PDA

View Full Version : Греша ли ?



the_kick
03-04-2012, 18:00
Здравейте. Харесвам едно момиче от 4 години. И двамата сме на по 18 години. От един клас сме. Едно от нещата, които ме спират, въпреки че знам че греша. Просто още от самото началото се вкарвам в някакъв филм. Сега от около 2 седмици, тя започна да ми хвърля едни погледи а-у. Май търси моето внимание. Ето тази седмица забелязах, че не на бъзик го прави това. Постоянно ме следи с поглед, даже понякога се опитва и някакъв разговор да подхване. Единият ден даже след училище вървях с нея. Само, че тя се чудеше по коя улица да мине, което ме усъмни, сякаш искаше да ми каже, че иска да разговаряме. Мина едната и каза следващата, и така няколко пъти до последната, по която можеше да се прибере. През времето, което бях с нея разговарявах уж, но нищо особено, въпреки че си личеше, че май проявава интерес към мен. Та въпросът ми е - дали е възможно да ме харесва ? Искам да видя и вашето мнение по въпроса. В момента немога да споделя на приятел/и по ред причини. Благодаря на тези, които ми отговорят.

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 18:04
Е за 4 години толкова ли не си я опознал. Не ти ли е показала някакви симпатии?

the_kick
03-04-2012, 18:10
Е за тези години. Да опознал съм я. Проблема наистина е в мен. Благодаря за просветлението xD (-:

П.С. Какво искахте да кажете с "някакви симпатии" ?

nIkEnCeTy_bE
03-04-2012, 18:17
Еми да иска нещо повече от приятелство. Това, че ти хвърля погледи не означава, че те харесва. Ако искаш наистина да се получи - покани я, излезте, разговаряй с нея открито. Ако не рискуваш да развалите добрите отношения.

the_kick
03-04-2012, 18:28
Мхм. Да се извинява, че съм го написал грешно. Работата е там, че немога да разбера дали само приятелство иска или нещо повече, но за това вече ми стана ясно, че трябва да говоря с нея. Ще се измисли нещо. Thankz

fenkaaa
03-04-2012, 22:23
Тя знае ли,че я харесваш?

sexa_na_kompleksa
03-07-2012, 12:36
Започни да я каниш на срещи. Като се помотаете само двамата за по-дълго време, ще си проличи дали наистина те харесва.

umri
03-07-2012, 13:15
Много си робот. Нищо няма да направиш. Някои хора просто не са създадени за това.

Може и да имаш някакъв шанс, де. Кажи й, че искаш да излезете само 2-мата на кафе. Ако сигналите си ги разчел правилно и не са някаква самосътворена илюзия няма да ти откаже.

DesireToFire
03-07-2012, 17:54
А може да го прави и абсолютно неволно. Т.е това дето викаш че те гледала, че те заговаряла. Аз си говоря със съучениците ми, ако някой е в моята посока бих се прибирала с тях и естествено че бих предпочела по-дълго време да съм с компания от колкото да вървя сама или ако сме подхванали някаква тема няма да спрем по средата като мога да мина и от друг път.

soul1199
03-09-2012, 20:37
Може би я е било срам или е 4акала ти да кажеш нещо.По-добре я покани да излезете.