PDA

View Full Version : да го направя ли ??



bella143
10-07-2012, 12:44
здравейте .. предварително се извинявам ако има такава тема .. просто не я намерих .. та имам няколко въпроса 1 : от 1 месец ходя с едно момче .. ние много се обичаме .. той вече няколко пъти ме попита дали искам да правим секс ( девствена съм ) и аз му казах че още не съм готова ... колкото и да му казвам че не искам той много настоява .. вчера бяхме в тях късно през нощта и той настоя да му правя свирка но аз му отказах само защото ме е страх ... не знам какво да правя ..нормално ли е да го направя на 15 .. 2 : на колко години изгубихте девствеността си .. 3 : искам да ми кажете нещо повече за първия път или да дадете някоя друга полезна тема .. П.П на 15 съм

Ivaaaaa
10-07-2012, 12:47
Ами ти щом не искаш не го прави първо, второ аз я изгубих на 16 и трето не ми се разказва :D

bella143
10-07-2012, 12:48
ами проблема е че аз искам но ме е страх

GiveMeLove
10-07-2012, 12:49
Виж сега.. ако искаш ти - значи е наред всичко.. Ако не искаш не си длъжна.. :)

Ама като гледам как сте тръгнали, то е ясно, че до седмица ще ти палнат байряка.. така, че действай смело..

Ivaaaaa
10-07-2012, 12:52
ами проблема е че аз искам но ме е страх


и от какво по-точно те е страх?

bella143
10-07-2012, 12:55
еми не знам .. все пак ми е първият път и съм притеснена

GiveMeLove
10-07-2012, 12:58
Айде бе дръж се малко мъжки.. Ще боли, ще търпиш.. :)

После знаеш ли колко сладко ще ти е? :)

Ivaaaaa
10-07-2012, 12:58
еми не знам .. все пак ми е първият път и съм притеснена

е нормално е, но колкото и клиширано да звучи се отпусни и се наслаждавай на момента, защото е специален :D

bella143
10-07-2012, 13:03
:D ми май така ще стане

MaLyKoLiU
10-07-2012, 13:03
1во ако много се обичахте, нямаше да настоява постоянно да правите секс иии да те кара да му правиш свирки... Ако смяташ, че не си готова, не го прави... не си длъжна да му пуснеш след месец... при това още на 15...
Според мен просто иска да те "мине"... 8-)

bella143
10-07-2012, 13:04
мм тва за " минаването " не е лъжа :D

DragonLady
10-07-2012, 13:05
1во ако много се обичахте, нямаше да настоява постоянно да правите секс иии да те кара да му правиш свирки... Ако смяташ, че не си готова, не го прави... не си длъжна да му пуснеш след месец... при това още на 15...
Според мен просто иска да те "мине"... 8-)

И аз съм на това мнение, ако те обичаше наистина щеше да уважава мнението ти.

sexblqn
10-07-2012, 13:05
1во ако много се обичахте, нямаше да настоява постоянно да правите секс иии да те кара да му правиш свирки... Ако смяташ, че не си готова, не го прави... не си длъжна да му пуснеш след месец... при това още на 15...
Според мен просто иска да те "мине"... 8-)

И АЗ ТАКА МИСЛЯ

FuCKkK13
10-07-2012, 13:09
от написаното разбирам че изобщо не си наясно с нещата ... не го прави.. от километри си личи че иска само да те мине,а ти за 15 годишна си глупаво наивна ! ...

FuCKkK13
10-07-2012, 13:10
мм тва за " минаването " не е лъжа :D

http://ozhouse.wpengine.netdna-cdn.com/files/2012/09/double_facepalm.jpg

DragonLady
10-07-2012, 13:14
Щом си наясно, че само иска да те мине, какво аджеба правиш още с тоя боклук. катое толкос оборотен, да ходи да си дири отворена и еблива, не девствено и неуверено момиче.

dream1707
10-07-2012, 13:22
1.Направи го когато искаш... и щом ходите от един месец да ти кажа ли не се обичате много... а щом те насилва още малко още от първия месец да го правите при положение, че си на 15 и си девствена.. значи пича не става мацка, вероятно само това иска от теб... и като цяло няма да се задържите много дълго време заедно... Казвам ти го от личен опит, в почти същата ситуация съм била, само дето той не ме е карал ... 2.На 14 ... 3.Ако все пак тръгнете да го правите.. ползвайте презерватив, кажи му да бъде внимателен.. трябва да си добре овлажнена и тка

bella143
10-07-2012, 13:30
благодаря ви

Doctor_Satan
10-07-2012, 13:37
Абе нещастници, какво само викате "не го прави, не го прави, бла бла бла".... замислете се малко и за горкото момче дето няма да топне чушката заради вас :D

Azoria
10-07-2012, 13:41
той настоя да му правя свирка но аз му отказах само защото ме е страх ...


