PDA

View Full Version : спукан презерватив и Ескапел



justasmile
06-03-2012, 19:35
Пиша тук, защото съм ужасни притеснена..
Та, историята е следната: В сряда с приятеля ми правихме секс, а презерватива зел, че се скъсал, докато той бил в мен и всъщност, той свърши в мен. След като видя какво е станало ме заведе веднага до аптеката (която е при поликлиника), а там ни отпратиха при генеколог. Той ми предписа Ескапел и каза, че като го изпия няма да има нищо и, че дори нямало да се наложи да го пия ако бях в началото на цикала.. но аз съм в края... и попринцип беше хубаво да ми дойде до 5-ти.. а лекаря каза, че ще ми подрани.. но още не идва.. ;/ Просто полудявам, въпреки че генеколога изглеждаше доста сигурен, че няма да забренея..но тези хапчета вършат работа само при 78% от случайте.. смис.. аз го изпих 30 мин след гафа горе-долу.. От няколко дни ячниците яко ме болят.. и не знам, дали е заради евентуалния цикъл или.. не ;/ Какъв е шанса този месец да ми дойде, заради хормоналната бомба - Ескапел? И нали не може да съм бременна?? ;// Просто полудявам.. не исках да публикувам нищо..но няма с кой да говоря (освен с приятелите.. но и те не знаят как да ми помогнат и да...)

DragonLady
06-03-2012, 19:57
Щом си пила Ескапел, значи не си бременна! Щом имаш болки в яйичниците би трябвало скоро да ти дойде. А и Ескапела при всички различни странични ефекти има, тоест това, че на повечето им подранявало след него, не значи, че и на теб ще ти подрани, но шанса да обърка целият ти цикъл е доста голям.

ShtrudeL
06-03-2012, 20:00
+ това че се спичаш толкова много също може да окаже влияние.

granger
06-03-2012, 20:53
Споко, ще ти дойде, Понякога от Ескапел не подранява, а обратното. Споко и другия път слагайте хубаво презерватива .

silverRose
06-03-2012, 21:09
Нормално е и да ти закъснее. И на мен ми се наложи да пия и ми закъсня с 8 дена, така че спокойно :)

rusoto_baby_f
06-04-2012, 00:48
Щом си пила Ескапел, значи не си бременна!
Само да кажа, че Ескапел-а не е 100% сигурен..
Имам приятелка, след секс, скъсан презерватив, ескапел -и резултата сега - 2 годишно момченце.
При повечето случай действа, да, но винаги има и изключения.

Към авторката
Ще ти дойде, не се притеснявай!Защото и стреса оказва влияние.

kalpazanka
06-04-2012, 06:38
Хм, в кой ден от цикъла стана гафа? Кога ти е овулацията?

In*The*Face
06-04-2012, 11:20
Ескапел може да накара цикъла да дойде по-рано, по-късно, да пропусне. Може да ти обърка и изцяло досегашните изчисления и т.н Изпила си го почти веднага след рисковия полов акт, което увеличава шанса всичко да е наред. Смятам, че няма от какво да се притесняваш.

footballitsmylife
06-04-2012, 14:35
другия път му кажи да ти се изпразни в устата,а не в путката ;Д

justasmile
06-04-2012, 19:32
Йеей.. не сум бременна ;дд Днес реших пак да отида на гинеколог.. и ю-пи-ю-пи-йей ;дд мерси все пак ^^

kalpazanka
06-05-2012, 06:04
Браво. Другият път да ти е за урок.
Локвам.