PDA

View Full Version : Как ви предложиха?



seki den
12-11-2012, 12:12
Предполагам,че почти всички тук си имате гаджета.Любопитно ми е как ви предложиха или как вие?Къде,как,кога и т.н. :)

sexa_na_kompleksa
12-11-2012, 12:35
Нещо от рода на "Искаш ли да опитаме?" ;д Това няма особено значение, стига да не е "Искаш ли да станем гаджета". Понякога дори не е нужно да го казвате на глас - излизате, целувате се и така.

xXxPETYAxXx
12-11-2012, 12:38
Не сме си предлагали, нещата просто станаха. И не говоря само за сегашната ми връзка, а и за всички бивши.

0nly_y0u
12-11-2012, 14:57
И при мен беше така..без предлагания

SisiStrange
12-11-2012, 15:25
И при мен нямаше предложение. :) Дойде в дискотеката след бала ми, танцувахме, целунахме се. :) Беше един от най-красивите ми моменти.

HollyGolightly
12-11-2012, 15:28
Миналата година на Коледа той дойде да празнува с моето семейство и ми донесе подарък. Беше ми надписал и картичка , която завършваше с нещо от рода на "Do U wanna be mine?" .

granger
12-11-2012, 15:31
Нямаше предложение,просто целувката си каза думата.

marilyn
12-11-2012, 16:30
Предполагам,че почти всички тук си имате гаджета.

Еее, не всички си имаме. :D

shmatarok
12-11-2012, 17:16
Еее, не всички си имаме. :D
+1 8-)

Иначе от бивши гаджета имах само едно предложение, с останалите нещата просто си се случваха.
Та, единият от бившите ми веднъж ми се обади по телефона с някаква реч от сорта на "Ако желаете да получите романтично предложение за връзка, изберете гласова команда '1'; ако желаете да получите директно предложение, '2'" и т.н. беше ги измислил няколко и завършваше с нещо от сорта "ако искате да опитаме, отговорете с 'да' или 'не' и излезте навън". Оказа се, че е бил пред нас през цялото време. Та, вече не си спомням какви точно бяха 'съобщенията', но ги 'преслушах' всичките и тогава ми беше много яко и намерих идеята му за очарователна. 8-)

Geor4
12-11-2012, 17:26
Добре де, ако не знаеш дали те харесват и предложиш, какво става? :D

Sry за Offtopic-а.

xPafx
12-11-2012, 17:26
Ми с целувка?
Хъх.

aks13v
12-11-2012, 19:44
Става драма с NOT HAPPY END.

bitchwolf
12-11-2012, 19:53
Ми аз предложих всъщност, просто по всички параграфи бяхме гаджета вече и докато си лежахме у нас на леглото просто му казах "айде стига сме се крили вече" и така официално отново бяхме гаджета след година и половина почивка ^^ :lol: мн смотано..

marin4itu
12-11-2012, 21:38
Ние сме от различни градове и по-скоро беше разговор дали ще се пробваме да сме заедно.

sexa_na_kompleksa
12-12-2012, 06:01
Добре де, ако не знаеш дали те харесват и предложиш, какво става? :D

Sry за Offtopic-а.

Не предлагаш. Чакаш да се увериш, че и тя има чувства към теб, или просто я целуваш, без да се "обясняваш в любов".

fenkaaa
12-12-2012, 16:15
Ами нещата бяха много оплетени между нас,той в началото беше с една моя приятелка,започна да ми прави намеци,всяка сутрин като се събуждах,той вече ми беше писал,целувки това онова,а на мен ми беше кофти,макар че много ми харесваше.. Накрая се разделиха и нещата между нас се задълбочиха,всички разбраха,не исках да го крия от никой и накрая просто ме попита искаш ли да сме заедно и след размисъл 1 ден се съгласих :D И ето вече 2 години се радваме един на друг :)

ludata_doide
12-13-2012, 10:24
Момчето което ми предложи стана така че излизаме сега в една компания и той ме дръпна настарни и ми каза искам да съм с теб искаш ли да тръгнеме и така небеше кой знае какво

pisancety
12-13-2012, 14:49
Ами приятеля ми живее в Англия (тогава още не бяхме гаджета) и си идваше всяко лято, но никога нищо не се случваше и преди две години мисля, че на 22 декември дойде до нас и звънна на вратата и аз излязох (по пижама) и той ме целуна.

klimatronik
12-13-2012, 16:08
Става драма с NOT HAPPY END.

