PDA

View Full Version : Дойде ми, а утре имам бал



Gwendoline
05-24-2011, 12:50
Ужас :( :( Пих витамин Ц ама не знам дали ще помогне нещо, единственото ме притеснява, че първите 1-2 дена ми тече много силно и ще омажа работата... някакъв съвет друг имате ли :x

pressiana
05-24-2011, 12:54
Ох, миличката.
Витамин Ц не помага. В смисъл като спреш да пиеш и става още по-зле, поне при мен.
Моят съвет - сложи тампон и превръзка, за да си осигуриш максимална защита. Не оставяй цикълът да ти развали вечерта!

Gwendoline
05-24-2011, 13:13
Абе след бала не ме интересува дали ще е добре или зле в момента, стига да не си оцапам роклята докато съм сред хората. А тампон до сега не съм си слагала и не искам да рискувам да стане някой гаф и да не мога да го извадя.. нз :( :( :( :(

tinkiwinkidipsi
05-24-2011, 13:18
Ми тогава пробвай от сега да си сложиш тампон и по късно да го изкараш .. ако не си сигурна как точно е слага и тн си вземи тампони Тампакс. С апликатор а и може да си сигурна че ще го сложих правилно... А с витамин ц не прекалявай много много ...

Shizaya
05-24-2011, 13:30
На една приятелка й беше дошло 1-2 дена преди много важно събитие. Милата беше супер паникьосана, но започна да пие витамин Ц. През 2 часа мисля, че ги пиеше, и цикъла й спря доста по-бързо от нормалното. За тези 1-2 дена се беше оправила.
Разбира се, твое е решението дали ще пиеш толкова често витамини. Аз лично за друг начин не знам (или поне не се сещам). :)

NqkfaNikakva21
05-24-2011, 13:39
на мен ми помага калциум фосфо ц :)

Shia
05-24-2011, 14:18
И какво нали си с рокля,не по прашки,че да те гледат кървиш ли или не.Сложи превръзка и проблеми нямаш и си преодолей страха от тампона.

FuckingFreak
05-24-2011, 17:37
Роклята ти е дълга нали? Ако е така, няма проблем да си сложиш дори и нощна превръзка. Ще внимаваш при пътуването до там само как седиш и това е цялата философия.. Не се панирай, споко, едва ли си единствената..

dream1707
05-24-2011, 17:48
Не знам какво може да ти помогне да ти свърши толкова бързо ..
Иначе наистина преодолей страха си от тампона, защото той наистина ще ти помогне в тази ситуация... апък и няма как да не успееш да го извадиш, той си има връвчица там ии (предполагам знае как се слага и прочие ;д) .. Най-сигурната комбинация, както казаха по-гор е тампон и превръзка.. на мен ми помага през първите дни, когато и на мен ми е много силно :)

marilyn
05-24-2011, 18:18
Амии витамин Ц е единия вариант. Аз преди пиех една ампулка, наречена Калциев глюконат и тя много ми помогна. Но наистина според мен най-добре е да си сложиш тампон, не е страшно, пробвай през деня да видиш как ще се справиш и да посвикнеш. Не си струва единия цикъл да ти съсипе вечерта! Успех. 8)

Gwendoline
05-24-2011, 20:37
И какво нали си с рокля,не по прашки,че да те гледат кървиш ли или не.

Halloo..
идеята ми е, че мога да си изцапам роклята и да си личи от външната страна. :)

Мерси за отговорите на всички, ще помисля сутринта на свежа глава дали да си взема тампони и осъзнавам ползата от тях, но до сега не съм ползвала и не искам допълнителна грижа. Проблемът е, че съм девствена и не знам как ще го изкарам после, защото доколкото четох в нета се уголемява тройно от първоначалния си обем и придобива някаква странна форма :-o :D

Harum_Scarum
05-24-2011, 20:43
тампон + ежедневна превръзка :-D

xxKiFlAx
05-24-2011, 23:02
така и не разбрах какъв е проблема след като има превръзки щом не искаш тампони :? и тея балове са толкова тъпии на твое място не бих отишла!

britzy
05-25-2011, 05:04
така и не разбрах какъв е проблема след като има превръзки щом не искаш тампони :? и тея балове са толкова тъпии на твое място не бих отишла!

