PDA

View Full Version : голям проблем - влюбеНА в момиче!



shiningxstar
05-14-2012, 20:23
Първо го прочетете и споделете мнение, не искам съвети какво да правя, но все пак пишете каквото мислите ...

И така..един ден просто се реших да й пиша. Заговорихме се, опознахме се и така започнахме да си пишем всеки ден. Досега не бях изпитвала такова чувство. Дали пък не бях влюбена в същия като мен пол? Беше странно, различно от досегашните ми увлечения. Казвах си "Нее, не може да е това, едва ли" но ето, че чувствата ставаха все по-силни... Гадното е, че тя живее в друг град и не съм я виждала никога, "харесвам" я само по фейсбук. След това изречение вече сте си казали "О боже, да ти имам проблемите, въобразяваш си нещо" обаче тези чувства не могат да се объркат особено щом не съм я виждала. С всеки изминал ден започвам все повече да я търся, говорим си по 2-3 часа и когато тя излезе извън линия започва да ми липсва. Дори да е за половин-един час чувствам, че нещо не си е на мястото, сякаш нещо ми липсва. Ще си кажете, че това са глупости "пуберски истории", но нали се пак затова е сайта, да си споделяме мъките така да се каже. И да си продължа историята ... Не съм лесбийка, защото съм харесвала и момчета, имала съм гаджета, но това е някак по - различно. Чувствам се странна сега като го казвам.
Вече от седмица не пропускам ден, в който да не и пиша, просто като седна на копмютъра веднага си проверявам фейса и я търся. Ако е там започваме нашите дълги разговори, но проблемът ми е там, че нито имам шанс с нея (не, че искам да ходим или нещо такова, ще бъде извратено) нито тя ме чувства по същия начин. От толкова хора точно на мен трябваше да се случи .. Леле започнах да говоря се едно съм претърпяла някакъв дълъг период на несподелена любов (то пак си е така), разбито сърце, абе както и да е мисля, че това е нещо различно и все ще имате какво да кажете. Макар, че предполагам, че първият коментар ще е обида, защото това ни е културата на нас българите, да забелязваме негативното без да се замисляме, че не избираме сами кой ще харесаме :)

SmilezZz
05-15-2012, 12:51
Струва ми се, че наистина си внушаваш , че си влюбена в момиче. Може би в нея по - скоро намираш една приятелска подкрепа и сигурност, а още повече , че има за какво да си говорите - приятно ти е с нея, но това в никакъв случай не означа, че имаш чувства.

BeeKeeper
05-15-2012, 12:56
Според мен я чувстваш близка, но като приятелка. Стига си си внушавала простотии!

In*The*Face
05-15-2012, 12:58
Сама казваш, че тя не те чувства по същия начин, което е наай-голямата пречка в ситуацията. Не е задължително да си лесбийка, за да изпитваш влечение към друго момиче, както не е задължително и влечението да е влюбване. Твоето е по-скоро първото. Влечение, привързване, емоция. Опитай се да промениш насоката си на мислене. Пишете си, чувайте се, ако имап възможност я покани на гости или ти отиди, вижте се. Сама ще усетиш как те възприема тя. Шанс винаги имаш. Имам познати приятелки, които са заедно от дълго време и са се запознали точно както вие двете. Не казвам, че при теб ще стане така, а че не е изключено. Но не приемай ситуацията толкова сериозно. Или нещата ще се задълбочат или с времето просто ще ти мине. Това са вариантите.

NomNomNom
05-15-2012, 13:46
И от къде знаете, че не може да е влюбена.
Човек в живота си се влюбва в различни хора, понякога и от различни полове.
Историята е нормална, фейсбук драмата е налице.

И понеже знам, че ще почне храна на база еднополови влечения - спестете си я , ако храните, значи не знаете какво е.

xselly_gx
08-19-2012, 19:40
И аз бях в същата ситуация и просто казах на момичето какво чувствам към нея. Вярвам, че ще те разбере пък кой знае може и тя да се чувства по този начин.

