PDA

View Full Version : Как мога да се харесам на едно момиче !?



BunRoi
10-10-2011, 16:18
Значи от 1 седмица се опитвам да се харесам на едно момиче. Изпращам я до тях, ако някой път поиска и нося раницата, в училище тя винаги гледа да се закача с мен. Почти всеки път, когато се обърна към нея тя ме гледа, но аз се правя че не съм я забелязал, защото съм малко срамежлив. Та си помислих, че може тя да ме харесва, и реших да се допитам до Вас, защото не искам да ми забие 1 шамар и да ме одреже. На по 13 години сме и двамата. Давайте някакви съвети какво да правя....

Sh@d0w
10-10-2011, 16:23
На първо време-преодолей срама си.Хвърляй и закачливи погледи,усмихвай и се.Бъди мил,покажи и че ти харесва компанията ти.Нека се чувства добре в твоята.Ако те хареса,ще си проличи повярвай ми.Не избързвай,бъди търпелив.

Като се правиш на муле и си забиваш погледа далече от нейния надали ще я спечелиш.

autista88
10-10-2011, 16:52
Една X6ца, 6000 лева/месец и си човека!

Lelouch
10-10-2011, 17:12
Движи с теб ,зяпа те и ти се хили ... какво да й се харесваш ,като вече те е харесала.

//

Не боли толкова от шамар 8-)

SmilezZz
10-10-2011, 17:26
Движи с теб ,зяпа те и ти се хили ... какво да й се харесваш ,като вече те е харесала. Това не винаги е признак на харесване. Но ако наистина е така , то ще си проличи.

//

Не боли толкова от шамар 8-)

Преодолей срама си. От него файда няма , само можеш да загубиш. И съм напълно съгласна с мнението на Shadow .

BunRoi
10-10-2011, 17:26
Казвайте още мнения.

krisityyyyyyy
10-10-2011, 17:28
ами щом те гледа и се закача с теб значи те харесва!имам един въпрос:защо се правиш на магаре че да и носиш раницата?(това не е нужно :) )според мен трябва да минеш на следващата стъпка-хвани и ръката, а след 1-2седмици може да и кажеш че я харесваш!но не и го казвай с един такъв телешки поглед, ами просто бъди себе си! 8-)

Cucko0
10-10-2011, 17:28
не ви ли омръзна да пукате такива теми ?!