PDA

View Full Version : самочувствие ;х ... Просто споделям



ninaa12
04-27-2012, 19:19
Здравейте... не знам кой ще го прочете, кой няма знам само че няма на кого да споделя и ако не го направя някак ще си умра от мъка. Всичко изглежда така: аз съм нормално момиче което си има приятел. Заедно сме от 7 месеца и всичко изглежда добре. Той се държи яко с мен прави всичко за мен, всякакви жестове и т.н Яко ни е заедно всичко си споделяме, знае неща за мен които и най-добрите ми приятелки не знаят. Винаги ми помага, разбира,подкрепя, споделя ми неща които на никой друг не може да каже. Яко ни е заедно, дотолкова че направо се чувствам като най-щастливото момиче в целия свят. НАпълно съм разкита пред него както и той пред мен. Обичам го въпреки всичките му недостатъци. Но откакто преди 3 4 месеца зарибяваше една друга и то момиче което ... толкова много мразя колкото и пресилено да звучи .. сега нямам грам самочувствие. Ревах,тръшках, самосъжалявах се, скъсахме за .. 1 2 дена на 3тия не издържах и му звъннах. Той през цялото време ми звънеше пишеше и т.н. Каза ми че била симпатична и че искал да я впечатли. Това просто ми се заби в главата и ... знам че щом го е направил значи е имало защо. И сега когато реших да напиша това, дори и да го пиша не ми се занимаваше смисъл такъв дори не ми се мисли за това, знам само, че не искам да го оставя защото е всичко за мен но как? Как след като я виждам всеки ден и едва ли не ми се присмива в лицето защото МОЯ приятел е зарибявал НЕЯ? Сега и тя си има приятел но един вид се чувствам като "последната дупка на кавала" защото той сам каза че ако бяха продължили да си пишат определено е можела да обърка нещата. Депресирах се чувствах се точно "грозна" и все още е така просто знам че не ме харесва по начина по който аз искам. Единственото момче за мен, сякаш е с мен само защото няма с коя друга да бъде а и дори да има едва ли му се занимава още 7 месеца да зарибява някоя след като тая (аз) вече му е пуснала-колкото и гадно да звучи. Дори и да ми е казвал че може и без шибания секс, че не е само заради това с мен знам че иска нея. САмо ми повтаря искам теб, обичам теб, искам да заживеем заедно да си имаме дечица и разни други сладки работи колкото и невъзможно да звучи, но след това вече не мога да си избия мислите. Или прощавам или не.. аз го направих. Ядосвах се да, но не на момичето дори и най-неприятното същество да е за мен, той се правише на идиот а тя дори не го отразяваше. Знам че не тя е виновна, а той, той също го знае, виждам че съжалява но дори и да съм му простила не мога да си избия тези глупости от главата. И точно защото тя накрая не му отговори той спря да и пише. Ето защо сега се чувствам така както описах по горе.Защото ако бяха продължили.. чудя се дали само е щяла да обърка нещата? Днеска бях с друго момче той през цялото време е вървял зад нас и накрая накара едно малко много сладко момченце да дойде и да ми подари букет. Беше най-милото нещо който някой е правил за мен а ако знаете и момченцето как се притесняваше и как после се зарадва. НАистина не съм се чувствала по щастлива с никой друг. А идиота до мен тръгна да се подиграва при което направо му казах да си гледа работата и се прибрах. Просто имам проблем със съмочувствието си а това " щом е с теб значи те харесва" като ми го кажат и съвсем се ядосвам. Не знам аз не бих била с момче което не харесвам или има нещо което ме отблъсква в него. Но откъде да знам, всякакви хора има не мисля че и той би бил.. след толкова много месеци сега наистина мисля трезво и ако наистина иска да е с нея бих го оставила колкото и да ми е гадно,дори и да знам че точно тя ще бъде с него. Но знам че дори и да му го кажа той ще си повтаря едно и също и защо? Защото тя е заета, а не защото ме обича и иска да бъде САМО с мен. Е явно аз искам прекалено много.

xoxi
04-27-2012, 19:28
И къде ти е проблема? Това, че самочувствието ти не е на ниво, въобще не е негов проблем.
Когато той се е опитвал да я 'впечатли' сте ходили от колко? 3 месеца? Това е супер малко време, за да предявявате големи претенции един към друг.
Факт е, че нищо не се е получило между тях, независимо дали заради нея или заради него. Тогава защо ти продължаваш да се тормозиш? Гледай си в настоящето и не обръщай внимание на миналото му.

