PDA

View Full Version : За първи път ?



iizii
09-02-2011, 16:29
Здравйте,
Имам гоолям проблем с гаджето ми ходим вече месец мисля че той иска да му пусна . Проблемът е че ме е страх за първи път ще ми е незнам кой ще направи първата стъпка на 14 съм и се притеснявам дали ще боли
Ако някой може да ми каже какфо да правя ? :)

fenkaaa
09-02-2011, 16:30
Недей му пуска.. на 14 си,ходите едва месец.. по-добре изчакай :) Пък ако на него не му се чака,да ти е ясен.

leadyflame
09-02-2011, 16:31
Като начало се научи да пишеш, след това се научи да ползваш търсачката и чак след това прави каквото ти е на малктата кратунка.

09-02-2011, 16:31
Скачай на въже. Учи си уроците. Излизай с приятели. Като не си готова за секс, защо трябва да пропилееш първия си път?
И да, ЩЕ БОЛИ!
И не е "вече един месец", а "само един месец".

bib
09-02-2011, 16:32
Относно болката-при всеки е различно.
И другото което е не си ли малко малка ,за да почнеш да водиш полов живот? -По-добре наблегни на учението,както ти казаха по-горе.
И сигурна ли си,че той не е с теб само за едното е*ане (колкото и грозно да звучи) ,а наистина има чувства към теб? (аз лично се съмнявам)

Zarity
09-02-2011, 16:36
ЛЕЛЕ!Никога не е имало такава тема.

...

От много неща зависи дали ще те боли или не.Някои ги боли много,някои хич не ги боли,мен ме боля само в началото и то не беше и чак такава болка.
И само да запитам,ще парвиш секс,защото той иска или защото ТИ искаш?

09-02-2011, 16:37
ЛЕЛЕ! Никога не е имало такива отговори!
БТВ нека позная, ти си на 14, той на 18?

iizii
09-02-2011, 16:39
ЛЕЛЕ! Никога не е имало такива отговори!
БТВ нека позная, ти си на 14, той на 18?
ne na 15 e :)

DragonLady
09-02-2011, 16:40
Сто тона теми за тоя пръв път има. АМАН ВЕЧЕ ....

На 14 години си учете уроците и играйте пред блока, кво сте тръгнали да се порите като зайци ...
А за болката при всеки е различно, но в повечето случай има болка и кръв.

badsector
09-02-2011, 16:42
...А за болката при всеки е различно, но в повечето случай има болка и кръв.
Е на 14 сигурно ще има. То тепърва е започнал да се развива тоя организъм, к'во очакваш?

09-02-2011, 16:44
...А за болката при всеки е различно, но в повечето случай има болка и кръв.
Е на 14 сигурно ще има. То тепърва е започнал да се развива тоя организъм, к'во очакваш?
Така и аз това мислех да кажа. Как очаквате на току що започнали да се развиват полови органи и да няма болка? Ще има, разбира се и ако толкова много те ужасява-не го прави. Секса не е задължение!!!

elle9524
09-02-2011, 16:45
Недей му пуска.. на 14 си,ходите едва месец.. по-добре изчакай :) Пък ако на него не му се чака,да ти е ясен....и аз мисля така.. :) ..аа не сте ли малко..малки за това..ти на 14..той на.. 15....това ме навжеда на лафа..,,На твоите години аз загубих зъб не девствеността си'' :D ..но все пак ти си решаваш..;)

09-02-2011, 16:47
Едва ли ще послуша нещо от всичко написано... Следващата и тема ще е "ДА ПИЯ ЛИ ЕСКАПЕЛ??????" :lol:

NomNomNom
09-02-2011, 16:48
Няма проблем да се чукате , ама сте заедно от много скоро, не се знае как ще подходи той с теб . Накрая може да страдаш емоционално, и аз съм била на 14, и аз правих секс тогава за първи път, ама бяхме заедно 9 месеца, не ми е кръшкал, не ме е тормозел, но хормоните така ме блъскаха, че му се дразнех за най-малкото нещо и направо си изхабих нервите за глупости .
Та, имай в предвид , че сексуалните отношения задълбочават положението.
Е, ако ти е само за секса и няма да ти е кофти каквото и да направи той - вече е друг въпрос.

