PDA

View Full Version : Моля дайте ми съвет!!!



Kroked
05-04-2011, 13:02
Здравейте имам едно,две питания към вас.От както почнах гимназията си харесах едно момиче то даже още си го харесвам,но тя си има приятел от 4 години.И нали винаги съм се държал внимателно и мило с нея винаги съм я майтапел и карал доста да се смее,последната година 2рият срок си писахме по скайпа така доста време говорехме си за най-различни неща.Беше ясно за нея,че я харесвам но само това без много физически контакти от страна и на 2ма ни.Та си се заговорихме по скайпа и тя ме попита разни въпроси дали наистина съм я харесвал през тези години или само така е изглеждало,от моя страна отговорът беше ДА и не мога да кажа,че още не я харесвам симпатична ми е и с готин характер.Споделил съм какво чувствам към нея и тя ми отговори ако тези думи ги бях казал на някое друго момиче ми гарантира че 100% е била моя.Винаги ме е защитавала и била на моя страна,но тъй като след 5 дни завършваме и повече няма да може да се видими по-този начин по-който сме се виждали в училище някак си сега от 1 седмица само си мисля за нея,помогна ми да изкарам 4 на класното по математика и заяви,че трябва да я почерпя казах си ОК.В деня на изпращането съм и обещал само 1 час нали да я заведа някъде и да я почерпя.Мисълта ми е само да я почерпя или да и кажа някой неща който съм си мислял да ги кажа през изминалата седмица когато съм си мислил за нея.Ясно ми е че няма как да я накарам да тръгне с мене но поне като за край на това дайте съвети какво да правя.
Ще съм ви много благодарен тъй като с жените не съм се справял много добре а само с коли и мотори. 8-[

bratignat
05-04-2011, 13:32
Нищо не й казвай. Ще ти стане неприятно, че ти го казвам, но щом за тези 4 години не си направил по-сериозна стъпка, вече е твърде късно. Намекнала ти, е да си търсиш момиче с думите, че ако си бил казал на друго момиче тези неща, тя е твоя. Гледай си моторите и колите, момичетата ще ги намираш в различни ситуации, не се безпокой. ;)

Sh@d0w
05-04-2011, 13:59
Не съм съгласен с по-горното мнение.Това че му е казала точно това,не значи че един вид го е отрязала.Може би е очаквала още действия от негова страна,но той така и така не се е решил.

Твърде си нерешителен.Сподели и какво и как се чувстваш,пък току-виж наистина е чакала да направиш тази решаваща крачка.

Възползвай се от възможността,не след това да живееш с мисълта "какво ли щеше да бъде ако..."

Kroked
05-04-2011, 14:29
И 2мата сте прави наистина е така твърде съм нерешителен в тези отношения.Дано събера малко смелост и да и кажа това което имам да и казвам и това е.Пък не очаквам кой знае каква разлика просто щте ми олекне като и го кажа...

Kroked
05-09-2011, 09:25
Ми днес като се видяхме исках да и кажа това за което се бях подготвил и да я заведа, да я почерпя от уговорката ни.
Но някак си нещо ми стана и нищо не и казах нито я заведох,през целият път докато трябваше да я оставя до тях ме пита на 2 пъти какво съм искал да и казвам.
Аз и казах че,съм забравил и не е важно и в сряда ще се видиме на изпращането.Нз как съм постъпил така ми дойде от вътре.