PDA

View Full Version : Новите запознанства



blonde star
09-04-2012, 22:15
Направих тази тема, защото ми е интересно мнението на повечето хора. Както забелязахте напоследък сайтовете се препълниха с фалшиви профили и дори не знаеш на кого да вярваш дали наистина е той/тя ( колкото и смешно да звучи ) . Може би почти всички все някога си търсят нови познати, приятели все пак не може цял живот да караш само с 1-2 познати. Но има такива хора които трудно завързват нови запознанства извън нета, имам няколко такива приятелки и чак ми е гадно как си стоят по цял ден у тях, по простата причина че се държат в кръг от 4-5 познати и до там, интересно ми е за тези хора каква алтернатива има? Тоест не мога или не знаят как да завържат нови запознанства извън нета ( или може би са срамежливи ), а в нета повечето запознанства до никъде не водят, въпреки че има и такива които именно от нета са се запознали и е потръгнало всичко :)

lamer4e7o
09-04-2012, 22:16
Прави разлика между приятели и познати!

blonde star
09-04-2012, 22:20
Е уточнявам имах предвид познати , не приятели :)

lamer4e7o
09-04-2012, 22:24
В поста си говориш за твои ПРИЯТЕЛКИ, които имат 4-5 ПОЗНАТИ, така ли? Не мога да повярвам, че нямат приятелки, а само познати.

Поради тази причина ти казах да правиш разлика между двете понятия. Явно и значението им не знаеш добре като гледам…

druzilla
09-04-2012, 22:39
Не виждам друга алтернатива..Може би агенция за запознанства?Макар че съм го гледала само по филмите :D Колкото и да си срамежлив все ще можеш да завържеш приятелство,то не се изисква кой знае колко..А относно запознанствата в интернет :Наистина в повечето случеи човек не знае дали този с който си пише е истински или някакъв "fake".Пък с тези фотошопи и ефекти и т.н. дори и човека да е истински на живо може да изглежда доста по различно.Аз лично имам 2 приятелки,с които се запознах по интернет.И с двете съм се виждала на живо (така че са истински) , с едната се познавам от 1 година,с другата от 4..

Psyko Nuts
09-04-2012, 22:45
^Е добри приятелки ли сте? Преди си нямала с кой да излизаш или?

druzilla
09-04-2012, 22:50
^Е добри приятелки ли сте? Преди си нямала с кой да излизаш или?
Те не са от Пазарджик,така че няма как да излизам с тях.. :D . Когато се запознах с едната бях в 4-ти клас и като цяло не излизах много без мама и тати :D та просто намерихме общи интереси,и двете бяхме фенки на Майкъл Джаксън и си разменихме скайповете и обсъждахме разни неща около него.Писахме си цяла година и решихме,че е тъпо да си пишем така на сляпо.Отидох до нейния град и се видяхме,после ходих и на рождения й ден,сега ще уча в нейния град и ще се виждаме доста често.Та аз си имам и други приятели,с който да си пиша/излизам.Просто е приятно да си говориш с някой,с който имаш толкова общо.И като не се виждате имате доста неща да ти се разказвате и така..

sexa_na_kompleksa
09-05-2012, 07:39
Според мен по интернет е много трудно, не знаеш какъв човек седи отсреща. Затова по-добре действай на живо. Не разбрах дали си търсиш приятели или Приятел. Погледни тази статия, има някои идеи, може да се използват за намирамето и на двата вида хора: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/29-%D1%84%D0%BB%D0%B8%D1%80%D1%82-%D0%B8-%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8/1279-%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B5%D0%BC-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80

dimitar_ak
09-05-2012, 07:48
За запознанствата на живо съм. Това със сайтовете е много, много фалшива работа. Трудно е на живо, ако търсиш запознанство като самоцел. Много по-лесно е, ако просто разшириш социалните си контакти попадайки в група с еднакъв интерес. Дали ще почнеш да ходиш в клуб по танци, колективен спорт, излети, посещаване на културни мероприятия. Можеш да си избереш каквото пожелаеш.

Anichkaxxwee
09-05-2012, 19:01
Както забелязахте напоследък сайтовете се препълниха с фалшиви профили
Прав си
Навсякъде има фейкове

Не съм много по запознанствата в нета

N1ksun
09-05-2012, 22:55
Запознанствата в нета съкс , но пък е един от варянтите ако искаш да срещнеш педобеар на живо .

Lisinka
09-08-2012, 23:06
Интернет.. всичко се върти около него в днешно време! Може и да не вярваш,че това е човека на снимката, но пък повечето сме вече толкова наивни, че ни стигат 2 3 сърчица,2-3 мили думи и вече сме щастливи и така нататък :D Няма как, характери!!! Тези хора явно просто нямат желание да излизат с други (за твоите приятели говоря) .. Явно са си една компания и си излизат само те, не знам но едва ли не познават други... има разлика между "познавам" и "излизам" с някого : ) Аз лично съм имала 1 връзка само по интернет, без виждане (наричам го връзка,защото наистина имаше чувства) ... И поне с четири момчета, след като сме си писали и се бяхме видели, бяхме заедно за някакъв период от време, не ми се мисли сега да изреждам с кой колко.Но не са били сериозни, с едното момче нешата бяха много сериозни, но беше от разстояние и се карахме за дреболии.. иначе продължихме да се обичаме и след раздялата, както и да е да не навлизам в подробности.Преди време се "изкефих" и на една двойка, която снимаха по новините на бтв.. как са се запознали в интернет и всичко е тръгнало от там и след това снимаха бебенцето в количката и другото детенце,което си играе покрай тях : ) Стана ми някак много сладко, че всичк ое започнало от един "Чат" : )))) Интернет помага да завържеш много запознанства, да намериш много хора, с които си пасвате и т.н : )