PDA

View Full Version : Ами сега.....??



wazzabi
06-03-2011, 20:09
Така , ще пиша по накратко. Преди повече от година бях с едно момче всичко беше за 4 месеца,последва бруталното скъсване ,филми драми ,спряхме да се поглеждаме даже (той беше решил да се прави на мъж) ,но се познавахме от 2 години бяхме приятели първо преди да тръгнем и наистина мога да кажа че беше първото ми влюбване. 7 Месеца по късно тръгнах с друго момче (да го наречем А.) ,в началото мислех че не е нищо сериозно, а и още донякъде ми беше бившият в главата ,но с А. сме заедно вече от година и наистина мога да кажа че е първата ми наистина пълноценна и щастлива връзка НО....проблемът е ,че с бившият пък се оправихме и сме приятели ,и все пак усещам че още ми е тръпка до голяма степен ..... не искам да прецаквам тази връзка , защото много обичам А. , но с онова момче сме преживели доста и не главно като ходехме . Според вас какво бих могла да направя ???

Sh@d0w
06-03-2011, 20:11
Реши какво точно искаш,ние ли очакваш да решим?

onestar
06-03-2011, 20:36
Би могла да решиш дали искаш да продължиш сегашната си връзка и да поохладиш отношенията си с бившия.
Или пък да се върнеш при него (което лично на мен ми се струва глупаво) и да скъсаш със приятеля си, който за сметка на другия те обича и те прави щастлива. :)

П.П - Хубаво си помисли дали си струва да се връщаш при бившия след като нещо вече е прохлопало в отношенията ви и не сте се постарали да го отстраните. Това означава, че след време проблема ще излезе отново наяве.

badsector
06-03-2011, 20:51
Нормално бившият да ти е тръпка - все пак не сте изстискали всичко възможно от връзката си и не си излязла категорично "отгоре" накрая. Ако ти го беше зарязала навремето, сега нямаше да ти пука за него. Ако се съберете отново, всичко ще продължи кратко.

monika8
06-05-2011, 07:42
остани с А.Поми си дали бившия ти би зарязал настоящотото си гадйе заради теб ;)