PDA

View Full Version : Объркана съм..



xfreakk11
05-27-2011, 05:53
Хора, моля ви помогнете ми ;хх Моят проблем е, че едно момче ме харесва адски много, но аз май не.Е, той още не ми го е казал, но го е казал на приятеля си и на моята приятелка, която каза на мен.Бил много искрен..Той снощи ми се обади към 00:00, за да изляза на терасата, че имал да ми казва нещо.Аз му казах, че няма как да се измъкна, но накрая се съгласих и излязох.Той поиска да сляза долу при него, но не го направих.Знаех какво ще ми каже, но аз не съм сигурна, че искам да го чуя.Както и да е ..трябваше да се прибера защото нашите ме усетиха.Аз съм на 13, а той на 18г. ..и много е тъпо, но не съм се целувала ;хх Пък и аз харесвам едно друго момче за което не съм много сигурна, че ме харесва, но не е толкова голяма разликата във възраста ни.Много съм объркана, защото не знам какво да правя..Не искам да разбивам сърцето му, но пък ме е страх, че може да започна да се влюбвам в него. Какво да правя ?

Дано някой ми даде някакъв съвет ;х

SisiStrange
05-27-2011, 06:07
Какво да правя ?

Учи си за изпитите след 7 клас. :-o

Егати и странния тип - на 18 иска да ходи с 13-годишна. Сигурно или е много задръстен и не може да си хване момиче на неговите години, или е педофил.

MaLkaTa_LaDy
05-27-2011, 06:11
Първото логично нещо, което тръбва да направиш е да се замислиш какво може да търси едно 18-годишно момче в 13-годишно момиче. И на мен асоциацията ми е секс. Не държа, че е така. Просто вашите разбирания трябва да са на светлинни години разстояние. Той би следвало да мисли като мъж, ти като дете. Второ, че ти не изпитваш чувства към него, а към друго момче. Не трябва да се страхуваш да не го нараниш, просто учтиво му кажи, че друг ти е тръпка, не той. Та да, скоро ще очакваме тема, в която да питаш как да се харесаш на другото момче...

xfreakk11
05-27-2011, 06:14
Какво да правя ?

Учи си за изпитите след 7 клас. :-o

Егати и странния тип - на 18 иска да ходи с 13-годишна. Сигурно или е много задръстен и не може да си хване момиче на неговите години, или е педофил.

-Аз съм 6-ти клас ;д
-Не хд, с пича се познаваме отдавна и се виждаме всеки ден..е не сами ми и с други френдове ;д .Той не е такъв ;д Имаме и някои доста общи неща, но.. ;х

xfreakk11
05-27-2011, 06:16
Първото логично нещо, което тръбва да направиш е да се замислиш какво може да търси едно 18-годишно момче в 13-годишно момиче. И на мен асоциацията ми е секс. Не държа, че е така. Просто вашите разбирания трябва да са на светлинни години разстояние. Той би следвало да мисли като мъж, ти като дете. Второ, че ти не изпитваш чувства към него, а към друго момче. Не трябва да се страхуваш да не го нараниш, просто учтиво му кажи, че друг ти е тръпка, не той. Та да, скоро ще очакваме тема, в която да питаш как да се харесаш на другото момче...

-Добре,благодаря : )) Ще видя какво ще направя..

balu4ka
05-27-2011, 06:21
Я,интересно .
Какво ще се занимаваш с момче,което е на 18 и е тръгнало да се занимава с 13 годишна.Как да се изразя ,за мен ти си още малка и незряла ,дори за неговата възраст е глупаво.Тоя има ли мозък в главата,това май трябва да е риторичен въпрос.Не се занимавай с него,за да си поредната интересна пикла с голям батко.Смешно е .
Гледай си училището и толкова!

MusicAddicted
05-27-2011, 06:30
Не търсете любовта, тя ще ви потърси.
(Познайте кой е казал мисълта)

Ми, зарежи го, за бога, толкоз ли е трудно. Освен това, я кажи:
1) Ти ли се запозна първа с него или той?
2) Насилваш ли се да имаш гадже???

Hilary_
05-27-2011, 06:49
Не се занимавай с педофили ..

infected9
05-27-2011, 07:13
Кажи му ,че нямаш интерес и тка.Бъди честна ..той сигурно ще те разбере..

FernandoTorresIkerCasilla
05-27-2011, 07:46
Айде поредната тема в която почвате да храните ..



Ем, ако не го харесваш - кажи му го. А нали каза че може да се влюбиш в него .. Пробвай-може да се получи нещо .. Не казвам да тръгваш с него направо от сега, излизайте, опознайте се по-добре. След време може да го харесаш!А кво като е на 18, а тя на 13 ? Имам приятелка със приятел на същата възраст и тя е на 13 и си ходят от близо 2 години :)

Josefinne
05-27-2011, 08:02
Първо защо те е страх да се не се влюбиш в него, от кога споделената любов е нещо лошо. Ако мислиш, че има някаква част от теб, която го харесва - дай й воля. Ако пък не го харесваш - то тогава най-добре наистина в първия удобен случай, когато той реши да ти се обясни, кажи му, че не споделяш чувствата му и че те притеснява възрастовата ви разлика. ( аман от педофили) За целувките не се притеснявай - те са нещо много лесно, естествено и приятно :)

CupcakeKitty
05-27-2011, 08:07
едно момче ме харесва адски много, но аз май не.

МАЙ не го харесваш или НЕ го харесваш? :shock:

badsector
05-27-2011, 08:15
Явно те намира за привлекателна физически и вероятно никога не е отварял девственица :)

felisiti19
05-27-2011, 14:27
не се занимавай с тоя ами си хвани некой на твойте години казвам ти го от личен опит
:)

denzito
05-27-2011, 14:54
на 13 години момчетата или са пълни загубеняци или се правят на големи газари , така че моят савет е въпреки разликата в годините да опитате.