PDA

View Full Version : Въпрос. Помогнеме ми!



Moonspell666
08-01-2011, 19:18
Здравейте! :) Искам да ви попитам един въпрос и се надявам да ми отговорите. Според вас едно момиче при първият си път с момче на нейната възраст ли трябва да го направи или с момче по-голямо от нея, което има повече опит? Има ли някаква разлика? По-добре ли е да го направи с по-опитен партньор и изобщо възрастта има ли значение? (Аз съм момиче, на 16 години.)
Благодаря Ви предварително и се извинявам ако е имало и друга подобна тема в сайта.

peace95
08-01-2011, 19:21
Първият ми път беше с момче с опит и мисля , че така е по - добре , не бих разчитала на някой , който да речем не знае в коя дупка какво да пъхне.Възрастта няма значение - вече има и на 12 с опит.

Hilary_
08-01-2011, 19:23
Няма значение толкова годините на момчето, колкото това дали си сигурна, че той е правилният! (:

ubuntureload
08-01-2011, 19:44
Няма значение толкова годините на момчето, колкото това дали си сигурна, че той е правилният! (:
Никога не може да бъде сигурна кой е правилният и кой не! Тая девственост я пазите се едно ще ви дадат златен медал за най дебел химен!

Zarity
08-01-2011, 19:56
Първият ми път беше с момче с опит и мисля , че така е по - добре , не бих разчитала на някой , който да речем не знае в коя дупка какво да пъхне.Възрастта няма значение - вече има и на 12 с опит.
+

zoreto
08-01-2011, 19:58
Няма значение толкова годините на момчето, колкото това дали си сигурна, че той е правилният! (:
Никога не може да бъде сигурна кой е правилният и кой не! Тая девственост я пазите се едно ще ви дадат златен медал за най дебел химен!

:lol: :lol: :lol:

marilyn
08-01-2011, 20:15
Това за "правилният" според мен е пълна глупост, квото и да говори няма гаранция, че няма да те наебе и да те зареже после. Всичко е относително. Иначе според мен трябва да е по-опитно момчето, за да се чувстваш самата ти по-сигурна. Аз за пръв път го направих с по-голямо момче от мен, разбира се с опит и не съжалявам, защото няма за какво. ;)

xoxi
08-01-2011, 20:27
По-опитен ще е много по-добре.
Ще знае какво прави и ще бъде внимателен.

MaLkaTa_LaDy
08-01-2011, 20:38
Всеки с възгледите си... За мен първия път не особено специален. Може би това "правилният" има значение до толкова до колкото момчето трябва да е доста внимателно и нежно с момичето.

Та по темата - никое момиче не е имало втори първи път, че да ти каже дали има значение възрастта. Относно опита - винаги е от полза, обаче трябва да е съпроводен и със сексуална култура. Според мен опит без знания е по-зле от знания без опит.

BrokenInnocence
08-01-2011, 20:47
Няма значение толкова годините на момчето, колкото това дали си сигурна, че той е правилният! (:
Никога не може да бъде сигурна кой е правилният и кой не! Тая девственост я пазите се едно ще ви дадат златен медал за най дебел химен!

Съгласна. Първия ми път беше с по-опитен партньор и изобщо не съм си мислила дали е "правилният" или не.

Verminaard
08-01-2011, 21:23
Здравейте! :) Искам да ви попитам един въпрос и се надявам да ми отговорите. Според вас едно момиче при първият си път с момче на нейната възраст ли трябва да го направи или с момче по-голямо от нея, което има повече опит? Има ли някаква разлика? По-добре ли е да го направи с по-опитен партньор и изобщо възрастта има ли значение? (Аз съм момиче, на 16 години.)
Благодаря Ви предварително и се извинявам ако е имало и друга подобна тема в сайта.

Я кажи де,какво направи.Хвана ли се с оня дивак от концерта? :smt112

malka_sladkka
08-01-2011, 21:57
Здравейте! :) Искам да ви попитам един въпрос и се надявам да ми отговорите. Според вас едно момиче при първият си път с момче на нейната възраст ли трябва да го направи или с момче по-голямо от нея, което има повече опит? Има ли някаква разлика? По-добре ли е да го направи с по-опитен партньор и изобщо възрастта има ли значение? (Аз съм момиче, на 16 години.)
Благодаря Ви предварително и се извинявам ако е имало и друга подобна тема в сайта.

Я кажи де,какво направи.Хвана ли се с оня дивак от концерта? :smt112

Да, интересен въпрос :lol: Ама що си мисля, че става дума точно за него... Момичето сега се чуди дали да го направили или не и пита във форум :lol: И каквото и кажем, тук това ще направи :D Иначе и аз мисля, годините нямат значение - важен е опита ;)

Verminaard
08-01-2011, 21:59
^
Нали?Хем че сто пъти и казахме да не се захваща с оня помияр.Глей' са к'во стана. 8)

Hilary_
08-02-2011, 04:27
Няма значение толкова годините на момчето, колкото това дали си сигурна, че той е правилният! (:
Никога не може да бъде сигурна кой е правилният и кой не! Тая девственост я пазите се едно ще ви дадат златен медал за най дебел химен!

Съгласна. Първия ми път беше с по-опитен партньор и изобщо не съм си мислила дали е "правилният" или не.
Всеки с разбиранията и мнението си .. ;)

sladkish_14
08-02-2011, 07:11
Мисля, че няма никакво значение.

SisiStrange
08-02-2011, 07:27
Мисля, че няма никакво значение.
И аз така. Мен първия ми път беше с момче, на което също му беше първия път. Ем, получи се. Не го е сложил в коя да е друга дупка. :-o

Done
08-02-2011, 07:31
Мисля, че няма никакво значение.
И аз така. Мен първия ми път беше с момче, на което също му беше първия път. Ем, получи се. Не го е сложил в коя да е друга дупка. :-o
винаги като стане въпрос за грешна дупка се сещам за тази песен :D
http://www.youtube.com/watch?v=-zHVW7Zy_vg&feature=BFa&list=FL4utgAiVZzQ0&index=15

Moonspell666
08-02-2011, 07:53
Ам някои питаха какво е станало с онова момче от предишната ми тема и дали това за секса се отнася за него. Относно секса попитах защото просто е така исках да знам, а от момчето вече съм се отказала, поговорих с него и му казах, че искам всичко да си тръгне по старо му и да сме си само приятели. Благодаря все пак на всички за съветите. :)

Me4encety
08-02-2011, 08:05
Няма значение възраста или опита.Все пак ще е добре да знае кое къде да пъхне,де :wink:

SisiStrange
08-02-2011, 15:22
Мисля, че няма никакво значение.
И аз така. Мен първия ми път беше с момче, на което също му беше първия път. Ем, получи се. Не го е сложил в коя да е друга дупка. :-o
винаги като стане въпрос за грешна дупка се сещам за тази песен :D
http://www.youtube.com/watch?v=-zHVW7Zy_vg&feature=BFa&list=FL4utgAiVZzQ0&index=15
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не, човек, сцепих се от смях. :D

bub0linna
08-02-2011, 18:53
Мисля, че няма никакво значение.
И аз така. Мен първия ми път беше с момче, на което също му беше първия път. Ем, получи се. Не го е сложил в коя да е друга дупка. :-o
винаги като стане въпрос за грешна дупка се сещам за тази песен :D
http://www.youtube.com/watch?v=-zHVW7Zy_vg&feature=BFa&list=FL4utgAiVZzQ0&index=15
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Не, човек, сцепих се от смях. :D

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


хахахахахаа няма такава песен :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: