PDA

View Full Version : Дали?



Resistance
06-19-2012, 13:49
Историята ми е много дълга,за това минавам към проблема и въпроса.
Преди повече от половин година ходех с едно момиче.Края беше гаден-остави ме заради непреживян бивш,постъпил подобно на това как тя ме остави,имаше реплики от сорта "Не си човека за мен" и подобни.Отблъсна ме страшно студено.След това за кратко поддържахме "приятелски" отношения,излязохме няколко пъти,докато на мен не ми писна и приключих всякакви взаимоотношения.Беше ми тежко,на нея не особено.За това време имах още връзки,но тръпката я нямаше.Както и да е,бях я забравил.Точно от половин година нито сме се виждали,нито говорили...нищо.Преди дни обаче я сънувах.Както не исках да я виждам и да си спомням за нея,така изведнъж ми се прииска просто да се видим,ей така.За половин година се промених до неузнаваемост.Не мога да кажа че имам същите чувства...просто като излезем винаги е било интересно...липсва ми това,липсва ми изгубената тръпка.
Сега седя и мисля,дали няма да сбъркам ако я намеря и уговоря да излезем?Дали няма да е поредната грешка?
Именно за това искам да се допитам до вас съфорумци.
Благодаря за мнението! :)

dimityr.radostinov
06-19-2012, 14:04
значи с приятелката ми, бяхме в подобна ситуация не се бяхме виждали цели две години . видяхме се и вече трета година сме заедно е от 2 дни вече не сме. не мисли с ума си никога няма да бъдеш щастлив слушай сърцето си :)

Resistance
06-19-2012, 14:23
Няма как да не мисля с ума.Отдам ли се на сърцето винаги аз излизам потъпкан и унижен от цялата история.За това искам първо да чуя странични мнения.В случая не се надявам на нищо повече от една приятна среща... за нещо повече трябва да се случат чудеса,в които не вярвам :)
Благодаря ти,приятелю :)

kyon
06-19-2012, 14:52
Има причина тя да не е в настоящето ти..

notlike
06-19-2012, 14:53
Няма смисъл да се връщаш назад. Направи го само ако сигурен в това, че момичето знае какво иска. Иначе ще бъде бавно и мъчително за теб..

dami666
06-19-2012, 18:24
Ако нямаш чувства или някакви сериозни надежди,касаещи нея-давай! :)

xoxi
06-19-2012, 18:28
На мен ми звучи така сякаш тя е била скъсала с бившия си (или може би той с нея), след което тя е тръгнала с теб, в опит да забрави него. Обаче след време се сеща, че няма смисъл да се заблуждава (или той започва да я търси отново) и тя ти бие шута на теб. Демек връзката ви ми звучи като неупешен опит за забравяне на бивш.

Аз ако бях на твое място, нямаше да я потърся.

SuzanFletcher
06-19-2012, 18:41
Не я търси,направиш ли го ,ще бъдеш наранен!

DisappointedDreamer
06-19-2012, 18:59
Не я търси.

Ставате банални с тея "ама аз го/я сънувах, ама това означава нещо". Дрънци. Абсолютно нищичко не означава.

LadyTerrible
06-19-2012, 19:00
Преди не й е пукало,защо сега да й пука?Сам каза,че не й е било особено тежко,когато сте се разделили,но на теб ти е било,следователно само ти ще страдаш.А и освен това тя не те е търсила от сума време,навярно за нея краят си е край.Кофти е,но според мен трябва да продължиш напред заради собственото си благо.

Resistance
06-19-2012, 19:44
Ставате банални с тея "ама аз го/я сънувах, ама това означава нещо". Дрънци. Абсолютно нищичко не означава.

Ама разбира се че не означава нищо.Не съм казал че означава.Просто бях забравил че съществува и ей така изскочи от никъде. А иначе цялата работа беше голям филм.
Хич няма да се занимавам.Света не се върти около нея.Както и да е,момент на слабост.Случва се.Имах нужда някой да ми каже,това ,което вече го знам :)
Благодаря ^^

valdesbg
06-19-2012, 20:55
Кажи си че искаш да я чукаш, кво го увърташ толкоз.

Обади и се и се праскайте, ако тя няма нищо против.

djipsito
06-19-2012, 22:36
И на мен ми се случваше.. доста често. Просто вървях срещу себе си и се инатях, че няма да го потърся. Вкарвах си някви филми, че тва е изпитание, което трябва да мина и "съдбата ме тества" със сънища и разни други работи, които са ме подсещали за него.. И така де, бая време живях в миналото, ама вече се освободих и насочих интереса си към друго момче, без да се впрягам. Просто си правя кефа.

Моя съвет е да не се връщаш назад. Ако държеше на теб и ако искаше да е с теб, е щяла да бъде. Ако искаше да знае как си, какво се случва с теб, е щяла да се свърже с теб. Помисли над това.

Hilary_
06-20-2012, 05:40
Намери си друга тръпка. Не се връщай към миналото.

sweetlifesweet
06-20-2012, 07:09
Не я търси,направиш ли го ,ще бъдеш наранен!


тва пък точно изобщо не е вярно що стресирате момчето ..?? Не ги слушай момче давай покани я няма да загубиш нищо ако стане нещо не в хубава полза поне ще кажеш че си oпитал а не да се луташ и чyдиш какво е щяло да бъде..!! Бuди оптимист просто давай..! ;)

anonymous708973
06-20-2012, 10:25
Не я търси. Ще си намериш нова тръпка и ще преживееш изгубената.

dimityr.radostinov
06-20-2012, 15:55
Аз пиша последен отговор в темата. Момче послушай инстинкта си. Вярвай в това което искаш да се случи и то ще бъде факт и в никакъв случай не се разколебавай или го искай и вярвай че ще стане или не го искай и не вярвай че ще стане. бъди сигурен в това което искаш и го искай всеки ден :) не се разколебавай :) сам избери