PDA

View Full Version : мразя ли я ?? ( имам нужда да кажа на някой ) :X



pepochko
06-18-2012, 19:33
за втори път късам с гаджето ми поради една и съща причина - заради друго момче :( вече мисля че я мразя когато за първи път станахме гаджета аз не я хар много но се съгласих само за да видя какво ще стана и то стана така че се влюбих в нея но след 2 месеца скъсахме заради друго момче с което между тях нищо не се получи тази година и казах че я харесвам и тя ми отвърна със същото и станахме гаджета и сега след 3 месеца ми каза и то по скайп :@ : Iskam da skasame ... vinata ne e v teb a v men ... prosto iskam da si ostanem priqteli :) при което аз..... ужасно е или по точно ужасна е нз просто какво си вообразявах и аз

3oPuTy
06-18-2012, 19:36
Така ти се пада като си тръгнал с нея просто ей така "за спорта",както се казва!!!

pepochko
06-18-2012, 19:40
тръгнах с нея защото много искаше и нямах тва в предвид имах впредвид че незнаех дали ще се получи и си мислех че нищо няма да стане но то взе че стана :X

3oPuTy
06-18-2012, 19:42
"Тръгнах с нея,защото много искаше ..." :?
А ако искаше и да си татуираш името й,примерно,пак ли щеше да го направиш ... :?
Лапешка работа!Споко до седмица-две вече ще си я забравил ;)

pepochko
06-18-2012, 19:44
може и да е така :Д
абе и аз вече незнам

pepochko
06-18-2012, 19:45
аз па и аз ся закво мисля вообще затва кво са дразна само по важно е ся да влезна в някое хубаво училище апък там ще има и други момичета които няма да те зарязват за първото момче

pepochko
06-18-2012, 19:50
Не е страшно, че грешим. Страшното е, че повтаряме грешките си.

prosto_chovek
06-19-2012, 00:15
сам го каза :)

Verminaard
06-19-2012, 10:34
Курви,брат,курви.Ти за два пъти не се ли научи с курви,вдигащи си краката за почти всеки срещнат,да не се занимаваш?
Завърти и един шамар,прекрати всякакви контакти,научи се че мъжете не трябва да търпят такива простотии и си търси щастието другаде.

heartshapedbox
06-19-2012, 11:45
Курви,брат,курви.Ти за два пъти не се ли научи с курви,вдигащи си краката за почти всеки срещнат,да не се занимаваш?
Завърти и един шамар,прекрати всякакви контакти,научи се че мъжете не трябва да търпят такива простотии и си търси щастието другаде.

По-точно, въпреки и малко грубо, не можеше да бъде.

TotallySexy
06-19-2012, 12:11
Курви,брат,курви.Ти за два пъти не се ли научи с курви,вдигащи си краката за почти всеки срещнат,да не се занимаваш?
Завърти и един шамар,прекрати всякакви контакти,научи се че мъжете не трябва да търпят такива простотии и си търси щастието другаде.

Момчето мечтае за ново училище... 7 клас предполагам :) Колко да е курва някоя госпожица на 12-13 ... И да и се иска кой ли и връзва!?

А до автора... Ще я забравиш ;)

fenasf
06-20-2012, 19:27
Не я ебавай за жива и ще тича след теб, simple as that

pepochko
06-21-2012, 08:32
Курви,брат,курви.Ти за два пъти не се ли научи с курви,вдигащи си краката за почти всеки срещнат,да не се занимаваш?
Завърти и един шамар,прекрати всякакви контакти,научи се че мъжете не трябва да търпят такива простотии и си търси щастието другаде.

Не е курва и не си вдига краката за всеки срещнат Божеее тя е на 13, тя вообще не си ги вдига :X

Your.Passion
06-21-2012, 08:36
"Тръгнах с нея,защото много искаше ..." :?
А ако искаше и да си татуираш името й,примерно,пак ли щеше да го направиш ... :?
Лапешка работа!Споко до седмица-две вече ще си я забравил ;)

+1 Чисто лапешка работа ! :?

LadyDi
06-21-2012, 08:45
Курви,брат,курви.Ти за два пъти не се ли научи с курви,вдигащи си краката за почти всеки срещнат,да не се занимаваш?
Завърти и един шамар,прекрати всякакви контакти,научи се че мъжете не трябва да търпят такива простотии и си търси щастието другаде.
Хей, те са 7-ми клас! Какви мъже...

AnzaRe
06-21-2012, 09:11
Това момиче се нарича от вида БИполярно :)
Прочети малко в нета и ще ти стане ясно.Не се занимавай с такива,явно е повлекана,за да хойка ту налево ту надесно.
Епа сакаш,но няма :)

aks13v
06-21-2012, 09:39
Не я ебавай за жива и ще тича след теб, simple as that

+100 почти ВИНАГИ действа.

AnzaRe
06-21-2012, 09:52
Тя ако е някоя,която не й пука ще видим дали ще тича след него :)