DragonLady
09-02-2011, 16:52
Едва ли ще послуша нещо от всичко написано... Следващата и тема ще е "ДА ПИЯ ЛИ ЕСКАПЕЛ??????" :lol:

Не тука не позна мацка :D
По точното заглвие би било Бременна ли съм ?
Така, че давай от сега да вадиме кристалните топки и да гадаем, да трупаме опит в занаята :D

Verminaard
09-02-2011, 16:56
Здравйте,
Имам гоолям проблем с гаджето ми ходим вече месец мисля че той иска да му пусна . Проблемът е че ме е страх за първи път ще ми е незнам кой ще направи първата стъпка на 14 съм и се притеснявам дали ще боли
Ако някой може да ми каже какфо да правя ? :)

Щом НАС ни питаш какво да правиш - очевадно си прекалено тъпа да имаш достъп до интернет,да не говорим за сексуални отношения с батковеца ти.Марш в леглото,осем часа е почти.

roseleaf94
09-02-2011, 19:32
Verminaard, по- кротко. На малки момиченца се говори по - деликатно 8-)
Виж сега, малката...Малка си!!!! Не го прави, ще съжаляваш, ще ревеш, ще се самосъжаляваш, ще се намразиш, ще намразиш него, ще те боли! Наистина ли искаш да минеш през всичко това само за едното ч~кане???

fenkaaa
09-02-2011, 19:33
И предполагам той е девствен?

stefinkaa7
09-02-2011, 19:38
Недей му пуска.. на 14 си,ходите едва месец.. по-добре изчакай :) Пък ако на него не му се чака,да ти е ясен....и аз мисля така.. :) ..аа не сте ли малко..малки за това..ти на 14..той на.. 15....това ме навжеда на лафа..,,На твоите години аз загубих зъб не девствеността си'' :D ..но все пак ти си решаваш..;)

+1 :)

Verminaard
09-02-2011, 19:39
На малки момиченца се говори кротко.На малки тъпанарки се говори директно.

sapphire5
09-02-2011, 19:51
ти решаваш... ако мислиш, че си готова и, че го ОбиЧаШ? ок.

fenkaaa
09-02-2011, 19:54
ти решаваш... ако мислиш, че си готова и, че го ОбиЧаШ? ок.

Въпроса е дали го обича или само си мисли,че е така.. :-o

Eclipsercho
09-02-2011, 19:54
Cockblockers. All of you.

sapphire5
09-02-2011, 20:00
ти решаваш... ако мислиш, че си готова и, че го ОбиЧаШ? ок.

Въпроса е дали го обича или само си мисли,че е така.. :-o

хах...аз начи няма как да и помогна.. :lol:

fenkaaa
09-02-2011, 20:02
ти решаваш... ако мислиш, че си готова и, че го ОбиЧаШ? ок.

Въпроса е дали го обича или само си мисли,че е така.. :-o

хах...аз начи няма как да и помогна.. :lol:

Ами то по принцип ние няма как да и помогнем,но някой съвет няма да е излишен.Един по малко тръгнал да си чупи главата,да се надяваме 8-)

Gr0zDan0v
09-02-2011, 22:09
Скачай на въже. Учи си уроците. Излизай с приятели. Като не си готова за секс, защо трябва да пропилееш първия си път?
И да, ЩЕ БОЛИ!
И не е "вече един месец", а "само един месец".

+++ Тъпи малки разпоретини...Ние на вашите години зъб губехме-не девствеността си !!!!!!!!! :? :? :?

bubkaa93
09-02-2011, 22:12
Ако мислиш,че си готова му пусни,ако не си недей толкова е просто,защо пускаш тема ?

09-02-2011, 22:15
Добре, това е нелепо. Поредната тема "голямото ми гадже иска секс да му дам ли?"
Не знам за кой път виждам коментара "ако си готова". Ми очевидно не е готова, но само щото някакъв пикльо й каза да го направят, тя ще го направи без да й пука дали е готова или не. Важното е, че като мин 16-17 ще съжалява адски много и ще си разбере грешката.

09-02-2011, 22:19
Като порасне ще разбере. На 14 секса е грешка. Особено когато не си готов за него.

bubkaa93
09-02-2011, 22:21
Като порасне ще разбере. На 14 секса е грешка. Особено когато не си готов за него.
Не мисля,че е грешка и няма за,какво да съжалява като е на 16,че е правила секс на 14.Било е готово момичето и го е направило няма смисъл след това да съжалява.

09-02-2011, 22:23
Като порасне ще разбере. На 14 секса е грешка. Особено когато не си готов за него.
Не мисля,че е грешка и няма за,какво да съжалява като е на 16,че е правила секс на 14.Било е готово момичето и го е направило няма смисъл след това да съжалява.
"Да го направя ли? Страх ме е от болката..." да ти звучи като готово момиче?

09-02-2011, 22:28
Интересно защо аз като го направих за първи път не ме беше страх грам... И защо ли не разпитвах насам натам дали да го правя или не и не чаках знаци от небесата или квото и да е там.
Който е готов знае, че е готов и го правил И все пак, въпреки че бях готова мисля, че-на 13-14-15 е малоумно и го осъзнах чак след като разбрах какъв ужас е да забременееш на тая възраст и всъщност колко много означава секса за едно момиче и каква отговорност поема човек, правейки секс..
Както и да е..Вече целия свят го е ударил на разврат така че не ми се занимава да изказвам мнение...

mimseyy
09-02-2011, 22:38
По-добре изчакай това ще ти е първия път,а едва ли това момче е подходящия шом иска да му пуснеш толкова скоро.Когато си готова то ще си проличи,но внимавай на кого се даваш,за да не съжеляваш после ако момчето те "мине" и те зареже.

