio
02-22-2011, 15:11
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае


ейй само не ми казвай аз кфо да пра бее цифльо ; )) не ти искам тъпото мнение

Заради такива малоумни същества като тебе,тая държава отива на зле!!!

Extremescream
02-22-2011, 15:17
Тя много го обича, но ако той иска да спи с теб, надали държи чак толкова на нея.
По-добре й кажи, така поне няма да търпи тоя кретен дълго.

Maily12
02-22-2011, 15:18
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае


ейй само не ми казвай аз кфо да пра бее цифльо ; )) не ти искам тъпото мнение

Заради такива малоумни същества като тебе,тая държава отива на зле!!!

Не ми пука на къде отива държавата бее !! Казах че не ти искам мнението ... имам си друг проблем в мооментаа .. ;)

radinio
02-22-2011, 15:20
ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае

Това ли ти е на тебе проблема? Ако имаш поне малко мозък в главата си,ще разереш колко тъп въпрос задаваш :x

savoy
02-22-2011, 15:24
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае :( ...

Знаеш ли защо те е попитал?
Ами никой нормален няма да иде да пита братовчедката на гаджето си, особено ако са толкова близки, ако не е сигурен, че тя е тъпа. А ти си...

Та да се върнем на въпроса ти. Да, добре ще постъпиш! А дано братовчедката ти осъзнае колко сте тъпи и ти и гаджето и.

P.S - Ама на тебе май много ти се е*е? А, има ли нещо такова? :grin:

xareswaDUPETApraskowki
02-22-2011, 15:25
Щом тя ти е добра приятелка до такава степен ще е по-добре да и кажеш, но тук идва момента и дали той ти харесва и дали ти искаш да правите секс .. Ако и ти искаш и го харесваш.. Но пак ти казвам по-добре е да и кажеш. 8)

BlueFace
02-22-2011, 15:25
Какво и се вързвате...Не виждате ли, че е поредното тъпо лапе, което пуска малоумни теми (достоверността на които може да се постави под въпрос).

justdie
02-22-2011, 15:28
хахахААхаахх :D ,
Абе ще ме съсипеш бе,момиче!Ти данеби да искаш да затвърдите роднинстака връзка с братовчедка ти,като имате общо гадже..Я й казвай веднага,ако уважава себе си..Кой знае колко по-готини момчета има около теб!Ти сама си каза ,че тоя "е печен" ама ти пуска ръчички,ти да не си КУРВА че се оставяш да те пипа?Разкарай го и си намерете по-готини авери с братовчедка ти 8) :-)

radinio
02-22-2011, 15:30
Какво и се вързвате...Не виждате ли, че е поредното тъпо лапе, което пуска малоумни теми
Прав си,няма смисъл да се занимаваме с някви недорасли пиклета.

galin4o0o
02-22-2011, 15:32
Дай му да те удари ;p

FuckedUp
02-22-2011, 15:42
get.a.life

vanesenceto1
02-22-2011, 15:50
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае :( ...

Божеее Божеее .. :lol: :lol:
Ти малоумна ли си :?

Нали ти е братовчетка, нали ти е като сестра .. Как въобще си помисляш да спиш с приятеля й .. Я се постави на нейно място и тя спи с приятеля ти пък ти го обичаш .. ако искаш да й го причиниш давай в същия дух .. :-x

Аман от загорели лапета .. :x

Extremescream
02-22-2011, 15:56
Ааааа, забравих!
Ако спиш с него, значи си поредната малка шаврантия и не заслужаваш човек да те обича като сестра, както твърдиш, че те обича братовчедка ти.
И най-общо: гръмни се.
Приятна вечер.

mecho8888
02-22-2011, 19:52
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае :( ...

еми ако ти се ебе пусни му ще ти е готино после винаги можеш да отричаш и ако тръгне да издава винаго можеш да викаш не е верно ако са си развалили отношенията с братовчедка ти, а ако не са си ги развалили и тръгне да признава кажи на братовчедка ти, че е искал да те е.. и не си му пуснала и те е заплашил че ще каже на братовчедка ти че сте правили секс ако не му пуснеш а на теб ти е охх милото много тежко и не знаеш горкото как да реагираш :D

mecho8888
02-22-2011, 19:56
Заради такива малоумни същества като тебе,тая държава отива на зле!!!


