PDA

View Full Version : Коремни преси



malka_sladkka
06-20-2011, 10:24
Знам, че има много такива теми, но все пак искам да попитам по-вещите в тази област. Не съм дебела изобщо, но все пак искам корема ми да е по-стегнат, почти плосък е, но все пак не е точно така както го искам. Та въпроса ми е по колко коремни преси на ден да правя и след колко време г/д се забелязва ефекта?

FuckingFreak
06-20-2011, 10:36
Ами прави като за начало по 50. Сигурно до 1 месец ще видиш ефект. Ако правиш повече, се обезсмисля..

malka_sladkka
06-23-2011, 16:35
Други мнения?

pitfall
06-23-2011, 16:39
Корем не се тренира всеки ден - тренирай 2 месеца през ден и предполагам трябва да видиш резултат.

lovefantasy
06-23-2011, 17:32
Аз ги правя по 100, но ги разделям на серии по 20. Между сериите може да правиш някакви упражнения. Но тренирай през ден.

gummybear
06-23-2011, 18:14
Като за начало започни с по 40-50 и постепенно ги увеличавай.Успех :) :)

Chelsey
06-23-2011, 18:23
Аз ги правя по 100, но ги разделям на серии по 20. Между сериите може да правиш някакви упражнения. Но тренирай през ден.
и аз това правя,резултати очаквай след около месец

Alekssandyr
06-23-2011, 21:16
Зависи от тва колко са ти развити коремните мускули, не от тва колко ти е плосък/дебел/кръгъл и т.н корема! Легни и направи 20 коремни (пълни) и виж, принципно аз преди правех по 100 на серия в продължение на месец, всеки ден по 3-4-5-6 серии и така стигнах до мускулна тресчица, която продължи 3 месеца (СЛААААААААДКО) извод : Правиш 4 серии по 100 коремни ПРЕЗ ДЕН ! (примерно) . Може и да тичаш, но не кросово, ами до припадък. Тва също спомага за помпането на корема, както и скачане на въже, плуване .. (кардио упражнения им се вика). Без подходяща диета нищо няма да направиш. Нямам в предвид нещо конкретно, но просто избягвай тлъсто, пържено и мазно (не съвсем де) Прибягвай повече до домашни супички, вода и печено пилешко, хапвай по-малко хляб и удряй по един дюнер/бургер ПОНЕ 1 път седмично и за месец, месец и половина ше ти се проличат плочките ;)

malka_sladkka
06-23-2011, 21:25
Зависи от тва колко са ти развити коремните мускули, не от тва колко ти е плосък/дебел/кръгъл и т.н корема! Легни и направи 20 коремни (пълни) и виж, принципно аз преди правех по 100 на серия в продължение на месец, всеки ден по 3-4-5-6 серии и така стигнах до мускулна тресчица, която продължи 3 месеца (СЛААААААААДКО) извод : Правиш 4 серии по 100 коремни ПРЕЗ ДЕН ! (примерно) . Може и да тичаш, но не кросово, ами до припадък. Тва също спомага за помпането на корема, както и скачане на въже, плуване .. (кардио упражнения им се вика). Без подходяща диета нищо няма да направиш. Нямам в предвид нещо конкретно, но просто избягвай тлъсто, пържено и мазно (не съвсем де) Прибягвай повече до домашни супички, вода и печено пилешко, хапвай по-малко хляб и удряй по един дюнер/бургер ПОНЕ 1 път седмично и за месец, месец и половина ше ти се проличат плочките ;)

Аааа аз не искам плочки :D Просто искам да по-стегнат от сега :) Не мисля, че имам нужда от някакви диети, не мога да се ограничавам и все пак избягвам мазно и пържено и без това ме боли стомаха от него :?

Alekssandyr
06-23-2011, 21:27
Ти си знаеш до къде ше стигнеш, просто аз за един месец ми се показаха плочките :) И сега година по-късно нямам бирено шкембе, нито съм се уталожил или нещо, дори корем нямам .. а не се ограничавам нещо да кажеш, ям си без да ми пука! Извод : един месец годишно (примерно) ти спомага за доста напред (12х) смятай дали не е оферта :)

tanch3t093
06-23-2011, 23:53
Ти си знаеш до къде ше стигнеш, просто аз за един месец ми се показаха плочките :) И сега година по-късно нямам бирено шкембе, нито съм се уталожил или нещо, дори корем нямам .. а не се ограничавам нещо да кажеш, ям си без да ми пука! Извод : един месец годишно (примерно) ти спомага за доста напред (12х) смятай дали не е оферта :)И ВСЕ ПАК момчетата не пълнеят като момичетата ... Познавам много момчета, които изобщо не се ограничават, не тренират и все са слаби. Всичко е до метаболизъм и до човек :)

malka_sladkka
06-24-2011, 06:10
Ти си знаеш до къде ше стигнеш, просто аз за един месец ми се показаха плочките :) И сега година по-късно нямам бирено шкембе, нито съм се уталожил или нещо, дори корем нямам .. а не се ограничавам нещо да кажеш, ям си без да ми пука! Извод : един месец годишно (примерно) ти спомага за доста напред (12х) смятай дали не е оферта :)

Мотивираш ме още повече като ми казаш около месец, ама и два да са пак е оферта :D Много кратък период, а мен малко ми трбва 8) Благодаря ви за отговорите :-)

spas96
06-25-2011, 20:29
Ти си знаеш до къде ше стигнеш, просто аз за един месец ми се показаха плочките :) И сега година по-късно нямам бирено шкембе, нито съм се уталожил или нещо, дори корем нямам .. а не се ограничавам нещо да кажеш, ям си без да ми пука! Извод : един месец годишно (примерно) ти спомага за доста напред (12х) смятай дали не е оферта :)И ВСЕ ПАК момчетата не пълнеят като момичетата ... Познавам много момчета, които изобщо не се ограничават, не тренират и все са слаби. Всичко е до метаболизъм и до човек :)

И аз познавам такива хора.Аз пък сам напълно обратното не ям изобщо ама съм закръглен (поне нямам наднормено тего) ще зема да почна с коремните и бягането

bathory
06-25-2011, 21:12
Коремните преси правят корема по голям, тъй като се оформя мускул. Ако искаш плосък корем без плочки, наблягай на кардиото. :)

Alekssandyr
06-25-2011, 22:09
Е, радвам се, че поне някого надъхвам .. аз себе си не мога :D

denitu_95
05-26-2013, 16:23
Ти си знаеш до къде ше стигнеш, просто аз за един месец ми се показаха плочките :) И сега година по-късно нямам бирено шкембе, нито съм се уталожил или нещо, дори корем нямам .. а не се ограничавам нещо да кажеш, ям си без да ми пука! Извод : един месец годишно (примерно) ти спомага за доста напред (12х) смятай дали не е оферта :)
MojeLi Da Pitam Za Edin Mesec KoLko Koremni Presi Napravi ILi Uprajneniq Za PLoskiq Korem ILi PLochkite ..?!? :]]