PDA

View Full Version : 1 месец



dalitooo
01-17-2012, 14:26
Какво подарявате на половинките си за 1 месец заедно? Какъв е подходящия подарък за момче? Споделете как сте отпразнували този случай и какви подаръци си разменяте(нещо по- материално или по-скоро символично)?

DanyFilth
01-17-2012, 14:28
Според мене ти най добре знаеш какво да подариш защото ти най - добре го познаваш :) :) :)

SisiStrange
01-17-2012, 14:35
Нищо. 1 месец на мен винаги ми се е струвало тъпо да се отбелязва. Имах приятел, който отбелязваше всяка седмица. Някак си се обезсмисля. Ние с моя приятел си празнуваме 6 месеца, година и оттам нататък само годишнините.

dalitooo
01-17-2012, 14:36
съгласна съм, но по принцип искам да разбера какво хрумва на хората по този случай,просто искам идеи или някой да разкаже какво е подарил и дали се е харесал подаръка съответно от другата страна ^.^

dalitooo
01-17-2012, 14:37
SisiStrange права си :)

TheBeliever
01-17-2012, 15:44
Никога не съм празнувала месеци, за мен е глупаво. Никога не съм подарявала подаръци на годишнини, никога не съм очаквала подаръци.
Празнуваме чрез прекарване на деня заедно, правейки нещо релаксиращо, хапване в романтична обстановка и хубав секс за десерт. За мен по-добър начин за отбелязване на годишнина няма.

dalitooo
01-17-2012, 16:55
имайки предвид че съм на 16 и съм девствена, не мисля че би ми се получило това последното,но идеята е страхотна за след 4-5 годинки ;)

anonymous708973
01-17-2012, 17:32
Ти до 20 ли възнамеряваш да стоиш девствена?
Просто питам.

Прекарайте деня заедно. Правете нещо готино. Това е.

djipsito
01-17-2012, 19:49
Някой път не разбирам отмерването на "от еди-кога-си сме заедно", все едно броиш дните до края на даскалото или до края на почивката.. :?

BlueFace
01-18-2012, 12:22
Един месец заедно :D:D Все едно празнувате годишнина от сватбата :D:D Та вие от един месец заедно... Буквално не се познавате още, а подаръци сте тръгнали да си правите. Според мен само годишнините трябва да се отбелязват по-специално. Иначе щом се обичаме всеки ден може да си го направим празник. Защо трябва да имаме наякакви си определени дати, на които едва ли не трябва да се сетим, че сме във връзка с този човек и да му подарим нещо...

stefito0oo
01-19-2012, 18:36
нищо-това няма смисъл...виж ако е годишнина-да! :)

svetlidim
01-19-2012, 23:23
Момичето е решило да празнува :) Или си дайте предложенията за подарък, или не пишете.
За първи месец би било подходящо нещо , което да е като закачка за времето прекарано с него до сега. Спомни си за какво сте си говорили и шегували и го изненадай с това, което ти е направило най-силно впечатление от него за този период или нещо , което да обединява двама ви.
Давам примери:
- Ако мечтаете да отидете някъде заедно, подари му картичка от мястото, на която да пише нещо от сорта "Нямам търпение!!! Лято 2012 с теб!" или "Може да е по-хубаво отколкото си го представям, само ако съм с теб" или друго.
- Ако си пада по мотори, коли , китари или нещо подобно , може да му подариш някаква такава сладурска фигурка , на която да си напишеш името или да сложиш сърчице
- Можеш да му подариш шалчето си или нещо друго твое, напръскано твоя аромат и да му го предадеш с послание от типа "Така винаги ще съм с теб"
- Можеш да извадиш любимата си негова снимка, да оставиш отпечатък от устните си върху нея и да му напишеш "Целувам те". Но трябва да измислиш начин, при който червилото ти да не се размазва след това. Например да я ламинираш или направо да я сложиш в рамка.
- Ако имате снимка заедно, която ти е любима, също може да я извадиш в хартиен вариант и да напишеш на нея нещо мило, или без да види да я залепиш някъде у тях, или да я пъхнеш в нещата му без да види , за да се изненада :)
и т.н.

Да е нещо символично за времето прекарано заедно, може да е нещо напълно различно от примерите , които съм дала, но да си е ваше. :) И най-важното - подарете си повече време заедно на този ден. :)

xoxi
01-20-2012, 06:59
За цяял 1 месец заедно най-добре е просто да си честитите и да прекарате деня заедно.
И аз като повечето не празнувам първия месец. Даже първите няколко месеца. С приятелят ми отпразнувахме подобаващо чак 11-ия месец заедно. Не успяхме да изчакаме годишнината, решихме, че 1 месец по-рано е идеалното време най-накрая да празнуваме. Първия месец нито се познавахме чак толкова добре, нито имахме кой знае какви истории зад гърба си, нито нищо. Беше горе-долу все едно да празнуваме просто защото сме се запознали с някой. За мен лично по-важно е да празнувам, чак когато има някаква история зад нас. Много по-емоционално и символично е. :)

Irti
01-20-2012, 07:06
Един месец не е нищо.

