PDA

View Full Version : Бихте ли простили изневяра?



diana199406
03-18-2011, 05:35
[/b] Здравейте хора!Скоро бях се замислила,дали бих простила изневяра тей като с приятеля ми ходим близо 8 месеца вече.Вие бихте ли простили изневяра в случай,че сте с един човек от много време и сте свикнали с него и изведнъж установявате,че е правил секс с друг/а еднократно.Какво бихте направили и как бихте реагирали?Ще простите и ще забравите случилото се или ще прекратите връзката.Аз мисля,че няма да мога да простя,защото както се казва:''Никога не позволявай едно изкушение да погуби една любов!''
Слушам вашето мнение. :)

П.С. Моля да пишат хора,които имат сериозна връзка. ;)

BiGBaDWolF
03-18-2011, 05:45
ще и съсипя живота ... а на него ще му съсипя главата !

straus
03-18-2011, 05:51
Направи ли ми тоя номер, не искам да я виждам повече.

Kamelliq
03-18-2011, 06:46
нивга!

dPa3HuTeJl
03-18-2011, 06:55
Никога няма да простя подобно нещо,ще ги съсипя и двамата,не ми пука ако ще и да съм ходил 10 години с нея и да я обичам безкрайно много,ще им съсипя живота и на двамата..как може да простиш подобно нещо >.>

lubomirky
03-18-2011, 06:56
ако го направи, не мисля, че след това ще могат и двамата да водят пълноценен живот.

kiki1991
03-18-2011, 07:35
Много зависи от самата връзка..аз имам приятел с който след няколко месеца ще направим 2 години,от който живеем заедно от 2рия месец на връзката ни(аз живея у тях)и сме заедно апсолютно всеки ден,и ако се случи само да разбера че харесва или мисли друга или е изневерил просто всичко приключва...аз толкова се грижа за него,всичко правя у тях,и той ако го направи сигорно ще се побъркам и дълго време ще страдам за тая връзка!!!Друго е когато не си толкова обвързан със някой,когато се виждате примерно на ден за по 2-3 часа,пак обичаш,но тогава самата връзка и отношенията са много по различни и може би тогава човек би се замислил дали да прости,но това е лично мое мнение,много хора мислят по друг начин и биха простили при всички случай..но когато обичаш истински и правиш всичко за един човек,живеете заедно,и най-вече мислиш за бъдеще,тогава всичко е много различно!

valll
03-18-2011, 07:48
аз съм на малко по-различно мнение. много зависи от самата изневяра. ако мен ме е нямало вкъщи доста време от рода на 5-6 месеца и той е кривнал еднократно и после съжалява. да, бих простила. в това не са вложени никакви чувства.ако пак е еднократно, но аз съм през цялото време до него, това означава, че просто нещо му липсва при мен. тук вече незнам. ще се чувствам отвратително, че не му осигурявам всичко необходимо. и все пак не мога да кажа със сигурност. обичам го толкова много, че имам чувството, че всичко бих му простила.

kiki1991
03-18-2011, 07:57
аз съм на малко по-различно мнение. много зависи от самата изневяра. ако мен ме е нямало вкъщи доста време от рода на 5-6 месеца и той е кривнал еднократно и после съжалява. да, бих простила. в това не са вложени никакви чувства.ако пак е еднократно, но аз съм през цялото време до него, това означава, че просто нещо му липсва при мен. тук вече незнам. ще се чувствам отвратително, че не му осигурявам всичко необходимо. и все пак не мога да кажа със сигурност. обичам го толкова много, че имам чувството, че всичко бих му простила.

ок ти мислиш така,че би му простила ако му липсва нещо с теб..
а ти би ли стояла с някой с който ти липсва или не ти дава нещо??

mariq90
03-18-2011, 08:07
напълно съм сагласна със кики1991 никой не би стоял с човек с който му липсва нещо,щом му липсва от първата или втората година нещо с теб,то какво остава за напред,постоянните изневери и караници,а почнат ли се веднъж всичко отива на долу,вместо да върви напред :(

valll
03-18-2011, 08:19
kiki1991 наистина не мога да кажа със сигурност, нали знаете, че докато не ти се случи няма как да разбереш реакцията си. така си мисля сега, но какво ще е незнам. права си наистина, но еднозначен отговор не мога да дам. знам, че сигурно няма да го чуеш за първи път, но моят приятел е последният, който би изневерил. говорили сме си на тази тема, ве1е добре го познавам и знам, че дори и целувка с друго момче няма да ми прости и това ще сложи край на връзката ни. така, че може би защото има малка вероятност да ми изневери и за това си мисля сега така.

stigmata
03-18-2011, 08:23
Всякаква друга изневяра бих простил,но никога сексуалната!Не дай си боже да се случи,ще ги накарам да ми правят свирки и двамата.

kiki1991
03-18-2011, 09:00
kiki1991 наистина не мога да кажа със сигурност, нали знаете, че докато не ти се случи няма как да разбереш реакцията си. така си мисля сега, но какво ще е незнам. права си наистина, но еднозначен отговор не мога да дам. знам, че сигурно няма да го чуеш за първи път, но моят приятел е последният, който би изневерил. говорили сме си на тази тема, ве1е добре го познавам и знам, че дори и целувка с друго момче няма да ми прости и това ще сложи край на връзката ни. така, че може би защото има малка вероятност да ми изневери и за това си мисля сега така.

