PDA

View Full Version : а уе таковам там едно такос таковa xD



kireca
05-03-2011, 16:13
Така де .. по заглавието ви става ясно за какво става на въпрос :D шегичка .. не успях да измисля добро заглавие с което да привлека вниманието върху тъпичките ми въпросчета или квото и да са там..

такам шегата на страна... немога да разговарям с момичета е тва ми е проблема.. смисъл харесвам 1 момиче... но немога да говоря с него , познаваме се от скоро от моето училище е , съседния клас... (Ще кажете как го харесваш като не го познаваш , прост отговор - SHUT THE FUCK UP!!!!) но просто незнам за какво да си говоря с нея... по скайп си пишем всяка вечер.. но това е защото аз и пиша , ако не и пиша тя няма да ми пише сигурно с векове , ще ме забрави и ще си останем само със здрасти в даскало когато се видим... и така де таа мисълта ми беше , за какво да си говоря с нея ?? какво харесва тя , по скоро какво харесвате вие момичетата , какво очаквате от едно момче , да ви каже... ??? А бе с 3 думи КАКВО ДА ПРАВЯ ??

Sh@d0w
05-03-2011, 16:21
Има много теми на които може да си говорите:

-Войната в Либия
-Избиването на пингвини напоследък
-Кризата в Авганистан
-Трафика на жени зад граница

Теми доста,проблема обаче явно е че имаш ниско самочувствие.

againstyou
05-03-2011, 16:25
Пич,нещо на Еминем ли се опитваш да се правиш ? Ам такова .. ние няма как да знаем тя какво харесва,за тва трябва да я питаш.Мисля,че ще и хареса да и направиш някой комплимент.

obyrkaniq
05-03-2011, 16:26
Не ми се вярва,че на днешните момичета им се говори за това Sh@d0w

Относно темата:Все едно гледам себе си отстрани :shock: . Абе ти да не си ми двойник?По-добре я забравииии такива не ти трябват минал съм по тоя път.. казвам ти го от личен опит :D

бтв Еминем Forever and ever!

Sh@d0w
05-03-2011, 16:27
^Това беше ирония хах

Иначе поздрав Eminem-Lose yourself http://www.youtube.com/watch?v=97wFqZPmYn8

Доста подходяща за случая 8-)

kireca
05-03-2011, 16:27
да уеееееее.. адските теми браво :D самочуствието , дам поне преди мислех че съм невидим щото никой не иска да общува с мен защото съм различен ама тва е др. въпрос тейче дъгнал съм го :D и сериозно кажи кво да правя гледам , че помагаш на другите :P

obyrkaniq
05-03-2011, 16:32
^Това беше ирония хах

Иначе поздрав Eminem-Lose yourself http://www.youtube.com/watch?v=97wFqZPmYn8

Доста подходяща за случая 8-)

Хахахахахаха

+333,333,333 :D

kireca
05-03-2011, 16:34
с без тва си слушам еминем дори във момента :D ае карай по темата не ми се прави на интересен тука .. келеш нещастен :D :D :D :D бзк се :P

obyrkaniq
05-03-2011, 16:35
На колко си?

catyyyy
05-03-2011, 16:36
Това,че само ти пишеш не би трябвало да те навежда на тези мисли.Просто има момичета( и хора като цяло) които не висят по цял ден в скайп и да пишат на всеки ... Включва го и си върши нейната работа,ако някой и пише отг ...
А относно другото ... Аз не мога да разбера проблема е,че не можеш да я заговориш в училище или просто не знаеш за какво да говориш с нея в скайп.... ?
Ако е първото ... освен сам да си помогнеш никой не може..
Ако е второто .... Простооо трябва да хванеш момента да запомняш всяко едно нещо,което тя казва за да знаеш по добре какво харесва и ккво не ... попринцип темите за авганистан и трафика на жени ми харесват ... Ама наистина малко са момичетата,които ще се навият да говорят за това :D :D :D :D Тааа .... просто си плямпай каквото ти дойде ... ако е пичка ще ти върже и ще почне и тя да ти приказва (((:

Sh@d0w
05-03-2011, 16:38
и сериозно кажи кво да правя гледам , че помагаш на другите :P

Каквото и да ти кажа приятел,накрая всичко си опира до теб.Нямаш ли увереност в себе си,каквото и да кажеш няма да звучи на място.

