PDA

View Full Version : Спешно!Помагайте!



hadzhiev
08-22-2012, 11:59
Здравейте,аз сам на 13 години и от една година ходя с много по голямо момиче от мен тя сега е на 17 години. Разбираме се много и се обичаме но преди 3 месеца започнахме да правим секс с нея,и на двамата ни беше за първи път и беше яко де, но преди 2 дена тя ми каза че е браменна от мен и иска да роди бебето ама няма как да обесня на нашие за това а и тя няма как да го махне.помагайте какво да правя

druzilla
08-22-2012, 12:02
На 13 години не знае дали му се пикае или му се ебе,а вече ще става баща :smt043
Какво има да ти помагаме?Мацката да прави аборт и тва е.

hadzhiev
08-22-2012, 12:08
ела и тебе да те наеба и да видим дали ще направиш аборт

Incadeptus
08-22-2012, 12:11
Мисля,че лъжеш,но както да е :D поне да беше изчакал да стане на осемнадесет,та ако забременее да не си виновен ти,ми да я съдят мухахахахаха :D trollllll

druzilla
08-22-2012, 12:11
ела и тебе да те наеба и да видим дали ще направиш аборт

Не бих ти позволила да ме наебеш,така че няма да ми се налага да правя аборт [-X
Естествено,че това е най-доброто решение..Ти как си се представяш като родител,
след като ти самият си дете?! :D

druzilla
08-22-2012, 12:13
Мисля,че лъжеш,но както да е :D поне да беше изчакал да стане на осемнадесет,та ако забременее да не си виновен ти,ми да я съдят мухахахахаха :D trollllll

Добре казано =;

Incadeptus
08-22-2012, 12:13
Еми нема лошо.Ще си млад дядо :D

hadzhiev
08-22-2012, 12:13
аз тва ти казвам че не искам тва дете а тя иска да го роди

Incadeptus
08-22-2012, 12:16
ми да до ражда бе,ще си млад,когато си дядо.Или пък я бутни по стълбите или може и да не е по стълбите да пометне и тва е. як тролллл :D

xselly_gx
08-22-2012, 12:17
Ахахах и според мен лъжеш. Дали едно седемнадесет годишно момиче ще тръгне с някъв си пикльо? Ако ти беше по-голям разбирам, но това е просто ненормално.

Incadeptus
08-22-2012, 12:18
не има ги всякакви,може да има някъде такива,но това е лъжа,специално това е измислица!

dimitar_ak
08-22-2012, 12:19
Не си интересен.

xselly_gx
08-22-2012, 12:19
Напълно съм съгласна.

Incadeptus
08-22-2012, 12:22
Не си интересен.

+1

sweetycherry33
08-22-2012, 12:28
Да.

http://store.picbg.net/pubpic/83/98/aaf39251f6308398.gif

Incadeptus
08-22-2012, 12:32
Абе само тъпи теми.С всеки ден стават все повече и по-тъпи тези теми пфффффффффффф

thelover3
08-22-2012, 12:37
И според мен лъжеш, но ако все пак е вярно:
1) Вие имате ли обща сексуална култура, че правите секс? ;о
2) Ти не можеш ли да говориш с нея и да и кажеш, че сте малки за да имате деца?
3) Защо няма как да го махне? ;о Отива в болницата и аборт...
4) Мноооого малко вероятно е 17 годишно момиче да тръгне с 13 годишен пикльо(нищо лично, но тази история го доказва...)
5) Почти невъзможно е 17 годишно момиче да иска да роди дете от 13 годишен ;о

Incadeptus
08-22-2012, 12:39
за номер 5 си ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРАВ/А

Amore-Mio*
08-22-2012, 12:42
Нямаш ли си друга работа, че си тръгнал лъжи да измисляш?