ninaa12
04-27-2012, 20:13
Тези работи започнах да си ги мисля след като станаха тия глупости с зарибявките. И то да беше една ... с още 2 3 момичета. Преди това никога дори не съм се замисляла за това. За първи път се чувствам така.. защото знам че нищо не мога да направя. И 4198319 тона грим да си сложа щом не ме харесва такава каквато съм .. тогава не виждам какво мога да направя освен да се разделя с него. От 2 3 месеца се чувствам така всеки божи ден... не мога повече така. Просто... ми е ужасно тежко това е. ;х ...

xoxi
04-27-2012, 20:17
Ами щом не се чувстваш добре до него и имаш усещането, че не си всичко, което той търси, тогава защо си още с него? Само не ми казвай, че е защото го обичаш.
Говорили ли сте за това? Той има ли представа как ти влияят неговите зарибявки с други момичета?

ninaa12
04-27-2012, 20:31
Говорили сме да ... постянно му го повтарям но изобщо не ме чува. Само повтаря колко ме обича и как щял да ми докаже... и след това само такива мили жестове и т.н което пак не може да ме накара да спра да си мисля че харесва онези другите момичета а мен ме има за бхт грозната с извинение. Сега е спрял да се зарибява сигурна съм, но откъде да знам че след 1 2 месеца като отшумят нещата няма да го направи пак? И това съм му казвала само повтаря че няма да го направи, че няма да погледне друга, че съм всичко за него и че няма да издържи без мен. Но като му обеснявах че ако иска да бъде с това момиче, бих направила всичко за да бъде с нея взе че се замисли не знам може и да си въобразявам и накрая ми каза имам чувстовото че говоря с някоя друга. Просто не може да приеме това че за мен това да е с това момиче не е проблем. Явно не може да повярва че за 1 ви път съм толкова убедена в думите си. И това че винаги се чувствам така когато съм с него каквито и хубави работи да прави, каквито и мили думи да ми казва даже не мога да му повярвам. ;х Опитвала съм много много пъти наистина аз самата го искам и заради мен и заради него но не мога. ;х

ColdColdNight
04-27-2012, 21:19
Хмм.. Не разбрах точно къде е проблемът. Ако е за връзката, не ме търси ;ДД Според мен са просто някакви невинни флиртове, ей така за спорта, момчето не е имало никакви намерения към тях и наистина те харесва. Отделно оная кучка е решила да се възползва и ти е набила разни филми в главата. Не знам, в любовта хич ме няма... Ако е за самочувствието, да знаеш, че то зависи само от теб. Просто приеми, че никога няма да си най-добрата, или най-красивата, или най-харесваната, забрави тези неща. Смъква цялото напрежение! След това си свободна да си себе си. Не трябва да си по-добра, просто си бъди ти! Винаги ще има други хора, които да те сравняват с някой друг, остави това на тях. Тяхна работа е да поставят наред с останалите, твоята работа е да си мислиш: "Хей, най-хубавото в мен е, че съм една единствена (ако не броим другите "мен" в паралелните вселени, но в тази аз съм уникална!) и това е най-доброто, което мога да предложа на света, точно това, което съм!". И когато те видят в тази светлина, започват да те възприемат по-лесно, като готин soul-weird. Такива хора според мен са достойни за уважение, пък и какво по-секси от момиче със самочувствие ;) Пробвай се да бъдеш егоистът за кратко във връзката- не обръщай внимание на това какво мисли той, а какво искаш ти. No freakin' idea. Успех ;))

xoxi
04-28-2012, 04:48
Той ако не те харесваше и искаше да е с друга, повярвай ми, въобще нямаше да си хаби времето и нервите покрай теб и да се занимава с 'мили жестове'.

SisiStrange
04-28-2012, 06:43
Аз пък си мисля, че всеки може да направи мил жест с букетче, цветенца и тн., но не всеки може наистина да докаже, че си струва като партньор. Няма значение от колко време са били заедно. Вече си е бил избрал момиче. Какви са тия свалки, зарибявки, мацки... Това е точно все едно се е хванал с нея, колкото да не е без и да му е по-спокойно да си търси друга.
3 месеца не са и толкова малко време.
Не ви ли прави впечатление подбора на момичета? Ще се зарибява с нейни неприятели... това е като плюнка в лицето. Да не говорим, че седи да и обяснява в подробности как искал да ги впечатлява, да се доказва, можели да им развалят връзката. Той я обижда нон стоп.
Винаги съм мислила, че самочувствието се поражда в нас самите, но се изгражда докрай с помощта на хората, от чието мнение ни пука. При това положение, не се изненадвам, че тя се чувства по-ниска от тревата с приятел, който открива нови и разнообразни начини да я унижи и нарани.