Gr0zDan0v
09-02-2011, 22:54
Александра т'ва,че ти си курва...не значи,че трябва да повличаш всички на твоето ниво :-)

innaaa
09-02-2011, 22:56
та вие ходите от едва месец .. :shock: .. ти едва го познаваш .. за любов и дума не може да става .. но по добре пусни му ,та като те зареже да не ти е чак толкова кофти :D :D

Ducky
09-03-2011, 09:16
На малки момиченца се говори кротко.На малки тъпанарки се говори директно.

+ 10000

sapphire5
09-03-2011, 15:15
Важното е, че като мин 16-17 ще съжалява адски много и ще си разбере грешката.

..НЕ винаги е ГРЕШКА, по дяволите! :?

09-03-2011, 15:47
Важното е, че като мин 16-17 ще съжалява адски много и ще си разбере грешката.

..НЕ винаги е ГРЕШКА, по дяволите! :?
Ами грешка е, защото едно 13-14 годишно детенце не може да поеме отговорността, която носи секса.

LiveToWin
09-03-2011, 17:05
Твърде малка си !!! Неодобрявам секса на тази възраст !!!

Me4encety
09-03-2011, 18:37
Изчакай.

anich
09-03-2011, 18:38
изчакай наистина и аз си мислех че съм готова ама кат мина време и тръгнах с момчето което обичам осъзнах че предпочитам да не съм го правила :?

GGGXXX
09-03-2011, 19:34
theeye770 написа:
Като порасне ще разбере. На 14 секса е грешка. Особено когато не си готов за него.


Alexandra93 написа: Не винаги е грешка!Много са малко тези ,които съжаляват,не казвам че ги няма!

Ами, да, права си. Обикновено тези момичета, които на 14 губят девствеността си, 2 или 3 години по-късно няма да са се развивили кой знае колко добре умствено. За да го направиш на 14 не се изисква кой знае колко акъл, на дали ще успее да навакса за няколко години.

А тоя батко, с когото няма да ти е сладко, го дръж една година още. Ако издържи, ако имате чувства, пусни му след още 2 8-) К'во очакваш ние да ти кажем? И очевидно си нямала сериозни връзки, щом смяташ че един месец е 'ЦЯЛ ЕДИН МЕСЕЦ' или пък ВЕЧЕ един месец. Оня пич, дето сигурно не е виждал катерица през живота си, точно той ли пък ще ти достави удоволствие, точно той ли е човекът? Отпращай го да си търси какичка и не се давай. Ама защо ли ги даваме тия съвети, ти още 1 коментар не си написала. :?

powerman
09-04-2011, 09:50
момиче,ако си готова за полов живот няма да искаш мненията на другите момичета от форума все пак това ти го преценяваш те и да ти казват не бързай на теб ако ти се иска ще го направиш според мен ти не си готова за полов живот изживей си детството както се казва ДОКРАЙ

Gerityyy08
09-04-2011, 18:11
Иска да му пуснеш??????? Ебач - тегли му една майна :-P

Skaarj
09-04-2011, 19:56
Иска да му пуснеш??????? Ебач - тегли му една майна :-P
На теб ти е лесно отстрани 8)

Sh@d0w
09-05-2011, 06:01
Питаш какво да правиш на 14?

Не се занимавай с глупости още си малка,ще сътворите някой гаф и после пак ще пускаш теми.Сядай си на задника и се захващай с учене,че след седмица тръгвате пак на даскало.

Anja
09-05-2011, 06:17
Твърде малка си !!! Неодобрявам секса на тази възраст !!!

Твоята приятелка нали била на 15, като сте го правили... ОМГ!

По темата: Не си готова. Не казвам, че си малка, а че не си готова. За мен някакси не са важни годините, а психическото развитие. Когато се чувстваш готова, тогава правиш секс. Това може да стане и на 13, и на 20, при всеки е различно. Вие сте заедно само от месец. По-добре изчакай.

sapphire5
09-05-2011, 06:20
По темата: Не си готова. Не казвам, че си малка, а че не си готова. За мен някакси не са важни годините, а психическото развитие. Когато се чувстваш готова, тогава правиш секс. Това може да стане и на 13, и на 20, при всеки е различно. Вие сте заедно само от месец. По-добре изчакай. [/i][/color]

евала за коментара.. БРАВО! :-)

Gerityyy08
09-08-2011, 17:01
Иска да му пуснеш??????? Ебач - тегли му една майна :-P
На теб ти е лесно отстрани 8)

Ми лесно ми е не един съм разкарала :-D Като имаш малко мозък да обмислиш, че този човек исика само това от теб????? :smt087