не го чувам за първи път защото и аз съм сигурна че и моя приятел не ми е изневерил до сега,но много неща се променят в хората,и както много хора казват първата 1-2 години са най-сладки и нещата не са същите и за напред,и аз почвам да го усещам бавно малко по-малко.Имам предвид че в началото хората мислят по един начин но със времето се променят..найстина никой не знае как ще е докато не го изпита,но просто сега така мисля,и дано никога не ми се налага да решавам дали ще простя или не.

kiki1991
03-18-2011, 09:01
Всякаква друга изневяра бих простил,но никога сексуалната!Не дай си боже да се случи,ще ги накарам да ми правят свирки и двамата.

хахахахахах добра идея да ги накажеш така :D

valll
03-18-2011, 09:08
не го чувам за първи път защото и аз съм сигурна че и моя приятел не ми е изневерил до сега,но много неща се променят в хората,и както много хора казват първата 1-2 години са най-сладки и нещата не са същите и за напред,и аз почвам да го усещам бавно малко по-малко.Имам предвид че в началото хората мислят по един начин но със времето се променят..найстина никой не знае как ще е докато не го изпита,но просто сега така мисля,и дано никога не ми се налага да решавам дали ще простя или не.

така е наистина, и аз започвам да усещам разликата, но нещата до някаква степен са по-добре. наистина с времето хората се променят и не се знае какво може да се случи. за сега нямам намерение да се тормозя какво може да стане. нали знаеш, че ревноста била загуба на нерви, ако реши да ти изневери ходи го спри ;)

stigmata
03-18-2011, 09:34
Е значи какво,да се правя на непукист пък квото стане?Не мога аз така,искам да знам ако ми изневерява!

fUcKsMiLe
03-18-2011, 10:54
Не, не бих.

alonedark
03-18-2011, 11:23
Ако той ми изневери , няма да мога отново да го погледна в очите и супер много ще ме заболи от самото предателство...ии все пак просто ще продължа напред , защото може би няма да имам достатъчно сила да му съсипя живота или нещо от тоя сорт!

Cucko0
03-18-2011, 11:30
ами зависи..ако изневярата е прости физическа и еднократна може и да му простя ...трудно,но може и да стане,но ако ми изневрява редовно и търси редовен контакт с нея ..губи всякакъв шанс да му простя

trew0o0mankataa
03-18-2011, 11:44
Няма еднократна изневяра .. имало ли е един път ще има 2 - 3 и така на такък . . . :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

kiki1991
03-18-2011, 12:06
Няма еднократна изневяра .. имало ли е един път ще има 2 - 3 и така на такък . . . :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


+ и аз така мисля,щом е тръгнал да изневерява няма спиране.Даже не познавам такъв да е изневерл и да не е повторил,защото изневярата означава 2ве неща..че си му омръзнала и че не те обича изтински вече,а тези неща няма как да се върнат назад!Все едно аз да изневеря на моя приятел това ще означава край за нас,няма смисъл да съм с някой който ми е омръзнал и не обичам вече,защото не виждам каква друга причина може да има за да му изневеря.Чувала съм и друга причина която повече мажете се оправдават с нея..че им писнало от караници,скандали,ревност и т.н. за мен това е най-тъпата причина след тази с алкохола,и аз много пъти съм се карала с моя приятел,и съм и плакала,но никога не съм се и замисляла да му изневеря,въпреки че ми е писвало да се караме и то със дни.

nerwna
03-18-2011, 12:19
М,да бих простила изневяра .. Защото ще знам,че няма да са вложени никакви чувства : )

norain
03-18-2011, 12:37
Ако се натиска с друг, можеби ако я обичам МНОГО - ДА!
Но вече ако говорим за секс, можеби няма да мога да я погледна вече.

kakasiika
03-18-2011, 13:26
Каквато и изневяра да е, ако е еднократна бих простилаа :)

straus
03-18-2011, 13:49
както сийке, ти си мойта мечта :D

stigmata
03-18-2011, 14:11
Че на кой не е? :D

norain
03-18-2011, 14:25
Че на кой не е? :D

На мен :D .. Абе като се замисля ... 8-)

stigmata
03-18-2011, 14:51
Че на кой не е? :D

На мен :D .. Абе като се замисля ... 8-) хахахахах :D :D

norain
03-18-2011, 14:52
Че на кой не е? :D

На мен :D .. Абе като се замисля ... 8-) хахахахах :D :D

Да заповяда на опашката :D

stigmata
03-18-2011, 15:12
хахахахах :D :D

Да заповяда на опашката :D[/quote] Избор голем! :D

Намалете чаршафите! И спрете с off-topic-а!
kalpazanka

norain
03-18-2011, 15:20
Избор голем! :D

Мм не ! За сега няма желащи :booooomb:

Намалете чаршафите!
kalpazanka

stigmata
03-18-2011, 15:37
Значи може да е първата 8-)

RoCkSpOt
03-18-2011, 15:41
Ако я обичам и тя ме обича НИКОГА НЕ БИХ И ПРОСТИЛ !!!

norain
03-18-2011, 15:42
Значи може да е първата 8-)

Не ми се ще да е тя :D

pitbullxx
03-18-2011, 15:44
Бих за да ми изневери явно аз не съм достатачно добър .. трябва да се правят и компромиси. :wink:

kalpazanka
03-18-2011, 16:09
Бих за да ми изневери явно аз не съм достатачно добър .. трябва да се правят и компромиси. :wink:
И вместо да седнете да поговорите като зрели хора, си съгласен тя да ти слага рога? :shock:

pitbullxx
03-18-2011, 16:15
Бих за да ми изневери явно аз не съм достатачно добър .. трябва да се правят и компромиси. :wink:
И вместо да седнете да поговорите като зрели хора, си съгласен тя да ти слага рога? :shock:


Е да бе .. ще поговорим много ясно. :shock: 8-)

lubomirky
03-18-2011, 17:20
според мен модераторката имаше друго предвид.

вместо първо да реши да ти изневерява, тя няма да поговори с теб, а направо ще започне да се шиба с други.

diana199406
03-18-2011, 18:04
Всякаква друга изневяра бих простил,но никога сексуалната!Не дай си боже да се случи,ще ги накарам да ми правят свирки и двамата.

[/b] Тук вече ще се наложи да сменим и посоката на темата.А би ли простил ако ти изневерява с човек от нейния пол? Това включва ли ''всякакъв вид изневяра'' ? :-D

Schneeflocke
03-19-2011, 05:57
Аз не бих "простила", защото няма какво да се прощава. Правилата в моите връзки са лесни:

1. Правиш секс, с когото искаш, но не лъжеш и не се криеш(по-важно ми е да сме отрковени, отколкото къде си го слага)
2. Когато е с мен, е само с мен(предпочитам да оправи мацката от новото кафене, отколкото да е с мен и да си мисли за нея)

По принцип, идеални хора няма. Шансът някой да те задоволява на 100% е...изключително малък. И ми се струва по-размно да намерим липсващите 5% някъде другаде, отколкото да хвърлим 95% на вятъра. А, ако си намериш сродната душа...е, това е друг въпрос.

А и мисълта, че той не спи с други, защото го е страх от мен(че ще го разкарам)...също не ми е приятна. как можеш да знаеш, дали някой е идеален за теб и ти за него, ако сте си верни от страх?

Eclipsercho
03-19-2011, 08:51
Имаше такава тема в раздел Любов, мисля, че като я видях преди време беше към 54 страници..

По темата:
Щом е решила да ми изневери, няма повече място в моя живот. След като всичко, което правя за нея и начина по който се отнасям с нея не й е достатъчен, може да си остане при този с който ми е изневерила. Дали моментно привличане или "само заради тръпката" , не ме интересува. Не бих могъл да съм с нея след като знам, че някой друг я е чукал, докато сме били във връзка.. Sorry.

Хората, които прощават, или са прекалено отчаяни, че няма да намерят подобен човек, или вътрешно знаят, че някой ден биха изневерили и те..
Не ми обяснявайте колко много се обичате, защото щом един човек ти изневери, той поругава всичките ви чувства, думи и общи моменти заедно, като те предава с някакъв/накаква, заради единия шибан секс..

jghgh
03-19-2011, 09:01
Хората, които прощават, или са прекалено отчаяни, че няма да намерят подобен човек, или вътрешно знаят, че някой ден биха изневерили и те..
Не ми обяснявайте колко много се обичате, защото щом един човек ти изневери, той поругава всичките ви чувства, думи и общи моменти заедно, като те предава с някакъв/накаква, заради единия шибан секс..
И аз така мисля.

Въпреки, че като гледам как хората масово си изневеряват и това си е някаква редовна практика, която бива оправдавана с "Човешко е.." или "Всеки все някога изневерява", започвам да си мисля, че трябва да свикна с изневярата в живота, и да я приемам като нещо нормално едва ли не, без да се впечатлявам... Низости в живота колкото щеш.

Loooooser
03-20-2011, 20:54
Разбирасе ,че НЕ! 8-)