Мда, не си интересен.

sweetycherry33
08-22-2012, 12:42
Абе само тъпи теми.С всеки ден стават все повече и по-тъпи тези теми пфффффффффффф

Ох ... права си, ама как го каза ...

hadzhiev
08-22-2012, 12:53
ок хора стига спорете аз просто попитах защото мислех че ще разберете и може да ми дадете съвет

fluffy_^
08-22-2012, 13:00
ела и тебе да те наеба и да видим дали ще направиш аборт

Така не се говори на момиче бе говно таквос..тръгнал той да обижда хахахахахахахаха

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 14:22
Няма да коментирам достоверността на темата и ще изкажа мнение като наивна глупачка,вземаща нещата насериозно.

1.Представям си на какъв акъл е "какичката",за да си хване пишлеме като теб.
2.Още по-жалка картинка е сексуалната ви култура или по-скоро липсата на такава.
3.Щом е станала белята,ще си носите и последствията и отговорността!
4.Нормално,че НЕ е нормално дете да гледа дете.Говориш с нея и я убеждаваш с всячески сили и средства,че е грешка да задържи детето.
5.Само нещо ми куца логиката на горните постове как на 17 сама ще направи аборт като е непълнолетна?И с техните ще си имате едни проблеми на главата.А с вашите да не говорим...(освен ако не им кажеш,което за мен е по-тъпо и от двама ви взети заедно)
6.Надявай се всичко да мине успешно(не знам доколко е редно да наричам така насърчаването на един аборт),забрави за нея,както тя неминуемо ще направи с теб и си вземи един ОГРОМЕН урок за цял живот!!!

hadzhiev
08-22-2012, 16:24
Благодаряти че поне ти ме разбра и виж нямам намерение да я изоставям ако трябва ще направя нещо да говоря с нашите и с техните но ако тя иска това дете ще се намери начин да се разберем и колкото обичам нея ще обичам и детето ни и още един пат благодаря че ме разбра

fluffy_^
08-22-2012, 16:41
Благодаряти че поне ти ме разбра и виж нямам намерение да я изоставям ако трябва ще направя нещо да говоря с нашите и с техните но ако тя иска това дете ще се намери начин да се разберем и колкото обичам нея ще обичам и детето ни и още един пат благодаря че ме разбра

:D
Troll face MASTEERR

Dkeyz
08-22-2012, 16:44
Бутни я по стълбите?

Incadeptus
08-22-2012, 16:49
Ох ... права си, ама как го каза ...

аз съм момче ;д

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 17:39
Благодаряти че поне ти ме разбра и виж нямам намерение да я изоставям ако трябва ще направя нещо да говоря с нашите и с техните но ако тя иска това дете ще се намери начин да се разберем и колкото обичам нея ще обичам и детето ни и още един пат благодаря че ме разбра

Ако решите да прави аборт,връзката ви е обречена.Фактът,че ще направи такова нещо адски много променя психиката на едно момиче,което най-вероятно ще я накара да те намрази.А доколко е удачно да задържи детето на нейната и твоята възраст...не знам,аз не бих направила тази грешка,но решението е ваше.

ПС:Продължавам да се изразявам като наивна глупачка.Дано има смисъл...

hadzhiev
08-22-2012, 18:55
Вече решех че за аборт и дума няма да става обесняваме на нашите какво е станало и кото стане но техните са разбрани хора ще разберат за ко става дума а до колкото знам и нашите няма да ми направят чак толкова голям проблем защото и майками не ме е родила когато е била много голяма така че кото стане но имам намерение да остана с нея и да я подкрепям

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 19:03
Гледаш прекалено повърхностно на нещата и това е причината да не те похваля,че си готов да поемеш отговорност.Не мисли,че родителите ви толкова лесно ще приемат новината,а да не говорим,че гледането на дете е сериозна работа,голяма отговорност и ангажимент,който изисква много време,нерви,пари и усилия.На тези години не мисля,че ви е времето за това.Та сигурно вие сами не можете да се гледате,а ще гледате дете.Не знам,обмисли го много добре и си дай сметка какво бреме е това(на твоето ниво на развитие и възраст едно дете е точно това) за вас на този етап от живота и какво детство бихте могли да му осигурите...И не забравяй,че над половината от ангажиментите по това дете ще се паднат на родителите ви,защото няма да можете и да знаете как да се справите сами с това.