Абе тииии нормална ли си?? :shock: :shock: :shock: Всеки би отишъл -и аз отивам малко не с кеф ама няма да си го изпусна я :-o

ПТ-тампон и превръзка за най-сигурно и много витамин Ц,това помага

Yoana
05-25-2011, 05:17
и аз бях така на бала. Спокойно, аз повече се притеснявах в началото от толкова висене в колата да не стане нещо. Просто си сменяй превръзката по-често и играй повече :D смисъл недей да седиш много. А витамин С пих миналото лято, защото ми дойде, докато бях на море, и де да знам, на мен не ми помогна много. Абе спокойно, сега имаме тампони, превръзки, не е като едно време :D

titinkaa
05-25-2011, 05:37
Щом си девствена си вземи най-малкия размер тампони.

dream1707
05-25-2011, 07:05
Това, че си девствена не е проблем ... Има съвсем съвсем малки тампони, от които няма да ти стане нищо ... Но наистина преди това си купи и пробвай, за да свикнеш малко, защото в началото когато го слагаш и после когато го махаш може малко да те боли ... Иначе като го слагаш го пъхай до толкова, че да ти е удобно, тоест да не го усещаш много там вътре :D Има си връвчица, така че няма как да не можеш да го извадиш, но може малко да те заболи :) ... Поне при мен така беше де :D

DiidolinaA
05-25-2011, 07:44
Аз бях така миналата година преди морето.. :x Пиех витамин C като разпрана и сякаш имаше резултат!! Пий го през 2-3 часа, а пък на бала си сложи тампон(не се притеснявай.. ще го извадиш, то си има една връзчица дето виси ;д )и нощна превръзка (за по-сигурно аз бих ти препоръчала две да си сложиш...поне аз така правя, но аз съм трагичен случай първите 2 дни.. :D )
Ама не го мисли толкова, това си е твоята вечер...изкефи й се на макс!!! :) :) Успех и приятно прекарване!!!

FuckingFreak
05-25-2011, 08:22
Не се притеснявай, че си девствена.. Кръвта тече на капки, не като чешма, така че тампонът ще се уголеми постепенно и няма да го усетиш.. Пък и там долу не е бездънна пропаст, че да не можеш да го извадиш, както казаха има връвчица, която не е къса, пък и няма как да влезе навътре, ако няма какво да го бутне.. :lol: Приятно изкарване на вечерта.. :)

neeDaBosS
05-25-2011, 08:43
тампон + ежедневна превръзка :-D
+1
Вярно,по хубаво да са големи превръзките че да не пропуска ама чак пък нощни..вземи си малък тампон спокойно го сложи и ефедневна превръзка или от натурелката,не са много тънки но не са и супер дебели.

WaterLilly
05-25-2011, 09:11
Наскоро видях една абитуриентка с леко прозрачна рокля, на която й се виждаше отзад превръзката. Внимавай да не стане и при теб така, макар че вече май е късно да давам мнение.

3oPuTy
05-25-2011, 09:28
така и не разбрах какъв е проблема след като има превръзки щом не искаш тампони :? и тея балове са толкова тъпии на твое място не бих отишла!

Абе тииии нормална ли си?? :shock: :shock: :shock: Всеки би отишъл -и аз отивам малко не с кеф ама няма да си го изпусна я :-o
Айде,айде ... Всеки би отишъл :?
Е,разбира се,ако някоя мацка се е готвила с месеци и накрая се откаже да ходи заради единия МЦ ще е тъпо,но определено има много хора,които не си ходят на бала :) Аз съм сред тях и познавам още поне 7-8 човека,които не пожелаха да отидат :)



По темата:Сложи си по-малък тампон и готово :) Нооо не забравяй,че колкото е по-малък,толкова по-често трябва да го сменяш ако не искаш да стане гаф :) Между другото щом ти е за 1-ви път и се притесняваш за поставянето - отиди в аптеката и си купи тампони с апликатор.

Evellexis
05-25-2011, 09:40
авееее вие луди ли сте да карате момичето да се тъпче цял ден с витамин Ц това да не е тик так бе .... както много хора казаха преди мен слагаш тампон и превръзка и си готова.

