PDA

View Full Version : Проблем с Гаджето !



abvd
04-19-2011, 13:41
здравейте! Искам да разкажа моята история.. ! Преди няколко месеца се запознах с едно страхотно момиче от бургас ! Което беше за малко в града ии запознах се с нея станахме гаджета ии тя си замина..! След няколко неочаквани месеца от които чаках толкова много ии се надявах пак да я видя..! Ето че късмета ми дойде .. ноо увии.. тя дойде при мен и ме прегарна,целуна и т.н. По едно време вечерта тя ми звъни около 21:15 ако не се лъжа .. и ми казва следното "Късам с тебе" аз естествено си помислих че се базика. Но когато ми го каза още веднъж аз се замислих и я попитах "ЗАЩО" а тя ми отварна "просто късам с тебе не те харесвам" Хора не мога да разбера Един ден вика че ме ОБИЧА и че много и ЛИПСВАМ а на другия ден вика "КЪСАМ С ТЕБЕ" незнам защо но това много ме нарани вече 4 месеца не съм излизал от удома. Ходя само на училище прибирам се и не излизам с никои! Просто това ми е проблема!!! Но не мога да забравя момичето мисля 4е някаде в нея нещо и вика " НЕ ТРЯБВАШЕ" !! Плс хора пишете по темата

van1
04-19-2011, 13:44
здравейте! Искам да разкажа моята история.. ! Преди няколко месеца се запознах с едно страхотно момиче от бургас ! Което беше за малко в града ии запознах се с нея станахме гаджета ии тя си замина..! След няколко неочаквани месеца от които чаках толкова много ии се надявах пак да я видя..! Ето че касмета ми дойде .. ноо увии.. тя доиде при мен и ме прегарна,целуна и т.н. По едно време вечерта тя ми звани около 21:15 ако не се лажа .. и ми казва следното "Касам с тебе" аз естествено си помислих че се базика. Но когато ми го каза оште веднаж аз се замислих и я попитах "ЗАЩО" а тя ми отварна "просто касам с тебе не те харесвам" Хора не мога да разбера Един ден вика че ме ОБИЧА и че много и ЛИПСВАМ а на другия ден вика "КАСАМ С ТЕБЕ" незнам защо но това много ме нарани вече 4 месеца не сам излизал от удома. Ходя само на у4илище прибирам се и не излизам с никои! Просто това ми е проблема!!! Но не мога да забравя момичето мисля 4е някаде в нея нещо и вика " НЕ ТРЯБВАШЕ" !! Плс хора пишете по темата

Сигурен ли си?
Не мисля, че някой би тръгнал да разкодира написаното от теб, за да даде съвет...

Sh@d0w
04-19-2011, 13:48
...касмета...прегарна,...звани ...лажа ...Касам...базика..оште веднаж.КАСАМ ...у4илище ...

Имам само един въпрос,да си чувал за буквичката "Ъ"?

По написанато съдя,че си на не-повече от 12 годинки и не мисля че въобще имаш някакъв проблем с воъбражаемата си приятелка.

abvd
04-19-2011, 13:52
пич на 14 съм :) и не съм на 12 и ако смятъш че любовта е въображаема то тогава как си създаден ??

Madycen
04-19-2011, 13:56
Явно просто не е имала достатъчно чувства, за да бъде с теб !

nomatterwho
04-19-2011, 14:57
Еми не те харесва, няма чувства, не се е получило. Приеми го и продължи да излизаш - тъпо е заради едно момче да си стоиш в къщи нон стоп като се има на предвид, че няма да е единственото момиче в живота ти. През тия 4 месеца, в които си стоял у вас, кой знае колко по-готини момичета би видял.

againstyou
04-19-2011, 15:02
пич на 14 съм :) и не съм на 12 и ако смятъш че любовта е въображаема то тогава как си създаден ??
Ми то там където е 12 там е и 14..нищо лично.

AniBG
04-19-2011, 15:08
Според мен мнението на Sh@d0w беше ориентирано към това, че любовта на ТВОЯТА ВЪЗРАСТ е въображаема или по-скоро в конкретния случай.. :?

