PDA

View Full Version : За по-малките



wartburg353
04-29-2012, 15:27
Момичета, как възприемате връзките на приятелите ви (на вашата възраст), които имат 3-4-5 години по-млаки приятелки? Нормално ли ви изглеждат, защото и ви сте били в такова положение :) или по-скоро отчаяни?

NomNomNom
04-29-2012, 15:29
Не ми дреме.
Защо робуваш на мнението на някакви п**ки бе, човек ..

Glamour92
04-29-2012, 15:46
М,нямам проблеми-добре си го възприемам и не вдигам олелии за глупости.
Кой каквото иска да прави.

Hayashi
04-29-2012, 15:58
Буах, зависи. Ако е момчето, което познавам излизащо с по-малко момиче - не ми дреме. Ако е момиче, което е 4-5 години по-малко от мен и излиза с някой на моята възраст, че и по голям определено бих им хвърляла по-един поглед.

wartburg353
04-29-2012, 16:21
Не ми дреме.
Защо робуваш на мнението на някакви п**ки бе, човек ..

мисля сега е момента да спомена, че аз лично нямам проблем с мнението на някоя приятелка. просто ми се въртеше въпроса из главата тея дни.

DiabolicalSoul
04-29-2012, 21:26
Ми да споделя личния си опит. Винаги, ама винаги съм бил против такива връзки, особено 15-годишни дето се "влюбват" в някакви на по 20 и дрънкат глупости как по-големите момчета били по-зрели и така нататък (като момче Ви казвам, има идиоти и свестни, няма по-зрели). Та според мен тва са глупави момичета и батковци, които се възползват от ситуацията.

Само че наскоро наистина харесах едно "момиченце" и даже разликата ни е по-голяма от тая в примера... (нали знаете: "смях за очи хваща"). Ама аз не искам да се възползвам от нея, а си я харесвам наистина много и тя хич не куха кифла. Освен тва някви (хейтващи) хора, докато бях(съм) студент не спряха да ме хранят, че приятелите ми, с които прекарвах най-много време, бяха с няколко години по-малки от мен (Да отбележа, че няколко години по-късно все още сме си приятели и сме доста по-близки, отколкото съм с колегите си) и да си кажа честно, ми беше си ми гадно. Почваш да се замисляш дали другите не са прави и т.н. Като се хванах с тва момиченце и вече съвсем гадно ми стана. Смисъл само най-близките ми хора знаят и няма как да не се бъзикаме на тема "педофил" и верно си мислех, абе, аз кво правя?!??!

Да де, ама аз верно я харесвам и наистина е много готино момиче и забелязах, че една голяма част от хората, които ме хранят (имат точно такива връзки или са имали, или просто нямат личен живот - тия са ми любимите) и сега вече наистина не ми пука. И не го казвам на инат, а просто прогледнах как стоят нещата. Глупаво е да подчиняваш чувствата си на някакви тъпи предразсъдъци...

Ми като се харесват хора, ок (шанса някой да се възполза от другия няма никва връзка с възрастта) А колкото до хейтърите, аз по принцип съм доста твърд характер, ама сега вече много се радвам ,че пък хич не им обръщам внимание : )

DiabolicalSoul
04-29-2012, 21:35
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1331325 - аре представете си какво ще е на всички нас първоначално мнението за тая връзка : )

a1a2b3v
04-30-2012, 06:36
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1331325 - аре представете си какво ще е на всички нас първоначално мнението за тая връзка : )

"Любовната история на Пороховшчикови силно скандализирала общественото мнение в Съветския съюз. Пороховщиков бил на 42 години, когато срещнал 13-годишната Ирина в театралната работилница на "Таганка". Актьорът вече бил популярен и с име. Връзката му с момиче, което може да бъде негова дъщеря, не се приемала от хората. "

Хахх тва е педофилия, не любов. Не смятам, че може да се гради нещо, каквото и да било при такава голяма разлика от години. Нормално е и да не е прието от хората. Всеки си има нещичко на ум като чуе истории от този вид. Само,че на момичето къде му е бил акълът не знам...

Иначе по темата смятам, че е нормално момчето да е малко по-голямо, но не повече от 4-5 години иначе лично на мен ми идва в повече..

DiabolicalSoul
04-30-2012, 08:20
"Любовната история на Пороховшчикови силно скандализирала общественото мнение в Съветския съюз. Пороховщиков бил на 42 години, когато срещнал 13-годишната Ирина в театралната работилница на "Таганка". Актьорът вече бил популярен и с име. Връзката му с момиче, което може да бъде негова дъщеря, не се приемала от хората. "

Хахх тва е педофилия, не любов. Не смятам, че може да се гради нещо, каквото и да било при такава голяма разлика от години. Нормално е и да не е прието от хората. Всеки си има нещичко на ум като чуе истории от този вид. Само,че на момичето къде му е бил акълът не знам...

Иначе по темата смятам, че е нормално момчето да е малко по-голямо, но не повече от 4-5 години иначе лично на мен ми идва в повече..
Мисля, че е била на 15 като са почнали да излизат, после 30 години са били заедно, след което тя се е самоубила като лекарите са й казали, че той няма да се събуди от комата....... колко повече любов от това искаш?

vesito13
04-30-2012, 08:39
DiabolicalSoul, в момента това, което правиш е много глупаво. Имаш връзка с по-малко момиче и дай сега да доказваме, че това е правилно. Никой не е искал от теб да се доказваш или да ни обясняваш как и това можело да бъде голямата любов и колко време са били някакви хора заедно. Ти трябва да си наред с тази връзка, а не другите. Никой не е скочил да те напада, за да подскачаш като ощипано момиче и да се защитаваш. Ако си сигурен в това, което правиш - хубаво, но ако ти самият имаш някакъв проблем с това, разреши го със себе си. Много неуверено звучиш.

Hayashi
04-30-2012, 11:00
И на мен прабаба ми и прадядо ми са се оженили като са били съответно на по 16 и 18, и на 17 и 19 вече са си гледали дете. Това не значи, че всички трябва да скокнат да го правят. Преди 30 години времената са били други. Който е учил в 8-ми клас "Дервишово семе" ще се сети за още един пример.

Сега нещата са различни. Хипотетично дали някой от вас би приел 13-14-15-годишната му дъщеря да излиза с някой на 40?

DiabolicalSoul
04-30-2012, 22:39
DiabolicalSoul, в момента това, което правиш е много глупаво. Имаш връзка с по-малко момиче и дай сега да доказваме, че това е правилно. Никой не е искал от теб да се доказваш или да ни обясняваш как и това можело да бъде голямата любов и колко време са били някакви хора заедно. Ти трябва да си наред с тази връзка, а не другите. Никой не е скочил да те напада, за да подскачаш като ощипано момиче и да се защитаваш. Ако си сигурен в това, което правиш - хубаво, но ако ти самият имаш някакъв проблем с това, разреши го със себе си. Много неуверено звучиш.

не бе, нямам проблем, но си признавам, че бях от хората, които са твърдо против тия връзки... еми, вече не съм. (пък точно в тийн проблем да се доказваме на някого... несериозно)

иначе примера верно беше някаф краен : D ама тия връзки са си като всички други; може да се някво разочарование, може и да се окажат любовта на живота ти.... най-вероятно ще си е една обикновена връзка, за която някога да си спомняш : Р