PDA

View Full Version : Малко детска работа...



EtU
03-05-2011, 18:13
Еми, не знам как да започна. Само да помоля коментари от рода - " Детска градина , не ми пука , махай се" Или някой за да се направи на мъж в тоя тийн форум да се опитва да ме затапва... Моля без такива изцепки.

Таа... значи 7-ми клас съм. Искам да попитам нормално ли е да имам гадже , в смисъл да се държим за ръка например? Да я целуна на улицата пред всички? Защото явно само аз мисля , че не е нормално в тоя свят. От 6-ти клас почват да ми се натискат на улицата и ми изглеждат смешни. Аз ли съм старомоден или те са смешни?
Супер притеснителен съм си по принцип. Имах гадже около 6 месеца. Скъса с мен , защото искала да я целувам, да я прегръщам, да я държа за ръката насред улицата. Правя ги тея неща, но само като сме насаме. Ама тя... накрая ми каза - 5 Месеца ЧАКАМ , КОЛКО ОЩЕ? Аз и казвах "почакай да се отпусна, да се махне срама." Уви, срама и притесненито не се махнаха и тя не издържа. :) Таа... Мнения моля ? :)

nPeEbaH
03-05-2011, 18:28
Не знам дали темата е фалшива или не ама... ПИЧ, ТИ ТАШАК ЛИ СИ ПРА'ИШ? То бива да си срамежлив, ама 5 месеца да не целунеш приятелката си... Завиждам и на търпението.

kalit0y
03-05-2011, 18:28
според мен си старомоден ;-)

EtU
03-05-2011, 18:33
Относно първия коментар. Целувах я, но само докато бяхме НАСАМЕ !!!!... ОМГ ти луд ли си 5 месеца е хахаахах :Д Тя искаше на ПОКАЗ.. на улицата ! Пред всички.. просто като го чуя и се притеснявам. Темата не е Факееее.... Не знам дали съм старомоден или съм прекалено срамежлив. Моля още мнения. Благодаря на отговорилите. :)

DarkkGirll
03-05-2011, 18:40
Сигурнно има голямо влияние това че си срамежлив, ама какво му е срамното да се целувате или да се държите за ръка, смисъл по твойто държание ти и твойто момиче изглеждате като просто приятели. Давай го по- смело, никой нищо освен теб не може да направи... :) :)

BlueFace
03-05-2011, 18:43
Ами евала на момичето, че те е чакала 5 месеца...Аз бих го приел като лична обида, ако приятелката ми не иска да ме целуне пред други хора.... :?
Няма от какво да те е страх...Какво си мислиш, че хората ще ти се смеят ли? xDD Стегни се малко и давай смело ;)

EtU
03-05-2011, 18:44
Не само срама оказва влияние. Когато съобщих на майка ми, че имам приятелка ми се подхили.Може би това още повече е отрязало смелоста у мен. И после ми се ебаваше "Как върви с твойта приятелка" И ми се смее.. Тя също е старомодна... Пък и имам по-голям брат. Ако ме види случайно ще ми се ебава после.. може и да каже на майка.. а тогава идва страшното.. Ще ми се смее , не ами ще вика "Всички идват да ми казват как малкия ми син се целувал насред улицата" Не знам си к'во , не знам си що.

mayaaa
03-05-2011, 18:45
Има разлика между нещата:
Да трябва да я държиш за ръка например, но не е хубаво на тая възраст да я целуваш под път и над път.

EtU
03-05-2011, 18:47
Тя е доста сериозна и не го прие като лична обида. Просто след мен за 3-4 месеца смени 3-ма. И не е свикнала да й отказват пред хора. А аз съм по притеснителен. Караше ме да излизам с тяхна компания.. Познавах ги по имена... просто... винаги бях в напрежение, в притеснение и преди горе долу 8-9 месеца, като свърши всичко ми олекна. Но сега.. просто искам приятелка, но дали ще ме разбере?

EtU
03-05-2011, 18:48
Има разлика между нещата:
Да трябва да я държиш за ръка например, но не е хубаво на тая възраст да я целуваш под път и над път.


Един да мисли като мен. Или една. :Д

BlueFace
03-05-2011, 18:50
Не само срама оказва влияние. Когато съобщих на майка ми, че имам приятелка ми се подхили.Може би това още повече е отрязало смелоста у мен. И после ми се ебаваше "Как върви с твойта приятелка" И ми се смее.. Тя също е старомодна... Пък и имам по-голям брат. Ако ме види случайно ще ми се ебава после.. може и да каже на майка.. а тогава идва страшното.. Ще ми се смее , не ами ще вика "Всички идват да ми казват как малкия ми син се целувал насред улицата" Не знам си к'во , не знам си що.