От какво те е страх? То няма да те ухапе :lol:

Щом още не се чувстваш готова - недей. Но все някога ще ти се случи и е хубаво да е с човек,когото обичаш. :)

xXxPETYAxXx
10-07-2012, 14:38
1.От теб си зависи дали ще го направиш. Ако искаш го направи, ако не - не го прави само заради него.
2. Какво значение има ние на колко години сме го направили - ако сме били на 14-15 ще решиш, че ти е дошло времето, а ако е било на 16-17...и т.н. ще решиш да чакаш до тогава, само защото другите са започнали тогава ли?
3.dream1707 го каза.

marilyn
10-07-2012, 14:44
1. Ако не ти се прави, не го прави. Ако беше много сигурна, нямаше да пишеш по форумите да ни питаш какво да правиш. Много е вероятно да иска просто да те мине.
2. На 16 бях, какво да ти разкажа, почти не го познавах, виждах го за 2ри път през живота си, исках само секс от него и така бяхме friends with benefits около половин година. Първият път болеше, имаше кръв, но не беше нищо страшно.. после идва кефа. :)
3. Не знам какво да ти разкажа още, освен че не трябва да се притесняваш, нормално е да боли, ама не е болка за умиране де!

djipsito
10-07-2012, 16:02
Щом си пуснала темата, явно не си готова. Стой си сега на дупето, има време за всичко. Не се чувствай длъжна и не се чувствай кофти. И на него не му позволявай да те кара да се чувстваш зле или тъпо заради тва.
Моя първи път беше на 18 и мина добре, бях спокойна, от нищо не се притеснявах, болеше ме, ама и то минава.. :)

Hidayet
10-07-2012, 16:13
Според мен и ти не знаеш какво искаш - несигурна си. Щом си несигурна не го прави. А и като гледам как приятеля ти те пришпорва и ти дава зор.. Извинявай, ама ако наистина е с теб защото те обича не мисля, че щеше толкова настоятелно да държи да те изчука на 15! ;)

greenblood
10-07-2012, 23:45
Колегите ти го казаха. Приятеля ти иска само да те мине. Ако му пуснеш почти сигурно след това ще те остави. За това си стой на дупето. За всичко си има време. Ще срещнеш момчето с което ти сама ще искаш да го направиш без той да те насилва.

OutlawGirl
10-08-2012, 02:03
Така или иначе ще се случи един ден. Прекалено много се впрягат всички, че първия път трябва да е прекрасно и специално с човек, който обичаш...е няма да е първия хамалин от централна гара, разбира се, но не знам защо всички се прехласват и превземат толкова по тоя първи път, който почти винаги е фалстарт, да не кажем, че е възможно и с въпросния човек след време дори да се подминавате на улицата. Не познавам жена която да е имала продължителна връзка с мъжа, с който го е направила за първи път. Просто вземи предпазни мерки и щом го искаш, давай!

Богиня
10-08-2012, 07:14
Как за месец разбра, че обичаш някого много? :? На мен година не ми стигна, бахмааму! :-|
1. Като си се хванала на хорото, по-добре го играй. След време да не ревнеш ''изнасили ме, помощ!''.
Позволи ми и аз да ти задам два въпроса:
1.1. От какво те е страх да му духаш?
и 1.2. Направихте ли сефтето вече? :D
На 2 и 3 няма да отговарям, щот' ме е срам. 8-)

Amore-Mio*
10-08-2012, 07:20
Фактът, че питаш тук - говори много.
Не си готова, а той не те обича, щом продължава и продължава да настоява да го направите. И по дяволите, погледни и прочети сама темата си - постави се в някаква неутрална позиция и сама ще видиш, че нищо не е розово, както в момента си мислиш. По - добре го зарежи час по - скоро и го направи с човек, който искаш и обичаш.
Първият ми път беше, когато бях на 16, с настоящия ми приятел, който обичам супер много. Бях напълно готова, защото исках да е с него - при теб единствено има притеснение и несигурност, което разбирам. Бягай надалеч от тоя тип.

xXxPETYAxXx
10-08-2012, 08:01
Ама като почнете с тея глупости... Ако иска да го прави, да го прави. Пък тя така или иначе си мисли, че го обича. И е съвсем нормално момчето да иска да спи с приятелката си. И аз искам да правя секс с приятеля си и бих счела за тъпо, ако нямам желание да го изтощя малко. А това, че ще я зарежел после - ми възможно е, но е възможно и следващият, с който реши да го направи да я зареже после. Момчето е на такива години, че иска да прави секс - ми много ясно, че ще иска да прави секс с гаджето си...

sexblqn
10-08-2012, 11:28
Така или иначе ще се случи един ден. Прекалено много се впрягат всички, че първия път трябва да е прекрасно и специално с човек, който обичаш...е няма да е първия хамалин от централна гара, разбира се, но не знам защо всички се прехласват и превземат толкова по тоя първи път, който почти винаги е фалстарт, да не кажем, че е възможно и с въпросния човек след време дори да се подминавате на улицата. Не познавам жена която да е имала продължителна връзка с мъжа, с който го е направила за първи път. Просто вземи предпазни мерки и щом го искаш, давай!

Вярное , че може с въпросния човек да не се поздравявате след време, но не мисля, че е толкова маловажно с кого ще бъде първия път. от психологическа гледна точка той е много важен за отношенията мъж- жена в остатъка от живота на всяка девойка. Разбира се има и изключения, но поне аз мисля, че първия път е важен и то не до толкова с кого , а как ще се осъществи. Дори и да не се видите повече важно е момичето да го иска и да се чувства готово, а момчето да се отнесе с огромно внимание и нежност.
Фалстартът не е задължителен. В друга тема съм писала за моя опит относно първия път , но на кратко. Аз си избрах момчето , с което исках да го направя , когато се чувствах готова за това и въпреки, че след това почти не сме се виждали беше прекрасно, защото той беше нежен и внимателен и знаеше как да ме накара да се отпусна, за да преживея една прекрасна нощ.
Първия път си е важен, колкото и да твърдите обратното, защото сформира отношението ни към секса за напред, така че когато е готова авторката и ако е сигурна, че това е човека тогава да действа.