Е, при такова положение, никакви серенади, цветя, бонбониери и прочие, не биха ме трогнали. Човек си проличава във важните неща.

Авторке, остави го да си търси женска, ти си поживей спокойно без да мислиш за такива глупости и се опитай да се харесваш.

Sexpert
04-28-2012, 07:17
Ако моята приятелка постъпи така съм я оставил на момента, няма значение, че я обичам.
Предлагам ти да направиш същото, защото като гледам само ти трови нервите.
Когато лошите,неприятни моменти са повече от добрите не си заслужава да се ядосваш според мен.

ninaa12
04-28-2012, 11:38
Добре... ето сега накрая какво ми каза снощи. Ядосах се поплаках си мина ми включих си телефона. Звънна ми и почна да ми обеснява защо го е направил наистина вече. И ето какво ми каза: "КАзах ти че ми е симпатична и че съм искал да я впечатля само защото когато ти казвах че не я харесвам че искам да бъда само с теб ти не го приемаше и си мислеше че те лъжа. Повтарях ти едно и също и бях искрен а ти не ми вярваше. Затова реших да те излъжа да ти кажа това което не мисля защото си мислех че ще го приемеш и ще си помислиш че казвам истината. Щеше да ти стане гадно, щях да те нараня но реших да го направя и после да те спечеля пак. Казах го на един приятел каза ми да ен го правя, да не правя нещо което не съм защото ще съжалявам и ето че за първи път някой друг излезе прав, а аз сгреших. Сега те нараних 100 пъти повече и сега абсурд да оправя нещата." Не знам има ли логика няма ли знам само че когато ми повтаряше това "не я харесвам искам само теб харесвам само теб" аз не му вярвах признавам и това в продължение на 2 месеца. Дали да му вярвам? И даже снощи ми каза мога да я наредя пред теб пред цялото училище и ей сега да и пиша да я напсувам да я оплюя отвсякъде не ми пука за нея.Питах го защо не ми го е казал по рано това а чак сега когато скъсахме и той ми вика защото не исках да се проваля щом бях започнал нещо трябваше да го довърша докрай а и аз знаех че няма да ме оставиш никога, и знаех че ще имам време да го направя да ти докажа че искам само теб. Един вид това сега което ми казва или е истина или си е съчинил тая историйка колкото да отбие номера.Как мислите?

Sh@d0w
04-28-2012, 11:48
Отбиване на номера е. Вярваш ли в Дядо Коледа?

Sexpert
04-28-2012, 17:10
баси пича ще я набиел и ще я наплюва пред всички, гоУем мъжкар