Когато си говорите или пишете на какви теми е обикновено?Карай я да се смее понякога,но не се оставяй да звучиш плоско,води разговора в такава посока,че на нея да и е интересно,да има желание да го поддържа.Най-важното е това,да я накараш да се чувства приятно в компанията ти,да знае че може да разговаря д теб на всякакви теми,да знае че си добър събеседник.

След като я спечелиш като приятелка,ще видиш че даже сама ще започне да ти пише.

А това какво да и кажеш,вече не мога да ти помогна.Ти я познаваш,или поне би трябвало.Разбери от какво се вълнува,какво и харесва и така.

Влагайте малко фантазия бе хора...

kireca
05-03-2011, 16:41
и без тва си говоря квото си изкам ... в скайп си приказваме много , но в училище не , защото тя ви сърви с нейните приятели аз със моите , отивам винаги към стаята и но само Здрасти , защото просто незнам какво да кажа.. (Мислех да копирам чата от скайп ама се отказах)

kireca
05-03-2011, 16:46
и сериозно кажи кво да правя гледам , че помагаш на другите :P

Каквото и да ти кажа приятел,накрая всичко си опира до теб.Нямаш ли увереност в себе си,каквото и да кажеш няма да звучи на място.

Когато си говорите или пишете на какви теми е обикновено?Карай я да се смее понякога,но не се оставяй да звучиш плоско,води разговора в такава посока,че на нея да и е интересно,да има желание да го поддържа.Най-важното е това,да я накараш да се чувства приятно в компанията ти,да знае че може да разговаря д теб на всякакви теми,да знае че си добър събеседник.

След като я спечелиш като приятелка,ще видиш че даже сама ще започне да ти пише.

А това какво да и кажеш,вече не мога да ти помогна.Ти я познаваш,или поне би трябвало.Разбери от какво се вълнува,какво и харесва и така.

Влагайте малко фантазия бе хора...

Еми брат незнам какво да и кажа... послушах твоите афганистански глупости и почнах да и говоря за осама бен ладен ивъртявах го уж смешно , уж се смееше ама 1 господ знае кво си мисли... (тоя не е на ред с главата)

Sh@d0w
05-03-2011, 16:57
Браво!

Сега наклони темата към сватбата на Кейт Мидълтън и принца,след това я запитай дали мисли и тя да си омъжва скоро и в краен случай може да се самопредложиш за баща на децата и!

Успех.

kireca
05-03-2011, 17:02
човек ти ебаваш ли се с мене :d

Sh@d0w
05-03-2011, 17:08
Не,просто от заглавието на темата ти ме избива на доста добри идеи ;д

Hilary_
05-03-2011, 17:20
Някои хора за съжаление се мислят за много забавни .. боже .. :lol:

Авторе, идеята е да не го мислиш толкова .. то ако имате какво да си кажете си се получава повярвай ми .. ако обаче нямате изобщоп не се мъчи да мислиш теми при положение, че тя те реже с по една дума .. :?

Sh@d0w
05-03-2011, 17:22
Някои хора пък пускат коментари,само за да привличат внимание..и очевидно нямат какво смислено да кажат по въпроса хах

kireca
05-03-2011, 17:24
а някои хора говорят на "някои хора" за да се правят на инатерсни пред "някои хора" които от своя страна започват със "някои хора" и тези хора не са хора защото са хора ...... :razz: (и аз не разбрах какво казах)

mariii
05-03-2011, 17:37
Някои хора за съжаление се мислят за много забавни .. боже .. :lol:

Авторе, идеята е да не го мислиш толкова .. то ако имате какво да си кажете си се получава повярвай ми .. ако обаче нямате изобщоп не се мъчи да мислиш теми при положение, че тя те реже с по една дума .. :?

