PDA

View Full Version : На мен ми писна...



IlovEmyPuffYToY
11-18-2011, 18:50
...И искам да го променя! Кажете, нормално ли е с приятелите ви да се карате и събирате, карате и събирате и всичко това, защото те гледат само лошите ти страни/черти и при най-малкия гаф, който правиш, те набелязват за прокажен и те пъдят от зоната на най-добрите приятели - ти вече не си достоен..Да, звучи малко прекалено, но просто толкова неща съм правила за тях, че вече ми писна! Как може да се разбирам повече с хората, дето не са ми толкова добри приятелии те да ценят повече, когато се напъна и им свърша някоя услуга??!!Днес, например един ме ядоса, ама страшно много, и само отидох и му метнах един с чантата по главата и след това малко започнах да въртя пръст и врат пред него, да говоря странно и да казвам ОМГ на него пред тях (знаете, леко кифленски истории), но аз тогава му бях супер бясна, иначе не се държа така...И те, моля ви се, след като той ме напсува и т.н., обичайното, те нищо не казаха, само го догониха и седнаха при него.След 20-тина минутки, както си седях и наблюдавах как ме предават, едната дойде и ме подхвана (ама като казвам "подхвана", имам предвид ПОДХВАНА, защщото тя е доста дебеличка) и ме тикна да вървя при тях и онзи.Отидох и тази съшата започна да разправя каква икфла съм била, другите две също започнаха да ми изреждат с какво ги дразня.Нали тогава в същото време плачех от яд над това момче и според вас как ми подейства това "успокояване" от тяхна странаа? Единствените хора, които тогава дойдоха при мен и започнаха да ме убеждават да не се кося над него, че не си заслужава и даже ТЕ го направиха.Когато моите "приятели" имат нужда от подкрепа, аз винаги съм насреща :( ..Моля, не ми се подигравайте, просто съм страшно ядосана заради една днешна случка...

thegreenzombie
11-18-2011, 18:54
много ми е дълго и не го прочетох, но пък ти внасям добро настроение... ЦЪК : )) (http://www.youtube.com/watch?v=a4U9sovn8V0&feature=related) ... тегли им на всички по една и да не ти пука :)

IlovEmyPuffYToY
11-18-2011, 18:57
много ми е дълго и не го прочетох, но пък ти внасям добро настроение... ЦЪК : )) (http://www.youtube.com/watch?v=a4U9sovn8V0&feature=related) ... тегли им на всички по една и да не ти пука :)
абе човек, пак ли ти, бе 8-) :P Просто аз на теб само като ти видя профила и ми се оправя наастроението :-D бъзик...Иначе мерси, но темата е сериозна и аз наистина съм много ядосана :?

VaMpiRKaTaaa
11-18-2011, 19:44
Обгради се с хора,които ти харесват.
Защо ги търпиш?

againstyou
11-18-2011, 19:55
Обгради се с хора,които ти харесват.
Защо ги търпиш?
Щото е 13 година пуберка,която не е много наясно как стоят нещата и кви са хората.Тва не са приятели както ти ги наричаш.

NambyPamby
11-18-2011, 20:12
Даже не го допрочетох. Типичните пуберски драми.
Ще пораснеш, спокойно. Дотогава дишай и се опитвай да си контролираш емоциите, въпреки гювеча от хормони, който е в тялото ти.

CoNviCt
11-18-2011, 20:36
Даже не го допрочетох. Типичните пуберски драми.
Ще пораснеш, спокойно. Дотогава дишай и се опитвай да си контролираш емоциите, въпреки гювеча от хормони, който е в тялото ти.
Ти си пораснала,а все още те мързи да четеш.Срамота!

elito21
11-19-2011, 16:04
Аз го прочетох цялото и искам да ти кажа, че и с мен са се случвали такива неща. Използвачки отвсякъде. Тези момичета явно не са ти приятелки ( те те използват за изтривалка) и търсят в теб само изгода( нещо като план Б)!!!:?. Я ги зарежи и се събери с хората които са те подкрепили в тежкия момент. В крайна сметка истинските приятели се познават точно в такива моменти!!!!!
И все пак ако това се повтори, изобщо не им се връзвай. Пробвай с непукизъм!! :-D :-D :-D
Айде, успех и всичко най, най..........

xxxbrokenhearthxxx
11-19-2011, 16:19
Типичните пуберски драми.
Ще пораснеш, спокойно. Дотогава дишай и се опитвай да си контролираш емоциите, въпреки гювеча от хормони, който е в тялото ти.
+1

musicbaby
11-19-2011, 16:55
Аз го прочетох цялото и искам да ти кажа, че и с мен са се случвали такива неща. Използвачки отвсякъде. Тези момичета явно не са ти приятелки ( те те използват за изтривалка) и търсят в теб само изгода( нещо като план Б)!!!:?. Я ги зарежи и се събери с хората които са те подкрепили в тежкия момент. В крайна сметка истинските приятели се познават точно в такива моменти!!!!!
И все пак ако това се повтори, изобщо не им се връзвай. Пробвай с непукизъм!! :-D :-D :-D
Айде, успех и всичко най, най..........

DarkKiller16jp
11-20-2011, 11:08
И аз бях преди така, 6-7години психически тормоз ми стигнаха, открих своя път, зарязах ги, вече съм себе си и мога да гледам само омразата в очите им като ме гледат. Бъди над нещата. Майната им, те не са ти приятелки, реших да пиша коментар, само защото си разбрала как стоят нещата с "приятелките си". :-D