PDA

View Full Version : Една дълга и натоварваща история ..



CSKA_FOREVER
02-02-2012, 20:12
Всичко започна в началото на лятото.Моя приятелка ме запозна с едно момче от нейното даскало.Сближихме се и аз много го харесах!Споделих на приятелката си (същата,която ме запозна с него) и тя му каза.След това се зарибявахме ала бала..околко месец-два и в края на август тръгнахме.Всичко беше страхотно..целувките,дълги е разговори,милите думи!..Е,да ама всичко беше за 2 -3 седмици..Той пожела да се разделим.Обеснение нямаше!!.. След като се разделихме,той няколко дена казваше,че много съжелява и че неискал да стане така (е ама стана)...НО не пожела да се съберем..!! И така останахме си приятели.. Аз си имах приятел,разделихме си ..той също имаше няколко връзки! И така преди около 2-3 седмици държанието му към мен не измени...Смисъл държи се така както,когато имахме връзка.Зарибява ме..говори ми мили неща..даже ми казва,че ме обича често.Но отново не прави крачката..Казва,че ме харесва,че ме обича ..
А има и моменти в който съм невидима за него..и ме търси когато има изгода.

Така въпросът ми е какво по-дяволите да правя..много го обичам..Как да му намекна да направи крачката..

TheBeliever
02-02-2012, 20:36
Пробвай да си Edit-неш дългата и натоварваща история, защото са излезли само първите 3-4 изречения.

Sh@d0w
02-03-2012, 05:50
Наистина доста дълга и натоварваща история.