Te.Amo
08-20-2012, 10:21
ABE UMNICITE PO GORE TQ NE SI VNU6AVA NI6TO !!!!! shiningxstar ZNAM KAKWO IZPITVA6 ZA6TOTO I AZ SAM MINALA PREZ SA6TOTO NO 10 PATI PO BOLEZNENO I PO ZADALBO4ENO POVQRVAI MI NE MISLQ 4E SI VAOBRAZQVA6 ILI 4E DRAMATIZIRA6. AKO ISKA6 DA ZNAE6 PREZ KAKWO PREMINAX AZ MI PI6I NA LI4NO SAOB6TENIE. BIX TI DALA I SKAIPA SI AKO ISKA6 DA TI RAZKAJA V PODROBNOSTI NQMAM N6 PROTIV. O6TE V OSMI KLAS SE VLUBIX V EDNO MOMI4E OT SOBSTVENIQ SI KLAS A SEGA VE4E 6TE SAM 10 KLAS.;XX I TQ ME OBI4A6E NO NE6TAT NE SE RAZVIXA S HAPPY END. PO SKORO BE6E EDIN DALAG TRUDEN BOLEZNEN END. I KAM BADE6TITE KOMENTARI SRED KOITO MOJE DA IMA I NQKOI DRUG TESNOGRAD GLUPAK: NE OBIJDAITE NE6TO KOETO NE RAZBIATE, NE ZNAETE KAKWO E 4UWSTWOTO MILIONI EMOCII DA BU6UVAT VAV VAS A EDINSTENOTO KOETO DA MOJETE DA NAPRAVITE E DA STOITE I DA SE NADQVATE 4E NQMA DA SI IZGUBITE UMA ZA VINAGI.

TheBobqk
08-20-2012, 10:50
По-скоро я чувстваш като приятелка. Не си внушавай излишни работи. Плюс това сама каза " (не, че искам да ходим или нещо такова, ще бъде извратено)". Е тук вече си противоречиш. Хем си мислиш, че си влюбена, хем не искаш нищо от нея. Седни и си премисли чувствата. Спорем мен си се привързала, защото както сама каза си говорите много и ти е близка.

druzilla
08-20-2012, 11:02
Плюс това сама каза " (не, че искам да ходим или нещо такова, ще бъде извратено)". Е тук вече си противоречиш.

По принцип е напълно възможно да се влюбиш в някой от същия пол,но в твоя случей не ми изглежда така.Да,близка ти е и я обичаш,но не по този начин.Все пак ако имаше такива любовни чувства към нея нямаше да мислиш,че е извратено да сте заедно. :)

Anichkaxxwee
08-20-2012, 15:52
Струва ми се, че наистина си внушаваш , че си влюбена в момиче. Може би в нея по - скоро намираш една приятелска подкрепа и сигурност, а още повече , че има за какво да си говорите - приятно ти е с нея, но това в никакъв случай не означа, че имаш чувства.

+1

Teenhelp1
08-20-2012, 16:10
Нищо лошо няма да си лесбийка нито е извратено. :)

Rebirthing
08-20-2012, 16:58
Тц, тц, тц...Тук никой не може да знае какво точно чувства момичето, но е възможно и да е влюбена. Това, че мисли връзката с момиче за извратена, не значи, че не е влюбена. Познавам достатъчно би и хомо хора които в началото да се страхували от това и са го мислили за нередно, въпреки чувствата си.

Към авторката - по мое мнение, още май не си много наясно с чувствата ти, но скоро всичко ще почне да ти се изяснява. Дори и да си влюбена в нея, няма как да знаеш какво изпитва тя, все пак си пишете по нета. Ако искаш да разбереш какво е отношението и към теб, срещнете се на живо. Или по-добре ако не искаш да ти се задълбочават чувствата към нея - пиши и по-рядко. Иначе не ми се струва извратено да ходите, просто би било трудно, щом сте от различни градове.

Amore-Mio*
08-20-2012, 17:15
Минаваш през някакъв период просто и ми се струва, че си внушаваш това. О'кей, възможно е или поне уж е възможно да се привързваш към нея, но чисто приятелски да са нещата. Един вид да я приемаш като най - добра приятелка или дори сестра. Има как чувствата да се объркат на тия години, особено когато всичко се развива в интернет пространството.