ее и аз това щях да кажа плюс че щом сте от едно училище има толкова теми за които да говорите....но не трябва много да го мислиш-отпускаш се и тва е

horacio
05-03-2011, 18:06
Като те гледам не си някъв сдухан некъв пичага ми се виждаш .... Както завъраваш разговор с нас сега, що пък да не можеш и с нея? :lol:

kireca
05-03-2011, 18:10
А пича с якия аватар :D

По темата : ем брат въпрос за 100 000лв ми задаваш , не съм чак толкова умен че да ти отговоря :D и аз тва се чудя , ами може би щото тук имаме тема за разговор , а при нея нямам а тя (защото повече си чатим с скупиту) ми отговаря или съc ":D" или с 1 думичка максимум 2-3... просто незнам какво да и кажа :(

horacio
05-03-2011, 18:16
А пича с якия аватар :D

По темата : ем брат въпрос за 100 000лв ми задаваш , не съм чак толкова умен че да ти отговоря :D и аз тва се чудя , ами може би щото тук имаме тема за разговор , а при нея нямам а тя (защото повече си чатим с скупиту) ми отговаря или съc ":D" или с 1 думичка максимум 2-3... просто незнам какво да и кажа :(

Не съм пич ама ОКЕ :lol:

Явно проблема не е в теб, а в нея... Сиг. не е мн разговорлива... Помогни й да се отпусне покрай теб, направиш ли го темите на разговор ще извират от всякъде :D

kireca
05-03-2011, 18:28
Ем не те знам пич ли си пичка ли си кво си ама имаш готин аватар :D

Тохубаво да и помогна да се отпусне ама как... и си е разговорлива , просто аз съм нахален и и пиша постоянно и сигурно я притеснявам , питах я , тя каза , че не е така (е кои би казал че е така :D )

vikiraa
05-03-2011, 19:09
Преди година имаше едно момче което постоянно ми пишеше в скайп,но на живо едва проронваше едно "здрасти" и нищо не стана...Та мисълта ми е,че трябва да говорите очи в очи.Не се притесняваи,щом ти отговаря в скайп (може да се прави на недостъпна и за това да не ти пише тя ) и се смее на шегите ти (поне така разбрах ) сигорно ще и е приятно да стане нещо "реално" :D

Дано съм помогнала и успех! :P

kireca
05-03-2011, 19:14
мерси за съвета..

Мен ми се иска да я поканя да излезем на кафе .. там нещо и аз нз.. ама ако сме смао 2-мата знам какво ще стане.... няма да кажем и 1 дума...

kykyto
05-03-2011, 19:18
Разговаряйте за Ребека блек :razz: . Или затова как тя (момичето) приличала на някоя си 8)

Sh@d0w
05-03-2011, 19:20
Да и какво ще се забиете в кафе евала,на колко си?

vikiraa
05-03-2011, 19:29
По-добре отидете на планина или нещо такова :P Въпреки че сега времето не е много удачно,но недеи в някое банално кафене ... Опитаи се да я впечатлиш с нещо оригинално!

thegreenzombie
05-03-2011, 19:32
е не ... определено си първия, който се опитва да заговори не'коя мацка от даскало :D :D пич, не мисля че си заслужава, ам нали казваш, че е ''the 1'' ..... ако смяташ, че момичето има някакъв потенциал значи сигурно имате нещо общо, нали? а теорията, че се прави на недостъпна е доста вероятна xDD абе общо взето от всичките простотии запомни само тва: Да не ти пука братле xDD !!

kireca
05-03-2011, 19:38
не че ми пука особено или се притеснявам де :D :D
Ама ми става някво неловко като има мълчание :D

thegreenzombie
05-03-2011, 19:52
ем щом е само това ... по коментарите не приличаш на човек, който не може да завърже разговор..... :) почваш да говориш колко е хубаво времето днес :D ам то валя...ниш' карай ...... сетих се!! като я видиш по коридорите на даскало мини покрай нея и я бутни или пък я залей с кафе..... няма как да не ти каже нещо :lol: после ти ще започнеш с оправданията че не си я видял и то междучасието свършило :D :D виж къ'в смислен разговор ше стане 8-) 8-) 8-)

EtU
05-04-2011, 12:19
като я видиш по коридорите на даскало мини покрай нея и я бутни или пък я залей с кафе..... няма как да не ти каже нещо :lol: после ти ще започнеш с оправданията че не си я видял и то междучасието свършило :D :D виж къ'в смислен разговор ше стане 8-) 8-) 8-)


HAHAHAHAHAHAHAHAHA тва ми хареса.


