PDA

View Full Version : Да се преместя ли или не



distance
12-28-2011, 11:29
Уча в икономически техникум. В момента съм 11 клас, в края на първия срок. Искам да се преместя в езикова гимназия, но не знам дали това ще е добър избор. Вие как мислите?

SmilezZz
12-28-2011, 11:36
По - добре си остани в икономическия техникум. Струва ми се твърде късно , за да се преместиш в езикова , когато трябва да държиш приравнителни изпити по езика , като имаш предвид, че те в момента са на доста по - високо ниво (или поне така предполагам!)

Но все пак ти си решаваш.

Според мен няма смисъл. Догодина завършваш. Не си струва според мен.

Miichelle
12-28-2011, 13:13
Изтрай още една година. Няма смисъл сега точно да се занимаваш с приравнителни.

distance
12-28-2011, 13:19
Година и половина. ;/
То цялата работа е заради класа ми, но като се преместя, не знам на какво ще попадна.

Miichelle
12-28-2011, 13:32
То няма гаранция, че като се преместиш ще попаднеш на съвършения клас. Може да се получи точно обратното - да са по-зле и от стария ти клас...

Fiction7577
12-28-2011, 15:56
Предстоят ти изпити следващата година, не се занимавай с глупости... стой си в икономическия, пък и въобще не се знае на какво ще попаднеш, ако се преместиш в езикова гимназия.
Не се прецаквай сам(a), заради сбирщина идиоти. Като завършиш може и никога повече да не ги видиш.

antifer
12-28-2011, 16:07
Аз имам подобен проблем, но съм осми клас. Пак съм в икономически техникум и ми се иска да се преместя в математическа гимназия. Попринцип исках да вляза там, но не бях сигурна дали бала ще ми стигне. Сега има свободно място. Щом си успял/а да ги изтърпиш 4 години не си заслужава да се местиш. Ако се преместиш ще ти е по-гадно, защото няма да сте на едно и също ниво, ще сте учили различни неща.