Олеле брат :X :X :X Яко се филмираш :lol: И майка ти и брат ти са се целували насред улицата.... 8-) Базикат те, защото си още хлапе и "връзките" на тази възраст са някак си невинни, опознавате нещата за първи път ала бала.... :lol:

DarkkGirll
03-05-2011, 18:50
Ми не слушай нито какво ти говори и ти се смее майка ти, нито брат ти. И повярвайй ми явно приятелката ти те е харесвала много, за да преживе срама ти и да те е търпяла...и пак няма нищо срамно :) :) :)

mayaaa
03-05-2011, 19:08
Не само срама оказва влияние. Когато съобщих на майка ми, че имам приятелка ми се подхили.Може би това още повече е отрязало смелоста у мен. И после ми се ебаваше "Как върви с твойта приятелка" И ми се смее.. Тя също е старомодна... Пък и имам по-голям брат. Ако ме види случайно ще ми се ебава после.. може и да каже на майка.. а тогава идва страшното.. Ще ми се смее , не ами ще вика "Всички идват да ми казват как малкия ми син се целувал насред улицата" Не знам си к'во , не знам си що.

Олеле брат :X :X :X Яко се филмираш :lol: И майка ти и брат ти са се целували насред улицата.... 8-) Базикат те, защото си още хлапе и "връзките" на тази възраст са някак си невинни, опознавате нещата за първи път ала бала.... :lol:
Връзките си почват още от 3-ти клас и не са чак толова "незапознати" на тая възраст (6-8клас)

Biiiitch
03-05-2011, 19:13
Донякъде си прав за това с целувките под път и над път, но пък от друга страна за момичето явно е изглеждало така, сякаш ти не я харесваш, или се срамуваш от нея и затова не искаш да я хващаш за ръка или да я целуваш на публични места/парк/училище.

Според мен си просто срамежлив, пък за възрастта .. Не знам, аз като бях 7ми клас гледах детски още ... :-D

NomNomNom
03-05-2011, 19:44
И аз имах едно гадже, с което на саме се гушкахме, целувахме, чукахме и т.н. , но не исках другите да знаят за него и той накрая се разсърди , ама послед дойде да ми се моли и бла бла. Ама моята причина беше, че имах приключващата стара дълга връзка , той пък беше детската градина ( новия ) и ме беше срам да изляза и гордо да покажа, че сме заедно.
Не беше от старомодност , беше от страх ( не трябваше да се разчува ) и срам :D
Но теб явно не мога да те разбера.

Със сегашният ми приятел съм толкова щастлива, от вътре ми идва да го държа за ръка, да го гушкам, да го стискам, мачкам , тормозя, ръгам , щипя .. опа, темата беше друга .
Никой не го интересува ние какво правим, защо да се срамувам и да се правя на такава, каквато не съм.

malkataa
03-05-2011, 21:14
Вие пък веднага го определихте като старомоден.. не на всеки му допада идеята да се мляска на улицата пред всички...Проблема (ако изобщо има такъв) е в срамежливостта ти, но мисля, че ще е най-добре да си намериш момиче, което ще уважава свенливостта ти и ще е с теб въпреки това ;)

EtU
03-06-2011, 05:44
Благодаря ви за съветите. Пак казвам, тя знаеше, че я харесвам/обичам... просто накрая и писна да ме чака...Явно съм прекалено срамежлив или прекалено ми пука к'во мислят другите. ...

DevilWish
03-06-2011, 06:33
Не трябва да се интересуваш от мнението на хората ;) Забрави ги просто.Ако обичаш някой искаш да си покажеш чувствата пред всички ;) И разбира се нямам предвит да се мляскате по такъв начин, че хората като минават и да си казват един на друг тея трябва да си вземат стая .:)

garfi94
05-11-2011, 15:28
Според мен тя се е ядосала, защото е била наранена, в смисъл то изглеждало сякаш те е срам, че си с нея. И наистина е изглеждало така, сякаш за пред хората не сте гаджета, защото не си показвал никаква близост... И аз да съм и на мен ще ми е кофти... Вярно е,че е тъпо пикльовци и пикли от 5-6 клас да ги гледаш по улиците как се натискат и мляскат, но 6 месечна връзка изисква близост... Замисли се малко, ако винаги постъпваш така ще е малко двулично, пред гаджето един, пред хората друг :?

Ssummerjam
05-11-2011, 15:32
И какво те бърка личният живот на хората? Всеки е свободен да прави каквото пожелае.

Nich
05-11-2011, 16:52
ха, познавам същия индивид, само че не е 7ми клас, а е на 17 години, не мисля, че печели каквото и да било от ситуацията

bbbbPleasure
05-11-2011, 17:02
Хахахах имах такъв приятел .. пред мойте приятелки ме гушкашее ахахах и пред неговите все едно сме непознати и ме подминаваше едва ако приятеля му каже, да ме гушне се сещаше .. хах затова сигурно на 1та седмица се свърши : ))

yondii
05-11-2011, 17:08
Абе не знам, обаче и аз имам същия проблем с моя "любим" .. нито за ръка ме хаща, нито ме е запознал с някой от неговите приятели, нито нищо :shock: .. ии говорихме за това и само ми каза"еми за мен държенето на ръце не е толкова важно" - еми то хубаво не му е важно ама ние като ходим по улиците сме си като първи приятелчета :D .. аа седнем ли някъде .. гледай какво става :lol:

Angeleyes
05-11-2011, 19:01
АпФ пич проблема е във теб ! Както казват някои хора фани се ураце :grin: тва твоито вече е смешно !

jeezloxxy
05-11-2011, 22:19
Аз ли съм старомоден или те са смешни?