Pliok0019
05-25-2011, 13:04
И при мен беше доста лошо. Беше ми дошло, а на бала ми се падаше 3тия ден. Нито да го спреш, нито да го изпуснеш. За щастие ми тече адски леко и се оправих само с тампони. Нямаше как да сложа превръзка, понеже роклята ми прозира и седи отзад г/д по мен, а и е много светла. Обаче в ресторанта свърших тампоните, а никое от сигурно 50те момичета които питах, а те питаха още поне толкова нямаше. За това скъсах една превръзка на малко парченце и така положението се оправи...

Josefinne
05-25-2011, 13:08
Тампони...

xxKiFlAx
05-25-2011, 13:54
стига с тея тампониии и не виждам какво е на превръзката не ги правят да пропускат..:?

dream1707
05-25-2011, 16:19
стига с тея тампониии и не виждам какво е на превръзката не ги правят да пропускат..:?

Съмнява ме на теб дори да ти е дошло :D Ще видиш след време какво е пропускаща превръзка и колко е яко ;д

П.П Ъ... Малко спамя, но нямаше смисъл да правя нова тема за това... Какво представлява тампон с апликатор ... Тоест, нещо се различава от нормалния тампон или какво ;д .. че до сега не съм се интересувала от подобни неща и не знам ;дд

neeDaBosS
05-25-2011, 16:31
Мисля,че тампон а апликатор е тампон обаче си има буталка :lol: Незнам как да го обесня за това чети ей тука:

Тампоните с апликатор, са направени за по-лесно употреба, тъй като не винаги сме достатъчно влажни около влагалището и слагането на тампон може да бъде леко болезнено. Тампоните с апликатор са тампон, обграден от пласмасова тръбичка, на която пъхаш само върха във влагалището и натискаш. И воала, вече си си сложила тампона! А тампоните без апликатор, са си само тампоните.

3oPuTy
05-25-2011, 16:35
Абеее ако кърви по-силно и тампона (най-вече малките,както в нейния случай) също текът :-D
А апликатора се използва за по-лесно и по-хигиенично поставяне :) Ето това представлява:
http://i.rozali.com/photos/i_84.jpg
И е на принципа на спринцовката.Супер е удобен за начинаещите :)



Едит:Кифлата ... А да си се замисляла,че може роклята й да е плътно по нея и ще си личи превръзката?!

xxKiFlAx
05-25-2011, 16:59
Едит:Кифлата ... А да си се замисляла,че може роклята й да е плътно по нея и ще си личи превръзката?!

не вярвам да личи че да се забелязва от далеко. пък и да е така какво :D

britzy
05-25-2011, 17:01
Ааа,не бе.нема проблеми как какво :)

xxKiFlAx
05-25-2011, 17:03
стига с тея тампониии и не виждам какво е на превръзката не ги правят да пропускат..:?

Съмнява ме на теб дори да ти е дошло :D Ще видиш след време какво е пропускаща превръзка и колко е яко ;д
:D
имам цикъл повече от 2години и като не ме познаваш и не знаеш на колко съм защо пишеш :?

britzy
05-25-2011, 17:05
Ти ,наистина ли си от Плевен-ох ще питам една фр дали те познава ,или даже имам съмнения ,че е тя ,нвм :razz:

xxKiFlAx
05-25-2011, 17:08
Ти ,наистина ли си от Плевен-ох ще питам една фр дали те познава ,или даже имам съмнения ,че е тя ,нвм :razz:

защо

britzy
05-25-2011, 17:09
Не,бе питам само,че лятото доста бях там и сигурно съм те виждала,а и тя сега е онлайн в скайп и си викам да не е тя :lol:

xxKiFlAx
05-25-2011, 17:17
е защо не я питаш и аз съм онлайн :razz:

britzy
05-25-2011, 17:18
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: добре .Името ти с В ли започва

xxKiFlAx
05-25-2011, 20:23
не не съм аз. и с какво прилича на мен :D

britzy
05-26-2011, 04:02
Ами тя мрази натоканите пикли и всичко ,свързано с тях,и нарочно парадира ,та си мислех да не би да е тя и да побърква форума ама не е-мерси все пак :-D

marilyn
05-26-2011, 07:08
Абе авторката не каза как е изкарала бала. :D :D

AdrenaliNa
05-26-2011, 12:17
Абе авторката не каза как е изкарала бала. :D :D