PDA

View Full Version : Изневерява?!



BornToRaiseTheHell
05-19-2012, 10:33
Здравейте :) Преди няколко дена , бях в гаджето ми и той си беше оставил компютъра отворен, и си връзваше някакви кабели и ми каза " намери си филм".. Е, такъв филм си намерих, че не е реално. Беше си оставил скайпа отворен на някакъв чат с бившата му, при което гледам " искам да свалям дрехи само от теб", " тя не значи нищо за мен" , целувки и прочие.. не исках да ровя затова набързо го затворих и се направих, че не съм го видяла. После отворих папката с филмите, и понеже, сериалите , които гледаме не са в папка, а се нареждат най-отдолу, моя милост се натъкна на още някакви снимки с въпросната красавица, които изобщо не погледнах, затворих компютъра и казах, че не съм намерила нищо интересно за гледане.
На следващия ден му казах какво съм видяла,а той ми каза " Като съм го написал, написал съм го, и к`во? "..Аз буквално го гледах като пребозало теле майка си и не знаех какво да кажа...... иииии в момента, в който си говорихме, ми светна, че въпросната мацка, да я наречем А., когато се появява отнякъде си, аз трябва да изчезна, или той си намира някаква спешна и важна работа, или трябва да ходи до село... Пробвах да говорим пак, но той ми каза, че сама съм си виновна, задето съм се " отдалечила от него", и каза, че няма да говори повече..
Ходим вече година , и.. нямам никаква идея какво , по дяволите , да му кажа.. Дали да скъсам с него или не..

horacio
05-19-2012, 10:36
Късай с тоя... как може тва да му е обяснението О.о Как може изобщо да се чудиш....

Hayashi
05-19-2012, 10:40
Тоя номер, ако ми го извърти някой е отрязан на момента.

ScarlettS
05-19-2012, 10:46
И аз бих скъсала с него. Няма смисъл да се занимаваш.

DisappointedDreamer
05-19-2012, 10:51
Късай го. Дори не знам какво се чудиш още.

valdesbg
05-19-2012, 10:58
Голямата ножица.

ShtrudeL
05-19-2012, 11:17
Дали да скъсам с него

Да.
Боже колко си мила.
Поздравления, че не си правила някакви скандали. Остави го.

Goddess
05-19-2012, 14:01
"Тя не значи нищо" ??? Нещо ми се обърна като го четях, въпреки че не става въпрос за мен, а какво остава ако аз прочета подобно нещо...Имаш желязно самообладание или си супер непукист...ама определено не знам какво има да му мислиш. Още повече и след държанието му след това. Зарязвай го на момента, какво се чудиш. Само момиче без капка достойнство би останало.

Зайче..
05-19-2012, 14:12
"Тя не значи нищо" ??? Нещо ми се обърна като го четях, въпреки че не става въпрос за мен, а какво остава ако аз прочета подобно нещо...Имаш желязно самообладание или си супер непукист...ама определено не знам какво има да му мислиш. Още повече и след държанието му след това. Зарязвай го на момента, какво се чудиш. Само момиче без капка достойнство би останало.

Напълно съгласна.

SmilezZz
05-19-2012, 15:20
Зарежи го. Не си заслужава да си с човек, на който му е все тая за теб и особено нещата, аз не бих се и замислила за момент дали да го зарежа. Не стига, че е виновен, а се прави на света вода ненапита.

djipsito
05-19-2012, 15:32
Съгласна съм с горните мнения.
Търси щастието другаде.

In*The*Face
05-19-2012, 15:34
Лелеее, побеснях само като четох. Шапка ти свалям, че си толкова търпелива. Да, скъсай с него. Първо, защото ти се подиграва, второ, защото те лъже, трето, защото е нагъл и четвърто, защото заслужаваш повече. Няма какво да го мислиш. Директно действай. Келеш!

complicated_
05-19-2012, 15:35
" искам да свалям дрехи само от теб", " тя не значи нищо за мен" , целувки и прочие.. при това,което написа още се чудиш?! при положение че ти е отговорил с " Като съм го написал, написал съм го, и к`во? ".. 0ще тогава е трябвало да скъсаш с него.. какво още се чудиш?

notlike
05-19-2012, 16:47
Може би трябва да си щастлива от това, че си имала търпение в момента и е нямало тухли четворки под ръка, иначе можеше и да лежиш в Сливенския заради тоя. Бий му шута и го забрави - не мисля, че ще ти е трудно. Негодниците лесно се забравят.

ronyrony
05-19-2012, 16:58
а повечето говорят че жените не знаели какво искат и били курви ....

FuCKkK13
05-19-2012, 17:34
апф... зарежи го.. никoй не заслужава такова държание дори и най-голямата курва

Ilikeliljon
05-19-2012, 17:38
За да не звучи подобно на другите, ще кажа сечи яко с голямата секира:))

BornToRaiseTheHell
05-19-2012, 19:11
Благодаря на всички за отговорите :) Но просто като че ли нямам смелостта да го направя, и като си го признавам, не си помагам особено, просто той за тази една година по никакъв начин не показа, че може да "кръшка" и направо съм в шок, още не съм го асимилирала тва..

draid
05-19-2012, 19:55
Махни го тоя боклук, освен да те наранява в бъдеще нищо хубаво няма да видиш от него. И все пак преди да действаш бъди сигурна, че всичко което си видяла в действителност е така.

yordans
05-19-2012, 20:10
този е голям боклук, поне по- добро обяснение да беше измислил хах.. късай го

Torn
05-19-2012, 20:56
Е заради утепляци като този после момичетата ги е страх от сериозни връзки ... късай го тоя боклук !

onestar
05-19-2012, 21:06
Даже може да го е направил нарочно. Знаел е как си е оставил скайпа, знаел е и какво ще видиш докато търсиш филм.
Държанието му е ужасно. Разкарай го, не ти трябва.

draid
05-19-2012, 21:23
Е заради утепляци като този после момичетата ги е страх от сериозни връзки ... късай го тоя боклук !

True story

PLEYGIRL
05-19-2012, 21:55
еее за такъв идиот не бях чела/чувала ... повярвайте ... това е някакво животно направо го режи моме .... тва е пълен пълен пълен боклук ...

xXxPETYAxXx
05-20-2012, 12:28
"Но просто като че ли нямам смелостта да го направя, и като си го признавам, не си помагам особено, просто той за тази една година по никакъв начин не показа, че може да "кръшка" и направо съм в шок, още не съм го асимилирала тва.."
значи нямаш смелостта да го зарежеш, но имаш смелостта да искаш да продължиш да си с него с постоянни съмнения и подобно отношение към теб о.О.
Просто го зарежи тоя, друг избор не виждам