dartvision89
04-28-2012, 19:21
Здравейте.На 23 години съм и мисля,че мога да помогна като съвет.Това е първият ми пост ,търсейки утеха ,като помогна на някого.Преминах през какво ли не.Знам,че годините ми не са чак толкова тежки,но съм си изградил вече характер ,с който наистина да мога да ви кажа ,че съм един от най-големите грешници на земята.Извинявам се на авторката ,че така ще започна с моята история,но се надявам по този начин да разбереш кой е верния път за теб.Преди 6 години се запознах с едно момиче .Допаднахме си .Всичко перфектно ,докато един ден аз бях в тях и просто любопитството ми не надделя.Беше в другата стая и аз набързо влязох в този така прочут разбивач на приятелства и връзки Фейсбук.Видях много смущаващи неща в профила на приятелката ми .Бяхме заедно 9 месеца преди да видя това.Зарибявки с някакво определено момче.Станах тръшнах всичко без да и се обяснявам и си заминах.Звънеше ми на пожар."Извинявай,просто ми,беше грешка,обичам те,не мога без теб,ще се поправя."Не можеш без мен ала си се зарибявала с някъв друг.И какво ще поправиш себе си ти го каза ,но мен кой ще ме поправи.Това бяха моите думи и от този ден ,започнаха само караници.Не можех да я погледна с онези мили очи ,а исках .Когато и казвах нещо мило ме болеше,а исках да и го казвам.Исках да бъда с нея,но ме нараняваше това,което бе сторила.Виждах как искаше да оправи всичко ,идваше в нас все гледаше нещо да не се натоваря едва ли не,направо като мъж в къщата ми беше.Отивам в тях вечери ми прави.Просто нещо,което е мечта.Но как да изтрия онова,което видях.Записах се да тренирам бокс.Надявах се множеството удари в главата ми да ме събудят от този кошмар и да спра да страдам по този начин.Но не аз не можех да живея с този факт ,че тя е писала такива неща.А я обичам адски много.Не мога да я оставя .С нея ми е зле ,но без нея ми е още по зле.Държах се с нея ужасно като с най долния парцал,защото аз и казвах че е такава.Воден бях от гнева.Тя страдаше и аз страдах.Аз я обиждах и наранявах,много повече пъти от колкото тя.Каза ми какво ли не ще спра,закле се.Спря да поддържа връзка с тоя,но аз не спирах да си мисля глупости.Колкото и да правеше всичко за мен аз я наказвах два пъти повече.Не разбирах ,защо е с мен след като видях какво е писала."ама той не ме харесва,просто той е такъв онакъв,той ги сменя ей така" Ясно ,бейби,защо си с мен,защото явно не можеш да си с човек,който ще те ползва за кърпа,както аз се чувствах тогава.И знае ,че аз не бих направил такива неща.Още повече се бях разгневил и все по гадно се държах от ден на ден ,а тя плачеше и ме питаше "защо се държиш така" и аз отвръщах - Ти знаеш най-добре! Това продължи дълго време и тя не се отказваше от мен .Бяхме заедно,не можехме един без друг въпреки това ,което тя ми причини.Един ден тя изчезна тотално за седмица.Сякаш се бе скрила в дън земя.Реших,че ме е отписала вече и не иска да е с мен ,защото наистина се държах ужасно с нея.Болеше ме,че по този начин се отказа от всичко ,но може би аз бях виновен сега.Умрях от болка.След което след тази 1 седмица ми се обади тя.Един заспал глас.Проведохме един нормален разговор,след което аз започнах пак с глупостите ,кой знае с кой си била пак,докато телефона ти беше изключен и те нямаше никаква.Тя ми каза престани,моля те боли ме.За стотен път ти казвам,че съжалявам и искам да бъда с теб,но аз наивника не та не.Отидох до тях един ден и видях майка и.Поздравихме се и не ми изглеждаше нещо в настроение.Попитах я какво има,нали от учтивост.Тя се правеше ,че няма нищо и накрая се разплака.Каза ми нещо ужасно.Намерили са тумор в главата й.Аз бях потресен ,аз майка и ми вика ти не знаеше ли.1 седмица бяхме в болницата за изследвания и диагнози.Щях да потъна в дън земя.Отидох при нея и просто я прегърнах,по най милия си начин.Нещо,което не бях правил,от много време насам обвинявайки я и обиждайки я.Минаваха дни нещата бяха отшумяли,по болестта.Не казвах нищо ,за да не я притеснявам,държах се с нея като с принцеса.Тя беше добре,аз бях добре всичко беше добре.Перфектно бе всичко.Минаха няколко години и ето ме на.Стоейки с лаптопа в скута си и пишейки ви за моята най - малоумна грешка.В момента стоя и чакам утрешния ден ,дочаквам последните дни на моята любов.Мислех си,че всичко е отминало докато не я повали напълно тумора.Той се е развил,въпреки операции и прочие.Осъзнах едно.Държах се по най гадния начин с човека ,който най силно обичам ,мислейки си че тя не ме обича и иска да бъде с други.Аз съм този който е задействал тази частица в главата и.На пръв поглед не можех да повярвам.Лично се срещнах с хирурга и попитах дали има вероятност от психически и нервни натиски тя да се е влошила,надявайки се да няма начин .Господинът ми каза,че точно тези неща засилват и най вече пораждат тези болести и тумори в главата.Основани на нервна почва.Исках да се самоубия и все още искам.
Бях глупак,простих и тогава ,когато разбрах ,че ще я изгубя завинаги и не само аз а и близките и.А трябваше да го направя много преди това,защото да обичаш значи да прощаваш ,въпреки сложните мисли ,които ти се въртят в главата и въпреки нещата ,в които си сигурен.
Към авторката,не знам на колко години си ,но не прави моята грешка.Прости и колкото да ти е трудно да забравиш.Това ще отмине ,повярвай ми ,но факта,че никога няма да видиш този човек ще те убие.Ако наистина го обичаш ,ще те убие,защото днешните тинейджъри си мислят ,че знаят какво е любов,наранили ги и хайде пътя.Да и аз бях такъв и ми коства много усилия и болка за да разбера ,че е трябвало да простя.И когато тя си отиде дано може да прочете от отвъдното това ,което съм написал сега.
Извинявай ,любов моя.Прости ми ,че не ти простих и те погубих.Погубих и любовта ни,мислейки че ти си го направила.Един ден ще се срещнем и ще сме пак заедно.Вечно твой Даниел.
Съжалявам ,ако съм ви надул главата с моята история ,но тя беше повече към авторката,от колкото към другите които дават съвети.Към всеки,който е преживял такава или подобна случка.Обичайте се ,колкото и да ти е трудно.Един живот живеем.А човекът ,който ще обичаме истински го срещаме веднъж.А сега аз ще изгубя своя,завинаги.Не ставаше въпрос за това,че се поболя,заради мен.А че ми трябваше толкова много време и такова нещастие ,за да разбера че трябва да простя.Пожелавам ти да вземеш правилното решение,а не като мен като ми кажат нещо приятели и познати и аз да повтарям само " ама тя такова ,ама тя .... " чувство ,което те кара да си мислиш ,че си прав.Докато не ти се случи нещо ужасно и не осъзнаеш,че никога няма да имаш дете от човекът,който обичаш и никога няма да имате семейство.Желая ти успех с битката,ако наистина го обичаш и дано никога не ти се случи това,което на мен .Лека вечер на всички. :)))