Incadeptus
08-22-2012, 19:06
Понякога си мисля,че съм в сън

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 19:15
Понякога си мисля,че съм в сън

Не знам защо,но мисля,че има доза истина в този разказ...Или съм прекалена наивна романтичка,знам ли :)

Incadeptus
08-22-2012, 19:17
good

hadzhiev
08-22-2012, 19:24
Гледаш прекалено повърхностно на нещата и това е причината да не те похваля,че си готов да поемеш отговорност.Не мисли,че родителите ви толкова лесно ще приемат новината,а да не говорим,че гледането на дете е сериозна работа,голяма отговорност и ангажимент,който изисква много време,нерви,пари и усилия.На тези години не мисля,че ви е времето за това.Та сигурно вие сами не можете да се гледате,а ще гледате дете.Не знам,обмисли го много добре и си дай сметка какво бреме е това(на твоето ниво на развитие и възраст едно дете е точно това) за вас на този етап от живота и какво детство бихте могли да му осигурите...И не забравяй,че над половината от ангажиментите по това дете ще се паднат на родителите ви,защото няма да можете и да знаете как да се справите сами с това.
ето тъкъв отговор чаках знам че ще е много трудно не само за мен а и аз нея и за моето и нейното семейство знам че няма да можем да се справиме сами и знам че и нашите няма да ни откажат помощ всичко ще е много трудно знам го но съм съгласен да поема отговорност за това което сме направили знам че е грешно и то много но не съжелявам до някаде просто знам че трябва да се откажа от много неща но съм съгласен.Благодаряти че ми даваш поне ти такива хубави съвети

Incadeptus
08-22-2012, 19:28
спокойно ще измислят машина на времето много скоро.Гадното е,че създаде тази тема и ни намеси и нас,та ако се върнеш назад ще объркаш целия пространствено-времеви континуум и включително и нашето бъдеще ще промениш :D :D :D

hadzhiev
08-22-2012, 19:32
спокойно ще измислят машина на времето много скоро.Гадното е,че създаде тази тема и ни намеси и нас,та ако се върнеш назад ще объркаш целия пространствено-времеви континуум и включително и нашето бъдеще ще промениш :D :D :D
майко ти трябва да работиш в наса

Incadeptus
08-22-2012, 19:33
:D мислил съм си го,ще е добре да общувам с извънземни ;д

hadzhiev
08-22-2012, 19:35
:D мислил съм си го,ще е добре да общувам с извънземни ;д
пожелавам ти успех в това начинание

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 19:41
Добре,че поне не си загубил чувството си за хумор.Иначе няма защо да ми благодариш,важното е да успееш да помогнеш.Не знам колко съм успяла в този случай,но поне се радвам,че очевидно не си завеяна куха лейка,която ще си обере крушите при първата трудност.Май сгреших за теб в началото.Надявам се да намерите начин да оправите нещата и ще чакаме да пишеш какво е станало след като говориш с нея,твоите и нейните родители.Хубава вечер. :)

hadzhiev
08-22-2012, 19:46
Добре,че поне не си загубил чувството си за хумор.Иначе няма защо да ми благодариш,важното е да успееш да помогнеш.Не знам колко съм успяла в този случай,но поне се радвам,че очевидно не си завеяна куха лейка,която ще си обере крушите при първата трудност.Май сгреших за теб в началото.Надявам се да намерите начин да оправите нещата и ще чакаме да пишеш какво е станало след като говориш с нея,твоите и нейните родители.Хубава вечер. :)
благодаря ами утре ще говорим с тях и кво стане мерси

