PDA

View Full Version : Моля ви за малко помощ



peace94
04-10-2012, 13:11
Здравейте! В четвъртък съм канена на рожден ден на една вила. Въпросът ми е какво да си облека :? Не мисля, че има нужда чак от токчета и рокля. Но се чудя блузка с къс или дълъг ръкав и едни дънки примерно или клин. Дали няма да ми е студено с къс, макар че ще танцуваме и ще има и алкохол сигурно... Моля ви, давайте идеи, утре излизам по магазините. Благодаря предварително :)

1Пуканка1
04-10-2012, 15:08
Аз мисля да си сложиш някъкъв потник с по голямо деколте и да е прилепнал към тялото и надолу примерно с дънки и може някакви токчета :D Според мен за рожден ден е по-добре с токчета,но както решиш :)

1Пуканка1
04-10-2012, 15:10
А за аксесоарите трябва сама да си решиш какви да са

Зайче..
04-10-2012, 15:12
Според мен питай някой от другите поканени как мисли да се облича, за да може г/д да се ориентираш и ти дали да си по-официална или спортно-елегантна /да кажем примерно/. :)

1Пуканка1
04-10-2012, 15:16
Само един съвет:Не се конти прекалено.Не си оправяй всяко косъмче на косатаа и не слагай много грим.Изглеждай по-естествено :) Защото когато се престараваш с външния си вид.. не са много добри резултатите! Късмет

peace94
04-10-2012, 15:17
Според мен питай някой от другите поканени как мисли да се облича, за да може г/д да се ориентираш и ти дали да си по-официална или спортно-елегантна /да кажем примерно/. :)
Питах - тайфата е разнородна, ще има и такива с рокли, и такива с най-ежедневни дрехи... Аз не мисля, че има нужда от токчета, защото аз по принцип не нося и ако сега сложа, ще е точно за рождения ден, а при положение, че не се изисква толкова официално, не виждам смисъл.
Колкото до голямото деколте - не звучи зле, но нямам какво да слагам толкова в него :D

dream1707
04-10-2012, 15:19
Зависи къде е вилата... ако е някъде където се стига по-трудно, по-добре равна обувка... Казва ти го човек с опит :D
Не, че знам какво точно разбираш под токче (щото аз разбирам едно 10 + см) .. Но не мисля, че ще ти е много удобно, ако примерно танцувате или току виж си попрекалила с алкохола, ходенето на ток не е много безопасно :D

Облечи нещо, което хем да е удобно, хем да не е съвсем обикновено.. все едно отива до магазина ..


edit: За грима, прическата и тнт .. недей много да се престараваш.. направи нещо което можеш да оправяш ;д.. защото вероятно ще се развали (главно за косата говоря) ... Колкото до грима, същата работа, все ще се пипнеш или някой ще те бутне, нещо ще се замаже и тнт, така че не се престаравай

DisappointedDreamer
04-10-2012, 15:20
Ох, сигурно ще има танци манци, по-добре не слагай токчета, ако не са ти удобни. Второ, сложи си някои удобни дънки, а не клинове. И трето, блузка с къс ръкав или потник, но отгоре си вземи някво дънково яке или жилетка. Приятно прекарване.

Зайче..
04-10-2012, 15:24
Ох, сигурно ще има танци манци, по-добре не слагай токчета, ако не са ти удобни. Второ, сложи си някои удобни дънки, а не клинове. И трето, блузка с къс ръкав или потник, но отгоре си вземи някво дънково яке или жилетка. Приятно прекарване.

Добре звучи това.. няма да се притесняваш за неща от сорта на "прическата ми, грима ми, краката ми". Никъде не се споменава за грим и прическа, обаче ако се облечеш официално ще трябва и малко да си понаправиш косата и лицето, за това най-доброто решение е да си семпла. :)

DisappointedDreamer
04-10-2012, 17:09
Аз си падам малко по спортния вид, ама не пречи да си направиш косата, да сложиш спирала + гланц/червило.