точно го каза .

tori
12-14-2012, 08:27
Ами нашето тръгване беше адски странно. Първо излизахме около месец, говорехме си, пишехме си, идваше до нас. После започнаха целувките, "Обичам те"... Абе ходехме по всички параграфи. Отиде на екскурзия за два дни и като се прибра, нямаше време да ме види, на следващия ден имах изпит и после - планове с приятели, затова реши да ме попита по скайп. Естествено, на мен не ми беше нужен въпроса, аз си знаех, че го обичам, че искам да съм с него и че съм с него. Въпроса беше само формалност.

abvd
12-14-2012, 11:29
Не сме си предлагали, нещата просто станаха. И не говоря само за сегашната ми връзка, а и за всички бивши.

+1 и при мен беше така :D

CrazyBabyDoll
12-14-2012, 19:03
Нямаше предложение,просто целувката си каза думата.

И ние така.Беше най-хубавата целувка

Wednesday666
12-14-2012, 19:36
Нямаше въпрос.
Просто се започна с по-интимните отношения, погледите, милото отношение и т.н.
Не мисля, че е нужен въпрос.

Canis_Dirus
12-14-2012, 20:38
Идва и ми вика "Do you even lift"
And I did 400 for reps.

MegiBoOm
12-16-2012, 11:07
Целувахме се и той просто ми каза нещо от сорта на: "Аз обаче искам нещо повече." и така :D

druzilla
12-16-2012, 11:19
Не беше нищо особено.От вече два месеца имах чувства към него,не знам дали той е забелязал,но останалите със сигурност го усетиха.Той по принцип си се навърташе около мен,но аз не съм мислела,че има някакви намерения.Пишехме си постоянно,но даже ме бъзикаше с други момчета,така че бях изгубила всякаква надежда.Един ден просто идваше при мен постоянно.Говорихме си около час и той ме попита дали съм обвързана и когато казах не той ме попита дали искам да съм обвързана с него.Беше доста неочаквано,даже си помислих,че се подиграва нещо с мен. :D В крайна сметка обаче се оказа,че и той е имал чувства към мен,също от толкова дълго време. А преди него са ми предлагали предимно , чрез скайп,фейсбук и изобщо всичко друго с изключение на предложение очи в очи :D и това според мен е доста тъпо..

NambyPamby
12-18-2012, 03:12
Не са ми предлагали.
Всъщност, не знам откога сме заедно, честно, въпреки че сме си набелязали някаква условна дата.
Излизания имаше, целувки имаше, секс имаше, познавахме си един на друг приятелите и за него, както и за всички останали беше очевидно, че сме двойка, само не и за мен. 8-) Много упорито се дърпах и отказвах да се обвързвам, докато един ден не осъзнах, че ми е достатъчен и чуждото не ме влече.

nymphadora
12-18-2012, 05:54
Аз си предложих сама,като го целунах. :D

bloodyF
12-18-2012, 07:39
излизахме около 2 седмици, когато на рождения ден на заведението, в което работи той ме заведе при шефа му и ме представи като новата му приятелка; после на още няколко човека ме представи така
и май така стана, не знам точно

Rolezzz
12-19-2012, 05:10
Ами нашето тръгване беше адски странно. Първо излизахме около месец, говорехме си, пишехме си, идваше до нас. После започнаха целувките, "Обичам те"... Абе ходехме по всички параграфи. Отиде на екскурзия за два дни и като се прибра, нямаше време да ме види, на следващия ден имах изпит и после - планове с приятели, затова реши да ме попита по скайп. Естествено, на мен не ми беше нужен въпроса, аз си знаех, че го обичам, че искам да съм с него и че съм с него. Въпроса беше само формалност.
Извинявай, аз ли нещо куцам с мозъка или вие сте се "обичали" на 1вия месец?

А аз... ем... такова... Хъм... Селски събор - в общи приятели на сбирка... прелетяха малко влюбени погледи но до тук... живеехме на различни места. Тя по-късно се записа да учи в моя град. Лятната ваканция си бях на село за 20тина дни и всеки ден по центъра заедно, на разходки заедно, постоянно я базиках да я взимам за жена...докато една вечер не останахме сами, аз вече щях да се прибирам (бях при нея) и тя реши да ме изпрати на 50 метра от тях... и докато и говорех на ушенце, тъкмо се отдръпнах за да я погледна в очите и тя ме целуна...

wasch0
12-20-2012, 06:26
Беше доста интересно.
Най-добрата ми приятелка и най-добрият му приятел бяха заедно. На първата им среща той я беше целунал, а тя беше избягала.
Излязохме двамата. Той предложи да се пошегуваме с тях, че и при нас се е получило така. Дръпна ме и ме целуна..попитах го дали трябва да избягам, а той ме прегърна силно с думите "никъде няма да ходиш,тук си ни е най-добре." <3

Renesme Cullen
12-20-2012, 11:07
Аз си предложих сама,като го целунах. :D

А ти беше ли сигурна, че си пада по теб?