И шест месеца също.

И аз съм като xoxi.

bloodyF
01-20-2012, 13:06
отидете на кино и не си подарявайте нищо. това е 1 месец, не 11 години, все пак..

bratignat
01-20-2012, 13:53
Какво подарявате на половинките си за 1 месец заедно? Какъв е подходящия подарък за момче? Споделете как сте отпразнували този случай и какви подаръци си разменяте(нещо по- материално или по-скоро символично)?

Подарявам й същото, което съм и пдоарил на 10 ден....моето присъствие.

horacio
01-20-2012, 17:00
Попринцип аз дори не знам датите когато с някой сме се събрали ;д Само един път бях запомнила ;д ии за един месец той ми подари една много готина роза, но аз на него нищо не му взех... за мен тези неща не са кой знае колко специални.

Rabiosa0
01-20-2012, 19:41
И аз не намирам смисъл..все пак за 1 месец нито се познавате толкова добре,нито нищо.Вече за 6 месеца..1 година и т.н. -да. :)

pamsityybee
01-23-2012, 19:28
къф подарак за 1 месец?! Луда ли сии .. Все едно, че са години наредд .. пфф ... за 1 месец не мисля, че е удачно да се подарява подарък :)

DragonLady
01-23-2012, 20:37
Когато направихме един месец с моя му подарих едно плюшено сърчице, което като го натиснеш казва "I love you ".
Иначе като цяло изненадата, която му спретнах беше следната:
Взех 10 от най обикновените чаени свещи ( онея малките дето са по 20ст. броя ), който запалих и разпръснах из цялата му стая ( преди това му бях казала да ме остави за 10 мин сама в стаята му ), изгасих лампата, сърчицето сложих на възглавницата му, а аз се съблякох по бельо ( черно и дантелено ). Отидох при него в другата стая ( добре, че бяхме сами у тях в него момент ) и му казах само 2 думички " Последвай ме " . Когато си влезе в стаята близо половин минута стоя буквално като статуя, ни говори ни мърда. След като се усвести последва един много див, но същевременно и нежен секс.
Накрая ми каза, че адски много му е харесала изненадата и затова не е могъл да отреагира известно време :)

mon4eto
01-24-2012, 18:03
Божее 1 месец , какво е това ? Едно голямо нищо. За какво да отбелязвам 1 месец , това е много тъпо. Разбирам да е година ОК , ама месец . То по тази логика на всеки месец си подарявайте подаръци хахахаха. Като започнете да имате връзки повече от година ще се усетите колко е малоумно да отбелязвате незначителни "празници"!

li0n
01-24-2012, 19:24
Подари му нещо за Свети Валентин.

BaffaLsc
01-25-2012, 15:11
Ти до 20 ли възнамеряваш да стоиш девствена? .

Това изказване беше тъпо. Винаги съм ценяла мненията и коментарите ти,
защото имат смисъл,но това..... лично неин избор си е, не мислиш ли ?
Може да не е готова,да не е открила подходящото момче, ...хиляди причини и възможности.

Иначе недей да влагаш много от себе си в 1-вия месец,
нещо мъничко,но от сърце или просто се наслаждавайте един на друг и толкова. :)


Подари му нещо за Свети Валентин.
Материалното вече е банално. Започнете да ценете хората до себе си
и без подаръци през 2 седмици..

anonymous708973
01-25-2012, 16:29
Издразни ме, че е на 16 и ги мисли тия неща за след 4-5 години. Неин избор си е, да, но отсега да мисли, че няма да е готова още 4-5 години е детско, наивно и чисто и просто тъпо.

Hukuu
01-26-2012, 22:46
Тъй като доста голяма част от мненията ти казват не му подарявай нищо това са само 1месец не са година и бла бла бла.. аз останах с впечатлението, че просто искаш да разбереш, какво си подаряват хората, за които 1 месец все пак е нещо като празник. Лично аз подарявам нещо, което да може да се носи ежедневно(аксесоар, бижу и тн) просто защото повечето ми връзки прехвърлят годината и е доста хубаво след време като погледнеш подаръка си от преди сумати време, който е на теб всеки ден и всеки час ... лично мое виждане