SmilezZz
04-29-2012, 05:50
На твое място не бих се занимавала с него. Независимо , че сме заедно от три месеца , сме си заедно и той трябва да го знае и да внимава с действията си. Добре, хайде, да речем веднъж го е направил по някаква причина (което пак е неприемливо), бих се замислила да му простя. Обаче нещата стават други, когато на него това му се превръща в навик.

Аз не бих му повярвала в нито една дума, в нито един жест. Защото, ако ме обичаше и държеше на мен, никога нямаше да тръгне да се сваля и флиртува с други момичета. Не! Една връзка се гради в големи проценти на доверието, а при въпросната връзка - доверието е по-ниско дори и от тревата.

А тия думи, дрън дрън, са по-скоро отбиване на номера. Ти сама каза, че това се повтаря с няколко момичета. Ако той беше осъзнал какво е направил още първия път, щеше да спре, ако наистина те обичаше и щеше да се опита да оправи нещата. На него явно му харесва да те наранява, а ти му позволяваш да те унижава по тоя начин.

Но ти си знаеш. Имаш си глава на раменете - сядаш и сериозно вземаш да мислиш за всичко: вашата връзка, как са се развили нещата и така. И после решаваш какво да правиш и кое смяташ за по-добре.

balu4ka
04-29-2012, 06:09
Всеки може да направи тези жертви като да я набие ,оплюе и прочие.Хъх,след като го е отсвирила ..много ясно.
Според мен ,7 месеца не са малко време,но след като е успял да срине теб като самочувствие и т.н,струва ли си всичките тези нерви?Човек на приказки много може да обича,но идва ли момент да доказва ...
Мисълта ,че е мислил за друго момиче,няма да те остави повярвай ми.Знам,колко много боли за това ти казвам ,откажи се навреме,защото тези неща с времето ще се трупат,а какво ще стане с теб?Най-боли от това да разбереш ,че не си единственото нещо за което мисли щом си ляга ,щом става.Появи ли се това,малко време остава и любовта да си отиде..

ninaa12
04-29-2012, 09:24
Първия път беше го направил след 1 месец заедно .. после почна да харесва постянно снимки на момичета с които знае че не са ми добри отношенията как да не се ядосам .. и след това декември месец вече 3 месеца заедно пак с една която не мога да понасям но той това не го знаеше. КАза че искал да ми го върне защото и аз съм си писала с други момчета. Но пред вас признавам никакви зарибявки не е имало но той много се дразнеше от това ... и снощи стана така че и двамата си изтрихме faceboook. Наистина не знам какво да правя ... бях се обвързала с друг .. ( да тъпо е) след което най добрия му приятел ми писа ... и какви неща ми наговори звъня му аз тогава и той се скъса от рев... :х само като го чух първо си викам а преструва се ... но после направо много гадно ми стана само ако го бяхте чули. Сегга ми каза да му дам време и че той щял да оправи нещата.

dartvision89
04-29-2012, 09:59
Нина,писал съм ти на лично съобщение . :)