===


Батко не се оплаквай дрънкай ги на ку** до посиране! 8)

Кво си тръгнал да спориш с малката кифла? Стоиш в сянката и в първия удобен момент и го слагаш отзад. Па дали е тъпа си е нейна работа.

radinio
02-23-2011, 15:32
Стоиш в сянката и в първия удобен момент и го слагаш отзад. Па дали е тъпа си е нейна работа.

Е да от тая гледна точка за нас е добре :D

Fiction7577
02-23-2011, 15:40
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае :( ...

Хахахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Тъпа си до безобразие, ама то да си проС не е лесно!! :lol: :lol: :lol:

Айде, лягайте си, чукайте се не веднъж, 100 пъти, бързо, после ще чакаме темата "Оцапах си ръката със сперма, може ли да съм бременна" :lol: :lol: :lol: :lol:

straus
02-23-2011, 15:43
И ми кажетее дали ще постъпя добре ако му пусна без брат4едката да знае :( ...

тцтцтц веднага тръгна да пуска, е тогава вече хем ще се разделят хем няма ще си развалите отношенията за винаги, заеби тия курвенски истории. Тайните винаги излизат наяве, ще ви изловят и двамата.

Biiiitch
02-23-2011, 19:10
Толкова си тъпа, че просто ми е жал за тебе... Нали сте като сестри? Пишеш, че искаш да й кажеш понеже сте били като сестри, после питаш дали ше е добре да му пуснеш. Майкооооо милаа, ти си просто "уникатчъъъ" ... Ццц .. Като толкова искаш му пусни, ама после ше цъфнеш пак с някоя тема от рода на: "Най-добрата ми приятелка ме хвана с гаджето й, кво да правя?" или "Е аз му пуснах, ама той ме заряза и ся ми е гадно". Мисли малко за последствията бе момиче!

WoshMC
02-23-2011, 19:20
Намирисва ми на фейк, НО ако не е:

Как може да си толкова малоумна?!?!?!? Ти още с 1-вия си пост явно си очаквала някой да ти каже - "Най-добре му пусни..."

Пффф най-мразя такива ку*венски истории... :x :-x :?

Kamelliq
02-23-2011, 20:29
казвай казвай! Братя и сестри -> братовчеди и братовчедки -> друг народ :)

Peichew
02-23-2011, 20:38
Не ми пука на къде отива държавата бее !! Казах че не ти искам мнението ... имам си друг проблем в мооментаа .. ;)
Ама овц* такава...като не искаш мнението на никой за къф чеп пишеш тук?Като не приемаш съвети си карай нещастния живот по твой си начин.Представям си каква приятелка и роднина си щом задаваш въпроса "да му пусна ли без тя да разбере".Ти си една пи*ла,която не приема съвети,а в същото време ги иска...зЕми се оправи,че наистина работата е зле.Де да беше само ти...доста хора са така :x Може да повторя някой хора,но даже не съм чел втората страница от темата..
Сигурно се нервиш докато ми четеш мнението?!Не го прави...няма да промениш нищо-нито мен,нито себе си,нито просташката ситуация в която се намираш,така че се замисли щом толкова хора ти го казват дали наистина не си объркана?

DarkTemplar
02-23-2011, 22:37
Обаче тийнейджърките винаги са ме кефили "колко много държат на приятелки/роднини" и как при всеки удобен случай ги преебават звучно. Ей на тва се вика истинско приятелство. :D

lixofana
02-24-2011, 06:18
Кажи й. Сигурна съм, че тя би предпочела да знае.. Много по-гадно е да има доверие на някой, който така се подиграва с нея зад гърба й. Пък тя после ще си прецени как да постъпи с него.

MiRaCuLiX
02-24-2011, 06:28
Леле дано това 12 на никът ти да не е годините ти...
Но така както разсъждаваш,май са годините...
Кажи на братовчедка ти,какво прави гаджето и...
и НЕ ,няма да постъпиш добре ,ако му пуснеш...
И ДА ,идиотка си
Нищо лично!