PyCoKoCkA93
08-22-2012, 19:51
Успех и дано вземете най-правилното решение... :)

hadzhiev
08-22-2012, 19:53
според мен правилното решение е без аборт в никакав случай

SHPAIdURmeN
08-22-2012, 20:30
-Do you, do you smell it ?
-Smell, What ?
-THE SMELL OF TROLLING ALL OF THE forum guys (:D)

Incadeptus
08-22-2012, 20:33
ужасна миризма ;д

WesSneijder
08-22-2012, 20:35
http://forum.inter-bulgaria.com/style_emoticons/default/facepalm.gif Пич, ти да не сиот цветните, че на 13 да ставаш БАЩА?! Как ще го издържаш тва дете? Или то ще е на вашите и твое братче? Не се връзвай на глупости, направи всичко възможно да не ти замине живота в канала...на 13 години...леле!http://forum.inter-bulgaria.com/style_emoticons/default/no_no_no-881.gif Без глупости просто. Дори и да е измислица, пак е тъпо.

georgimilkov
08-22-2012, 22:11
http://yougotowned.net/you_got_owned_yel.gif

Anichkaxxwee
08-22-2012, 22:39
Омгг :lol:
Даже и ти не си вярваш, нали :D

WesSneijder
08-22-2012, 22:40
Taка като гледам очакваш родителите ви да приемат новината все едно им съобщавате че в магазина са ви излъгали с 2 лева като сте си купували сладолед. А това "техните са разбрани хора и няма да правят проблем" на мен лично ми прозвуча като "те са свикнали, не е голяма драма". http://forum.inter-bulgaria.com/style_emoticons/default/crying_with_laughter-3302.gif

xoxi
08-22-2012, 22:44
По-забавно щеше да ни е момичето да беше на 13.
Нищо.
Авторе, като пораснеш още малко, ще разбереш как да тролваш като хората. :D
А сега, това, че ти се иска какичка е друг въпрос.

hadzhiev
08-23-2012, 04:57
По-забавно щеше да ни е момичето да беше на 13.
Нищо.
Авторе, като пораснеш още малко, ще разбереш как да тролваш като хората. :D
А сега, това, че ти се иска какичка е друг въпрос.
закакво да я искам като си я имам тва че ти не вярваш е друг въпрос

hey.mistery
08-23-2012, 13:52
Тук никой не може да ти помогне :) Сами сте си виновни
1. Момче на 13 не е нормално да прави секс
2. Чували ли сте за предпазни мерки?
3. Нормално, че ще иска да го задържи, ами ако го махне и после не може да има други деца?
4. Все някога ще трябва да се престаришиш и да им кажеш, няма как.. просто подбери удобния момент и го направи
Пожелавам ти УСПЕХ! :)

raasbi
08-23-2012, 14:03
Какво стана каза ли на вашите?

hadzhiev
08-23-2012, 14:48
Да днес говорихме и с нашите и с техните,най ужасният ден в живота ми!

raasbi
08-23-2012, 16:36
защо?
какво стана?

HollyGolightly
08-23-2012, 17:17
защо?
какво стана?

Сигурно са го наказали 1 месец бе видео игри и без джобни. Както и да си ляга в 8.

Как въобще я мислите тази, че 17 годишна ще тръгне с 13 годишен. В Англия имаше един такъв случай ама тя беше бявно развиваща се

hadzhiev
08-23-2012, 18:23
Сигурно са го наказали 1 месец бе видео игри и без джобни. Както и да си ляга в 8.

Как въобще я мислите тази, че 17 годишна ще тръгне с 13 годишен. В Англия имаше един такъв случай ама тя беше бявно развиваща се
Хахаха направо си умрях от смях прати ми онзи случай в америка да ги видим бе!Кви са тия бавноразвиващи се!

thelover3
08-23-2012, 19:10
^ та какво е станало

Ама ти сериозно ли ще ставаш баща на 13?!!! :О

hadzhiev
08-23-2012, 19:23
^ та какво е станало

Ама ти сериозно ли ще ставаш баща на 13?!!! :О
И аз не знам вече какво ще ставам?