По темата : отпусни се, темите идват от самосебе си.
Да не искаш да ти кажем така :
Ти : Здравей.
Тя: Здравей
Ти : Как си ?
Тя : Добре, ти?
и така нататък... всичко идва отвътре ... ако не ти идва отвътре се откажи. Или не му мисли много. Аз като почна да се замислям кво да и кажа и винаги се провалям... Седя си и просто не се усещам и изведнъж си говорим дълго време. Всичко е отвътре и бъди себе си. :)

kireca
05-04-2011, 12:48
хах зомби кефи ме коментара ти .. и междудругото с момчета мога да си говоря цял ден без да ми пука нито нищо... ама с момичета .. :? щото дори и да е някфо момиче от моя клас нали смисъл да не го харесвам просто не мога да говоря нормално , само глупости бръщолевя :DDD не знам що така :D

thegreenzombie
05-05-2011, 11:26
хах зомби кефи ме коментара ти .. и междудругото с момчета мога да си говоря цял ден без да ми пука нито нищо... ама с момичета .. :? щото дори и да е някфо момиче от моя клас нали смисъл да не го харесвам просто не мога да говоря нормално , само глупости бръщолевя :DDD не знам що така :D

макар и да съм момиче!.. повярвай ми разбирам те :D голяма част от приятелите ми да не кажа всички са момчета и затова не ми е никак трудно да говоря без да мисля особено xDD а тва с момичетата ..... ем скучни са ми :D :D абе не си в особено изгодна позиция :? .... ако питаш мене се хвани с някоя пред която не ти пука к'во говориш и дали ш' се изцепиш в неподходящ момент :D 8-) мн ш' ти е трудно ам друг избор имаш ли? :lol: :lol:

fen7asy
05-05-2011, 13:45
аз бих искала едно момче да ми каже, че съм много красива и усмивката ми е прекрасна, както и косата О.О

thegreenzombie
05-05-2011, 14:07
аз бих искала едно момче да ми каже, че съм много красива и усмивката ми е прекрасна, както и косата О.О


WTF?? имаш наистина големи очаквания :D момчетата не са от най-досетливите хора за да ти повтарят колко си красива, колко добре си изправила косата си или нещо от сорта :? не казвам, че не го забелязват, но повечето от тях си мислят, че не е нужно да се споменава :) :) мисля, че и една негова усмивка даже би трябвало да ти стига :!: :!: а друг е въпроса, че от това изказване може само да покажеш, че имаш огромна нужда от внимание ;]]]

fen7asy
05-05-2011, 14:14
наистина ;] ли ;] !

;] много ;] ли ;] си ;] важна ;] с ;] тези ;]

kireca
05-05-2011, 18:52
че аз това постоянно го повтарям "ехе много си красива днес" "на тая снимка си страхотна" и такива , ама на момичетата явно не им пука за тези неща...

kireca
05-18-2011, 18:31
ПРОБЛЕМ , SOS , ХЕЛП , ПОМОЩ , в задънена улица съм ... :booooomb: :booooomb: :booooomb:

На кратко... Уредих си среща с това момиче утре (така е като първо действам после мисля) ... и какво ще правя помогнете малко , имам нужда от помощ , как да започна разговора , как се говори с тея извънземни момичетата... помогнете ми иначе ще се откажа и ще стане по лошо , просто имам нужда от помощта ви , като се срещнем какво да и кажа , "здрасти" ли "чао" ли "КО СТААААААААААААААААААА" ли какво моля и не само това изобщо аааааа..... ще полудея ......... :-# :smt117 8-[ ](*,) ](*,) ](*,)

RageAgainstTheMachine
05-18-2011, 18:58
Деам брат , покани я да излезете нещо , а ? А ?

Толкоз ли не ви хрумва бе.

kireca
05-18-2011, 19:01
А уе човек , това е все едно да се срещнеш с извънземно , кво да му кажа ... "Suck my dick" :D ама не.. , сериозно дайте някви идеи :P

funkey
05-18-2011, 19:13
Има доста голям шанс да не си и в интерес щом ти отговаря така според мен няма такова нещо много хора и пишат и тя не може да сварва просто явно не си и достатъчно интересен...Недостъпна?-съмнявам се не би писала по този начин.По добре като я видиш в даскало почвай да я базикаш леко да я закачаш примерно ела с мен да изпушим по една цигара и разправяй за някви смешки в клас кой бил много зле и така нататак бъди сигурен момичетата ги обожават тия простутии ;)

kireca
05-18-2011, 20:07
А бе по скайп е едно , на живо е друго ...

funkey
05-18-2011, 20:08
^"пълна простотия." -меко казано

magita
05-18-2011, 21:16
еми освен да си казвате здрасти, защо не се опиташ и да обелиш и някоя друга дума ...