PDA

View Full Version : Просто споделям..



mOBSCENE
02-28-2012, 14:39
Тъжно ми е, не казвам, че е дошъл краят на света просто..всички около мен си имат някого, влюбени са..а, аз през тези последни 8-9 месеца, от както ме `оставиха` (имах доста дълга връзка) някак си винаги улучвам 'неподходящи'.Чувствам се така сякаш съм само аз в това положение..всички мои приятелки имат някого..най се усеща когато седнем някъде заедно.Дори някак неловко се получава :) Не знам какво очаквам да ми кажете..
Чувствам се, като прокажена, сякаш съм болна от нещо и момчетата странят от мен.Има моменти, в които не ме интересува, чувствам си се добре сама, но има и такива, в които просто те 'удря'.Не търся перфектен, търся някой който да ме разбира..нима съм само аз? :) Съвет как да се стегна и да не обръщам внимание или знам ли? ако може без нападки :)

Glamour92
02-28-2012, 14:47
Ще намериш,когато спреш да търсиш.Думите звучат така сякаш си си поставила "намирането на гадже" за самоцел.Сякаш казваш-"нямам ли половинка,ще бъда непълноценен човек" ...
Преди всичко трябва да изградиш себе си като цялостна личност,знаеща коя е и какво търси,такава,която е щастлива и си живее живота,дори когато няма човек до себе си.Стигнеш ли до този етап,намирането на подходящо момче е въпрос на време.

mOBSCENE
02-28-2012, 14:50
знам, знам. това и правех до сега, но нищо. аз не търсех никого..просто сега когато ми остана повече време за излизане, тъй като не беше толкова натоварено в училище и се усети.
всъщност аз тренирам, уча, занимавам се с училищни дейности, проекти, с приятели, семейство, пътувания.. и сега когато нещата малко се поуспокоиха и се почувствах някак си сама. няма да ме разбереш :)

Sh@d0w
02-28-2012, 14:52
Именно защото търсиш, затова не намираш или пък все попадаш на идиоти. Остави това, в момента приятелите ти са твоето развлечение. Излизай забавлявай се с тях, не мисли толкова много. Хората около теб си имат гаджета, но и ти не си сама - имаш своите приятели.

Когато не търсиш нещо, обикновено се получава така, че то те намира. Монетата винаги има две страни. Седейки и сдухвайки се няма голяма полза, така че погледни нещата от хубавата страна :)

umri
02-28-2012, 15:15
Пусни снимка да ти предреча съдбата.

mOBSCENE
02-28-2012, 15:37
Пусни снимка да ти предреча съдбата.

развесели ме :D на аватара съм аз :) не, че е от някакво значение

umri
02-28-2012, 15:53
развесели ме :D на аватара съм аз :) не, че е от някакво значение

Изглеждаш нормална, поне на аватара. Ще я бъде. Бъди по-отворена към хората и не се прави на много недостъпна. Ще се намери някой. 7-мото ми чувство ми казва, че си готино момиче, като цяло, така че ще стане работата. Като си харесаш някой, дори непознат, играй с погледите и езика на тялото. Тва обикновено става инстинктивно, но ако си срамежлива е възможно нарочно да го отбягваш.

mOBSCENE
02-28-2012, 16:19
Опитах се да ти напиша ЛС не знам дали ми се получи :D все тая. аз не съм срамежлива и затворена, а тъкмо обратното. Иии все пак - съм сам сама.

mOBSCENE
02-28-2012, 17:18
Ама, че ирония..и на ЛС-то не мога да ти отговоря :D не ми позволява

DarkTemplar
02-28-2012, 17:58
Всеки има нужда от някой, който да го разбира. Изглеждаш добре, раздавай го по-позитивно и уверено и ще си намериш приятел (или той ще те намери). В Кърджали едва ли има недостиг на свободни читави мъже.

umri
02-29-2012, 11:02
Ама, че ирония..и на ЛС-то не мога да ти отговоря :D не ми позволява
Оказа се, че ми е била пълна пощата... сега я изчистих малко. И се чуда що не получавам ЛС-та

valdesbg
02-29-2012, 11:09
Споко на всеки се случва :)

Ако ще ти олекне, моя милост е по подобен начин, от малко повече време обаче :)

Недей да го мислиш толкова, и да се вкопчваш в идеята за гадже. Нещата ще се наредят.

mOBSCENE
02-29-2012, 15:52
Всеки има нужда от някой, който да го разбира. Изглеждаш добре, раздавай го по-позитивно и уверено и ще си намериш приятел (или той ще те намери). В Кърджали едва ли има недостиг на свободни читави мъже.

ИМА :D има, има!

mOBSCENE
02-29-2012, 15:52
Оказа се, че ми е била пълна пощата... сега я изчистих малко. И се чуда що не получавам ЛС-та

помислих, че бъгнатата работа е при мен нещо :D

fenkaaa
02-29-2012, 18:56
Да срещнеш любовта не е като да си избереш кола.Тя сама те намира.Дори да обиколиш целият свят,ако не му е дошло времето да срещнеш правилния човек,няма да се получи.Та една стааара поговорка "Всичко с времето си" :)

А що се отнася до теб за думите ти "Чувствам се, като прокажена, сякаш съм болна от нещо и момчетата странят от мен." бих казала,че ако ти си това на снимката,говориш пълни глупости.Мнение от момиче,пък да не говорим за момчетата.

DarkTemplar
02-29-2012, 21:39
ИМА :D има, има!
Не мисля, просто все още не си срещнала подходящ. А може съдбата да ти е отредила да го срещнеш някъде другаде, като студентка. Това му е хубавото на живота, елемента на изненада. ;)

Chacho
02-29-2012, 21:43
Хубаво момиче си, ще си намериш някого. Пришпорването е противопоказно. Успокой се и се кефи на свободата,

toad
02-29-2012, 22:14
Ако можеш да правиш мусака те взимам

TheBanzai369
03-01-2012, 04:45
Ами в Кърджали има ли свестни момчета, Мони?

peace94
03-01-2012, 13:24
Не ми се четеше всичко, но видях нещо за Кърджали :D Та, ако си от малък град, това е проблемът, просто няма подходящ за теб. И аз съм така в момента. Не насилвай нещата :)

rockandroll
03-11-2012, 00:10
В абсолютно същото положение. Кофти тръпка е, наистина.

Надявам се да намериш подходящия за теб човек. Поздрави от съгражданин. :)

rockandroll
03-11-2012, 00:11
delete this post.

Charmine
03-11-2012, 10:06
Момичето съм го виждал на живо и си е хубавко и нормално, а Кърджали че не е много голям е вярно, но не е и малък, просто жените са повече(което е добре за нас мъжете :P).
Иначе май по-добре да не търсиш, когато се появи тогава, сега се забавлявай и се радвай на живота. :)

w0sh
03-11-2012, 10:14
Какво толкова го мислиш?

Животът има много аспекти, когато някой от тях е в кризистна ситуация е добре енергията, която трябва да се влага в него, да се прехвърля в някой от другите.

TheNormalGuy
03-31-2012, 08:27
Не го мисли, за всичко си има време!

marilyn
03-31-2012, 17:22
Познато ми е това чувство... всеки иска да има свестна връзка ии някой на когото да държи. Единственото, което мога да те посъветвам е да не се отчайваш. Радвай си се на живота и цени това, което имаш като семейство, приятели иии тн. Другото естествено и то е важно, но мисли позитивно. Успех!