PDA

View Full Version : как да постъпя



deliciousSs
12-06-2012, 18:00
Здравейте започвам направо....имам си сериозен приятел от много време обаче той е твърде много ревнив (бих казала че е болест) няма ми абсолютно никакво доверие и постоянно се караме заради това .....последния път в който се карахме той каза че не е сигурен в любовта ми а аз сам готова на всичко за него ..... моля ви кажете ми как да постъпя и какво да направя ??

bitchwolf
12-06-2012, 18:31
След поредния жесток и ненужен скандал предизвикан от бившия ми заради неговата ревност, просто го попитах: "Защо ми нямаш доверие? Какъв е проблема? Нима не съм ти показала достатъчно ясно, че щом съм с теб значи искам теб и това е.."
А той ми отговори: "Да, но аз съм човек, на който не може да се вярва и затова не вярвам на другите". И всъщност беше така...

YoUcANNOtiMaGiNe
12-06-2012, 20:00
Мм питаш ти кво да направиш.. Само ще ти кажа, че повредата е в неговия телевизор, да си се оправя с проблемите.

valdesbg
12-06-2012, 20:33
Зарежи го. Ревността е порок, който не бива да се толерира.

marilyn
12-06-2012, 21:25
Скъсай го. Това с ревността, няма да се оправи, само може да става все по-зле. Трябва ли ти такъв човек, който ти няма грам доверие?! Който ти прави проблеми за какво ли не постоянно?!

rusoto_baby_f
12-06-2012, 21:44
Зарежи го. Ревността е порок, който не бива да се толерира.
+
ревността е болест за която няма лек

nymphadora
12-06-2012, 21:47
След поредния жесток и ненужен скандал предизвикан от бившия ми заради неговата ревност, просто го попитах: "Защо ми нямаш доверие? Какъв е проблема? Нима не съм ти показала достатъчно ясно, че щом съм с теб значи искам теб и това е.."
А той ми отговори: "Да, но аз съм човек, на който не може да се вярва и затова не вярвам на другите". И всъщност беше така...

Бившият ти е пример за тезата,че ревнуват хората,които са склонни към изневяра.

fenkaaa
12-06-2012, 23:16
Давала ли си му повод,за тази негова ревност?

HollyGolightly
12-07-2012, 00:28
Ако в една връзка няма доверие, нещата просто не вървят. Опитай се да поговориш с него, ако мислиш, че това нищо няма да промени , по-добре не си губи времето.

sexa_na_kompleksa
12-07-2012, 05:40
Разговори, разговори... И то още при първите симптоми на ревност, защото после вече става късно, и единственото, което ви остава да направите, е да се разделите.

bitchwolf
12-07-2012, 06:48
Бившият ти е пример за тезата,че ревнуват хората,които са склонни към изневяра.
Точно така. Това имах предвид, защото в конкретния случай го беше страх, че може би и аз правя нещата, които той прави.

Azoria
12-07-2012, 11:15
Бившият ти е пример за тезата,че ревнуват хората,които са склонни към изневяра.

Не само те все пак.

deliciousSs
12-07-2012, 15:23
Той за мен е всичко и не искам да го губя .....Поводи до сега не съм му давала ...говори ли сме оправят се нещата за ден два и пак така отначало ....

GossipGirl89
12-07-2012, 15:32
Единственото, което бих ти предложила е да говорите сериозно по тая тема, но ти казваш, че вече сте го правили и въпреки това проблема си остава. В такъв случай не виждам друго решение освен да се разделите. По принцип хората, които са болестно ревниви почти никога не успяват да се справят с този си порок... така че ти сама си прецени дали си струва да продължавате да се мъчите.

shmatarok
12-07-2012, 15:36
Ако бях на теб, вече да съм го скъсала. Ревността и обсебеността винаги са ме задушавали и убивали моите чувства и се чудя как още можеш да търпиш подобно отношение.

deliciousSs
12-07-2012, 15:38
емиии защото твърде много го обичам !!

Ebullience
12-07-2012, 20:25
Ти си мислиш, че го обичаш.... ще мине след време. Няма как да обичаш човек, който е болестно ревнив. То е по-скоро чувство на силна вяра, че може да се промени и някакво желание за доказване, че си му вярна и няма за какво да ревнува и току виж да се оправи....
Не си губи времето с такъв човек! Ако го зарежеш грубо и рязко и завинаги и му кажеш защо го зарязваш, така може само да му помогнеш - и на него и на себе си. Той ще има урок (не е сигурно обаче че ще го разбере), а ти - нова страница.
Представяш ли си да имаш деца от този човек? И те да страдат от това? Ако не - остави го. Не си губи времето..