PDA

View Full Version : Честото писане



cho0pzy
05-06-2012, 18:41
Момчета, винаги съм се чудела за гледната ви точка за момиче да пише на момче. По принцип нали знаете как е общо прието, че момчето трябва да пише в повечето случаи, да звъни и така нататъка. Ако момиче, което харесвате, ви пише редовно първа ще ви харесва ли? И по-скоро как може едно момиче да ви се стори досадно? Мисля, че разбрахте темата и въпроса и няма нужда от повече обяснения, така, че бих искала по-активно участие от вас.
Пускам темата в този раздел, тъй като говорим за зарибявки, а не писания от добри приятелки.

anonymous708973
05-06-2012, 18:44
Само се зарибявате или сте заедно?

Златното правило при сваляне: Ако се сетиш за нещо и искаш да му пишеш, направи го във възможно най-малко символи. Дай го по-закачливо, покажи желание да се видите, но остави самата покана на него, нека се чувства мъж :)

NomNomNom
05-06-2012, 20:57
Станимир,
не сте прав!
Не е нормално съпругът на госпожата да отказва да и даде дете, защото си има свое!
Госпожо, вие ще отгледате детето на съпруга си искате или не искате. Но замислете се имате ли един пирон забит в този живот? Не бъдете наивна. Никой няма да ви даде медал, че сте отгледали чуждото дете, защото то винаги ще си остане чуждо за вас. Замислете се какво правите, струда ли си да отдадете живота си на мъж, който не иска да имате ваше общо дете?

SmilezZz
05-07-2012, 16:29
Няма такова правило никъде, че момчето трябва да действа първо.
Мисля, че бях достатъчно ясна относно отговорите на въпросите, които зададе.

cho0pzy
05-07-2012, 16:35
Няма такова правило никъде, че момчето трябва да действа първо.
Мисля, че бях достатъчно ясна относно отговорите на въпросите, които зададе.


И все пак не само да пише първия път, а да продължи тя да пише, да речем през дни. В смисъл на момчетата дали им харесва едно момиче да им пише първа често или те предпочитат да са по-активните. Според мен за някои е комплимент и им доставя удоволствие момиче, с което им е приятно да им пише, но други могат да се дразнят от това. Според вас кое е по-честото? ;d

marilyn
05-07-2012, 17:57
Ох, боже, ми кво като тя му пише. Живеем в 21ви век, все пак...

tuzaro
05-07-2012, 18:07
Тея момичета дето се правят на срамежливи, накрая на вечерта си тръгват сами и цяло нощ се упрекват, че не са заговорили момичето.

error92
05-08-2012, 09:53
Момчета, винаги съм се чудела за гледната ви точка за момиче да пише на момче. По принцип нали знаете как е общо прието, че момчето трябва да пише в повечето случаи, да звъни и така нататъка. Ако момиче, което харесвате, ви пише редовно първа ще ви харесва ли? И по-скоро как може едно момиче да ви се стори досадно? Мисля, че разбрахте темата и въпроса и няма нужда от повече обяснения, така, че бих искала по-активно участие от вас.
Пускам темата в този раздел, тъй като говорим за зарибявки, а не писания от добри приятелки.

:O Я ми покажи къде ги пише тия правила, искам и аз да се науча да свалям момичета :O