PDA

View Full Version : помогнете свършвам бързо



Ivan_kocev
02-02-2013, 16:58
излизам с момичета забавляваме се доста често си намирам момичета за секс обаче да ви кажа истината там съм пълна трагедия...проблема е че прекалено бързо свършвам и незнам какво да правя. Има момиче което ми допада и иска сериозна връзка с мен но ме е страх да я започна понеже знам че като не ме бива в секса тя ще ме зареже както и повечето момичета биха направили. Проблема е сериозен моля дайте някакви съвети какво да правя, само не ми казваите да взимам хапчета понеже не вярвам много в медицината и се страхувам от странични ефекти мисля че трябва да има някакъв вариант защото секс за 3-4 мин. е много зле за 25-годишен. Мисля че трябва да се напише нещо по въпроса като важна тема сигурен съм че много хора го имат този проблем но ги е страх да си признаят :(

rotorz
02-02-2013, 17:18
Всичко с опита. В един момент вече не ти е толкова интересно, както в началотот. Ставаш по издръжлив. Намалете любовната игра за твоя сметка( без свирки и т.н. преди секс) Не мисли за края, а се наслади на момента. Опира и до психика, ако си се нагласил да свършиш бързо, така и ще стане. Използвай кондом, по ред причини, който също ще убие част от кефа - задължително!!! Внимавай с темпото, забавяй, ако усещаш, че ще дойде. На мен първият ми път може би беше 5 мин, от там нататък зависи и от двама ни.

Ако имаш среща с мацка, която искаш да задоволиш, ето най-ефективния моментен метод за решение на проблема. С извинение към женската аудитория и тези по-малките - направи една чекия, дявол да го вземе!( няколко часа по-рано) Ще даде резултат. Мисля, че темата е изчерпана, ако има други мнение или моето е грешно или непълно, нека ги чуем!

skok
02-02-2013, 18:49
И аз първия път свършвам бързо (особено ако не съм правил секс/лъскал одавна) ама 2рия тек вече е ок. За млади хора е нормално

xXxPETYAxXx
02-02-2013, 18:50
Доста сходни теми има във форума, но евала, че не искаш хапчета, спрейове и т.н.
Това, че свършваш бързо не трябва да те спира да си създадеш връзка! Ако момичето, както ти каза "иска сериозна връзка с теб" - ще преживее отначало да свършваш по-бързо и да се "налага" втори тек.
С времето и съответно редовен секс ще свикнеш и ще издържаш повече.

firstdiesel
02-02-2013, 22:25
споко бе, те презервативите затва са по 3 в кутия ;)

само да не ти е голям лага :D

DENKAZ
02-02-2013, 23:05
Всичко с опита. В един момент вече не ти е толкова интересно, както в началотот. Ставаш по издръжлив. Намалете любовната игра за твоя сметка( без свирки и т.н. преди секс) Не мисли за края, а се наслади на момента. Опира и до психика, ако си се нагласил да свършиш бързо, така и ще стане. Използвай кондом, по ред причини, който също ще убие част от кефа - задължително!!! Внимавай с темпото, забавяй, ако усещаш, че ще дойде. На мен първият ми път може би беше 5 мин, от там нататък зависи и от двама ни.

Ако имаш среща с мацка, която искаш да задоволиш, ето най-ефективния моментен метод за решение на проблема. С извинение към женската аудитория и тези по-малките - направи една чекия, дявол да го вземе!( няколко часа по-рано) Ще даде резултат. Мисля, че темата е изчерпана, ако има други мнение или моето е грешно или непълно, нека ги чуем!
Личи си че си нов.

Anonys
02-02-2013, 23:33
Като за начало, да не й го буташ, като на шампионат по формула едно, концентрирай се върху нея, не върху себе си и не взимай всичко на толкова сериозно.

Ivan_kocev
02-04-2013, 19:50
разбирам ви повечето и много благодаря за съветите, но колкото и да опитвам усещам че на момичето не и доставям нужното удоволствие, а това ме притеснява, моля дайте още някой съвет. Колкото и да съм отпуснат и да се стремя да почвам леко и спокойно пак нестава, няколко минути и съм свършил. Нека още някой изкаже мнение по въпроса.

benzboss
02-04-2013, 20:28
Мисли си за някви гадни работи - например за акане и пикане - неща, които не са еротични и ще ти свърши работа. Изпробвано е! Върши работа и за много готини момичета, които няма как да имаш - просто си ги представи как акат и ще ти мине интереса към тях.

greenblood
02-05-2013, 00:49
Върши работа и за много готини момичета, които няма как да имаш - просто си ги представи как акат и ще ти мине интереса към тях.

хахахахахахахаха :D