Таа... Мнения моля ? :)

Не четох 2те страници коментари,затова минавам направо на въпроса.
Според мен си и двете:и леко старомоден,но и не мога да отрека,че 6-7 клас момичетата са направо смешни с този грим и дрехи.
Относно връзката ти,не мисля,че наистина си бил привързан към нея.5-6 месеца са предостатъчно време,за да си изясниш чувствата поне пред себе си.Затова,щом дотогава не си намерил смелост да ги покажеш пред нея...Бившата ти е била права,все пак иска да знае,че я "обичаш" (слагам последното в кавички,защото имам чувството,че думата обичам при деца 6-8-9 клас е пресилена.)

IseeDEADbodies
05-12-2011, 10:24
Абе от една страна хубаво, че мислиш така. Щото и на мен ми е ужасно смешно да видя нек'ви 12 13 годишни да ми се натискат по градинки, пейки и прочие. Ама от друга страна от к'во пък те е срам? Няма нищо срамно в това да изразявш чувствата си. Било то с целувка, държане за ръце и тем подобни. И на мен би ми било обидно ако приятелката ми не иска да ме целуне сред други хора. Това показва едва ли не, че се срамува от мен и не иска да се излага целувайки ме.

Но като цяло мнението ми е малко раздвоено поради факта, че сте едва 7ми клас... Не знам, сега ще ми каже някой "к'во като са седми клас". Еми доста голямо "к'во" си е даже, но няма да се впускам в обяснения. Всеки има право на лично мнение и да прави това което намира за добре ;) Стига да не нарушава законите де... :lol: :lol:

BrokenKnight
05-12-2011, 10:56
ХАхАХ ти ме утрепа :lol:
5 месеца от както сте ходили да не си я целувал :lol:
даже се чудя на момичето как е издържало толкова ...

съвет: порасни малко ..

juj1
05-12-2011, 11:35
Няма нищо срамно бре.. съвсем нормално е .. 7-класниците кви работи правят вече,пък ти се притесняваш да целуваш момиче. Няма нищо лошо :)

saskou
05-12-2011, 13:55
Според мен трябва по-малко да ти пука :-P

smile4ety
05-12-2011, 16:30
Не трябва да те интересува кво мислят хората за теб, иначе вечно ще се притесняваш... и аз бях така.. бях много притеснителна и срамежлива, но после с времето започнах да се отпускам..
А и няма нищо срамно от това да целунеш момиче.. народа вече в 5-ти клас се правят на велики.. аз ходя с тоя, аз ходя с оня, аз се наебах е с отсрещния :D и на 13/14 вече са изпечените курви и курвари.. така че няма нищо срамно и неприемливо.. спокойно :)

buzzzz
05-12-2011, 17:23
Благодаря ви за съветите. Пак казвам, тя знаеше, че я харесвам/обичам... просто накрая и писна да ме чака...Явно съм прекалено срамежлив или прекалено ми пука к'во мислят другите. ...

Викаш, между двете думи няма разлика, а :lol: . Както и да е.
Да, старомоден си. Стига с глупостите. Нормално е да видите 13,14- годишни да се натискат по улиците, нормално е да се държат за ръце. 13,14-годишни даже правят секс. Всичко вече е нормално.
Пък и не бих се погнусила и не би ми се сторило смешно да видя 13 годишни да се целуват или натискат. Даже би изглеждало сладко.. Две щастливи деца. Какво се филмираш?
Всичко е заради собствената ти нагласа. Набил си си в главата, че това е смешно и едва ли не ненормално. Аз ако бях на твоята приятелка, бих се почувствала много кофти. Все едно те е срам от мен и не ме ме харесваш. Бих се почувствала като ... натрапница. Отпусни се. Лигави повече твоите приятелки и показвай чувствата си и пред другите... Не казвам, разбира се, да се изяждате като сте на кафе, но какво толкова няколко целувки.... Май много се улях 8-) както и да е. Айде да се отпускаш по-бързо..

Mojito0
05-12-2011, 17:52
Младеж, хубаво разсъждаваш, ама наистина как тази девойка те е чакала 6 месеца.Аз имах едно гадже, с което бяхме почти 2 години заедно и отказваше да правим секс, направо... :? Мислех, че не ме желае, че не му харесвам и прочие.
На вашата възраст точно държането за ръка, целувките, прегръдките, тези малки жестове(особено пред хора) са нещо много мило и показателно.Кой знае как се е чувствала милата...Отпусни се малко, сега е възрастта, когато хормоните бушуват и всичко е толкова прекрасно.Радвай се на моментите и няма никакво значение какво говорят приятелите, братята, родителите...Това е твоя живот и твоите емоции :)