Anonyss
08-23-2012, 19:24
яж ми чепа бе трол :)

hadzhiev
08-23-2012, 19:48
яж ми чепа бе трол :)
Ела в Пловдив бе смешка да видим кой на кой ще яде чепа!

MagicSmiles23
08-23-2012, 19:49
TROLO TIMEEEEEE :D :D :D :D :D

Julliee
08-23-2012, 20:05
Не че вярвам на нещо от това,което твърдиш,но ако е вярно,то мога да ти кажа само няколко неща:
1.И двамата сте супер безотговорни!!Да те светна,че съвременната медицина е измислила хиляди контрацептиви...поне да бяхте изпозвали презарвативи.
2.Не искам и да си помислям за психичното или физичното състояние на "приятелката ти",понеже има само 2 причини 17-годишна да тръгне с недорасло момченце-или прилича на каца,или не е наред с главата,ако е второто препоръчвам психиатър бтв..
3.На 13 години НЕ можеш да ставаш баща,нямаш умственото състояние най-малкото.
4.Притеснявам се и за родителските способности на родителите ви,ако удобрят "идеята" ви.Ако стане така се потвърждава теорията ми,че на някои хора трябва да им се забранява със закон репродукцията...
П.С Пишеш във форума,за да потърсиш съвет,това НЕ ти дава право да обиждаш хората,които дават...така че промени си малко формата на общуване !!

hadzhiev
08-23-2012, 20:23
Не че вярвам на нещо от това,което твърдиш,но ако е вярно,то мога да ти кажа само няколко неща:
1.И двамата сте супер безотговорни!!Да те светна,че съвременната медицина е измислила хиляди контрацептиви...поне да бяхте изпозвали презарвативи.
2.Не искам и да си помислям за психичното или физичното състояние на "приятелката ти",понеже има само 2 причини 17-годишна да тръгне с недорасло момченце-или прилича на каца,или не е наред с главата,ако е второто препоръчвам психиатър бтв..
3.На 13 години НЕ можеш да ставаш баща,нямаш умственото състояние най-малкото.
4.Притеснявам се и за родителските способности на родителите ви,ако удобрят "идеята" ви.Ако стане така се потвърждава теорията ми,че на някои хора трябва да им се забранява със закон репродукцията...
П.С Пишеш във форума,за да потърсиш съвет,това НЕ ти дава право да обиждаш хората,които дават...така че промени си малко формата на общуване !!
1.Права си за това не бяхме отговорна.
2.Приятелката ми нито прилича на каца нито има психически проблем.
3.Съгласен сам не сам достатъчно голям че да стана баща,затова си права.
4.Никой не е казал че родителите са ми казали "браво сине".
5.Не може някакъв да ми вика "яж ми чепа бе трол" и аз да стоя и да му се смея пред компютърът.

Julliee
08-23-2012, 20:39
Получи ли ми съобщенията,които ти написах..надявам се да преосмислите малко казаното от мен

Zarity
08-24-2012, 01:38
Да,обезателно е било така.

hadzhiev
08-24-2012, 06:31
Да,обезателно е било така.
Знам.

hey.mistery
08-24-2012, 07:14
Горките ти родители ....

hadzhiev
08-24-2012, 07:40
Горките ти родители ....
Да не знам изобщо как ме понасят да ме гледат след всички неща вчера.

TheBobqk
08-24-2012, 12:18
Fake. Нямаш ли си по-интересно занимание от това да ръсиш тъпотии във форума?

Incadeptus
08-24-2012, 12:24
Извинявай,но не мисля,че "Яж ми чепа" е съвет и мисля че си написала пълна тъпотия относно това.А ти внимавай някой да не ти счупи "чепа" TheBobqk интересна картинка.Знака за безкрайност,преплетен в сърце.Това да не значи безкрайна любов,защото аз така си го тълкувам ;д