По темата: Не се впрягай толкова, тя не е единствената на света, отвори си очите и проумей, че има и други момичета в града/държавата... :? Пък и е малко смешно на 14 години да не излизаш 4 месеца само заради някаква пикла дето не знае какво иска (..изглежда, че и ти не знаеш какво искаш) Пък и както разбирам ти не можеш да я забравиш не толкова, заради самото харесване/любов, а заради това, че мислиш, че тя не го е казала насериозно!?! :-o Според мен тя "те е имала" само за бройка.. Впрочем - на колко годинки е? 8-) А и един съвет от мен - първо се ограмоти малко и после започни да искаш съвети за любов/гаджета.. :wink:

abvd
04-19-2011, 15:25
Впрочем - на колко годинки е?
мии на 14 е :D :D :D

Rot
04-19-2011, 15:38
Недорасли истории.

Как? Ей така. Щото и ти си на нейния акъл въобще да си го задаваш тоя въпрос.

pricelessxv
04-19-2011, 15:49
Значи вариантите са 2 според мен.

Вариант1.

Може би просто те тества, за да види колко ти пука за връзката ви, дали ще положиш някакви усилия да си я върнеш и т.н. Това, че се затваряш в себе си само и показва, че си СЛАБАК. Може би тя точно това очаква, да види, че заради нея ти от вкъщи не мърдаш и излизаш само като ходиш на училище. Покажи и, че си щастлив (въпреки че не си), започни отново да излизаш, забавлявай се, сваляй момичетата. Но ти каза, че не излизаш от 4 месеца, което значи, че тя те е зарязала още преди 4 месеца, и ако беше някакъв вид тестване, със сигурност вече щеше да е минал. В случейя 4 месеца са много, така че този вариант е малковероятен :D

Вариант2.

Изобщо не я интересуваш и на нея й е все тая дали страдаш, дали ще излизаш, какво ще правиш и т.н. Просто я преудолей, на 14 си .. за напред още колко мацки ще срещнеш, за които повече ще си струва да му мислиш. Както казах и преди: като се затваряш в себе си, само показваш, че си слаб и несподобен да я забравиш ;)

abvd
04-19-2011, 15:56
амии до някаде си прав :) Но как да я забравя кат не мога :lol:

vilince3to0o
04-19-2011, 16:53
еми .. започни да излизаш .. :D то като си седиш у вас как искаш да я забравиш :D :D :-D

TheBeliever
04-19-2011, 17:40
пич на 14 съм :) и не съм на 12 и ако смятъш че любовта е въображаема то тогава как си създаден ??

Създадени сме чрез сперматозоид и яйцеклетка. За тях чувства не се изискват.

А относно "любовта" ви - ти на това любов ли му викаш?

bonbonS
04-19-2011, 18:03
ам не че съм много голяма , ноо .. любов.. на 14.. ии до колкото прочетох от растояние ... НЕМИСЛЯ , ЧЕ ИМА :P

VaMpiRKaTaaa
04-20-2011, 18:14
пич на 14 съм :)
Ясно...
Нищо сериозно значи.

bonbonS
04-21-2011, 18:31
пич на 14 съм :)
Ясно...
Нищо сериозно значи.
абе можиии и да е сериозно момчето ;)

lentini999
04-22-2011, 06:31
Абе че не е сериозно не е , но според мен не сте прави че любов на 14 няма. :)

Vilencety
04-22-2011, 07:43
по-добре се откажи! :)

abvd
04-22-2011, 11:11
[quote="Vilencety"]по-добре се откажи! :)

Права си!

elizabethg
04-22-2011, 11:16
Забрави я!Започни да излизаш и ще видиш как живота ще ти се усмихне в лицето на друго момиче.Животът е пред теб,не се отчайвай :)

ForzaFelipe
04-22-2011, 11:45
пич на 14 съм :) и не съм на 12 и ако смятъш че любовта е въображаема то тогава как си създаден ??

Още по зле че си на 14...пишеш като 9 годишен....



Ти май вообще не схвана какво се опита да ти каже...спри с филмите и изчакай,наблегни на българския и след това гони гаджета...

Grommash
04-22-2011, 21:27
Сигурно, нещо друго по-важно от тинейджърската любов е попречило на това да сте заедно. Проблеми в семейството, приятелите..? Ти би трябвало да я познаваш по-добре, за да кажеш дали е искренна към теб или е просто поредното женско подобие, срещнало по-хубаво момък от теб.