PDA

View Full Version : вие има ли ли сте такива истории..?



stars0
08-24-2012, 06:56
... когато бях в 5 клас учех с едно момче до 7-ми, с което изобщо не се разбирахме..Всеки ден се карахме..ужасно се мразехме. Когато се преместих в гимназия се разделихме с него, изцяло се разделих с класа. С това момче живеем в един квартал и където и да ме видеше, постоянно ме поздравяваше .. а аз не го отразявах.Толкова го бях намразила през последните години от ученето ми в старото ми у-ще. Но преди няколко дена ми писа.. реших да го видя, от къде толкова голямо нахалство се появи от него и защо.. Каза ми,че доста съм се променила.. бил ме харесвал.. това което е ставало преди, просто сме били малки,нормално било за нас .. на такава възраст.. дъра-бъра.. и в крайна сметка разбрах че ме харесва.. и искаше да излезем. Съгласих се и излязох с него.. искаше да отидем на покрива на неговия блок да гледаме звездите.. беше страхотно.. Стояхме там до към 4 часа сутринта.. изпрати ме до вкъщи..като ме целуна..но омразата в мен още си я има.. просто не мога да го възприема като приятел.. имам го като враг.. необяснимо е.. ;д Та, така излизаме от няколко дена.. постоянно ми звъни когато се освободи.. проблема е , че хората говорят за него, че само използва момичетата и така нататък.. поредния идиот.. но просто отново ми е объркано.. когато излезем никога не е ставало въпрос за нас.. целуваме си се , всичко, но просто .. всичко е някак различно.. Не знам и аз как да го възприема това което се случва.. И искам да попитам.. вие има ли ли сте такива истории .. ?

shmatarok
08-24-2012, 07:04
Принципно казват, че границата между любовта и омразата е тънка, нали знаеш 8-)
Ти самата в крайна сметка като какво го възприемаш? Изпитваш ли някакви симпатии към него или продължаваш да го приемаш като враг? Тогава защо излизаш с него?

stars0
08-24-2012, 07:08
Винаги си ги задавам тези въпроси, като търся отговор в тях и някак не намирам.. може би ме привлича до някъде, но не мога да бъда сигурна дали това е просто една игра или нещо по сериозно. Виждам го, че не умее много да си споделя чувствата.. не е от опитните момчета .. ох не знам.. нямам и смелост да го попитам .. " Какво правим ние? " .........

TheBeliever
08-24-2012, 07:14
Него не трябва да го питаш нищо. Не сте на 8, че да се питате "Искаш ли да сме гаЖенца". Себе си попитай дали искаш да си с това момче, или излизаш с него защото към момента само той е на хоризонта.

Amore-Mio*
08-24-2012, 08:12
Нямала съм подобни истории.

Не умея да мразя.

Иначе ако не можеш да го възприемаш като приятел, ако не го харесваш - просто му го кажи, колкото и гадно да е. Глупаво е да си лицемерна и да го лъжеш право в очите, че всичко си е наред.

xXxPETYAxXx
08-24-2012, 12:13
Ти всяка седмица за ново гадже ли пускаш тема?:
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/527898-Объркана-съм-помогнете-ми?p=10333805#post10333805
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/528178-Как-го-разбирате-вие?p=10339949#post10339949

Luidgie
08-24-2012, 12:56
Много ти е скучно,а? :/