PDA

View Full Version : Какво да правя ?!!



^^Балева^^
06-14-2012, 18:10
Имам приятел .. той е страхотен .. обичам го .. Но той заминава това лято за Холандия ... Лятото щеше да бъде прекрасно ( с много спомени и тайни срещи под залеза ) .. НО няма да го има ;((( Чудя се дали да го зарежа или да останем заедно ... много ми е трудно ако съм с него ще се измъчвам но ако го оставя за да мога да бъда свободна и щастлива аз ще го изгубя за винаги ;(( Не знам какво да правя МНОГО ГО ОБИЧАМ!

nIkEnCeTy_bE
06-14-2012, 18:29
За колко време ще е в Холандия? Ако наистина се обичате, разстоянието няма да бъде такава пречка. Ако ти отива на бригада, не мисля, че трябва заради това да го оставяш. След като се върне пак ще бъдете заедно. Това ще е още едно предизвикателство за връзката ви. Но ако ти си несигурна и си нямате доверие, не мисля, че ще издържите.

valdesbg
06-14-2012, 18:53
Там ще учи или отива да работи за 3-4 месеца?

Ако е първото - разделете се. Ако е второто потърпи малко.

marilyn
06-15-2012, 10:53
Ако отива в Холандия за малко (няколко месеца примерно) си го изчакай, трудно е, но ако се обичате, предполагам ще се справите. Но ако заминава да учи или като цяло отива за повече време (няколко години да речем) няма смисъл... той ще срещне други хора, ти ще срещнеш също, ще се промените, ще се отдалечите... няма как една връзка да съществува само по скайп и да се виждате няколко пъти в годината...

qkakukla2
06-15-2012, 12:17
Първо говорете на тази тема, виж дали има желание да запази връзката ви, дали достатъчно го интересуваш, поведението му, как се държи с теб. Всичко това е от значение. След това ще размислиш и ще си вземеш решение.

SkiCatA
06-15-2012, 12:31
Ако наистина толкова го обичаш, колкото твърдиш - КАК по дяволите ще говориш такива простотии за зарязване ????? Просто вече ми е писнало от хора, които не знаят какво искат !!!!!!!!!!!!

heartshapedbox
06-15-2012, 12:52
Там ще учи или отива да работи за 3-4 месеца?

Ако е първото - разделете се. Ако е второто потърпи малко.

Абсолютно правилно.

SkiCatA
06-15-2012, 12:58
Абсолютно правилно. КОЕ Е ПРАВИЛНО ??? Тя каза - МНОГО ГО ОБИЧАМ! Ако го обича НАИСТИНА, как така ще го зарязва ??????????????????? Това да не ти е салфетка да се чудиш дали да я хвърлиш, защото вече си я използвала ?

DisappointedDreamer
06-15-2012, 13:16
КОЕ Е ПРАВИЛНО ??? Тя каза - МНОГО ГО ОБИЧАМ! Ако го обича НАИСТИНА, как така ще го зарязва ??????????????????? Това да не ти е салфетка да се чудиш дали да я хвърлиш, защото вече си я използвала ?

От начина и на писане се подразбира колко е сериозна тя и колко много го обича. Връзките от разстояние не са за всеки, и със сигурност не са за авторката. Подкрепям валдес напълно!

mags991
06-26-2012, 10:05
Като го обичаш много,не трябва и през ум да ти минава да го оставяш.Като е трудно и дай да се оставяме сега..това ще мине и щак ще бъдете заедно.

SmilezZz
06-26-2012, 14:45
Не можеш да ми твърдиш, че го обичаш много, а да мислиш да го зарязваш, само защото трябва да отиде в чужбина. Предполагам не отива да живее там завинаги, а определен период от време би издържала, макар да е трудно - щом се обичате, ще успеете.