PDA

View Full Version : Красиви и здрави нокти



VWoodsen
02-12-2013, 12:01
Предлагам тук да споделяме какви грижи и продукти използваме за красиви и здрави нокти. Използвате ли някакви специални продукти или процедури ? Така мисля,че темата е ясна :) Предварително се извинявам,ако има такава тема, моля модераторите да я заключат. :)

strawberry88
02-12-2013, 12:12
Ами за мен най-важното е какво ям и пия.Не само за ноктите, но и за косата и кожата.За всичко. :D

Wwwooow
02-13-2013, 04:10
Мажа ги с маслото за нокти на Икаров

anonymous708973
02-13-2013, 07:59
Мажех ги с маслото на Икаров, в първите месеци видях невероятен ефект, но след година употреба явно привикнаха и вече не се влияят. Използвам масло за омекотяване на кожички с манго от Стар Нейлз. Винаги заздравител, в момента съм с no more ridges and yellow на Голдън Роуз, доволна съм.

Като цяло съм отворена към маски, направих си една домашна с восък, жълтък и бадемово масло, стои на грахулки и не се разнася добре. Искам още идея.

Пия и витамини.

tonssy
02-13-2013, 11:13
Единственото, което в момента правя за тях е да им слагам заздравител: http://lindseylovesnailsetc.files.wordpress.com/2011/11/mavala_nail_hardener.jpg
Иначе напоследък се лакирам доста често, винаги имам лак. Иначе започвам да си ги чупя сама ;д

girl91
02-13-2013, 12:13
Използвам масло за нокти на Икаров от доста време. Доволна съм.
В момента пия Геритамин, не знам дали ще повлияе по някакъв начин върху ноктите.
Преди да нанеса лак слагам калциев гел на P2, но ми свършва и трябва да си взема друг (защото в България не се предлага тази марка). Не ми се иска сякаш да си взимам на Perfect.

VWoodsen
02-13-2013, 13:10
Аз в момента ползвам витаминен лак на Perfect

tonssy
02-13-2013, 13:47
Не ми се иска сякаш да си взимам на Perfect.

Чувала съм добри коментари.

marilyn
02-13-2013, 15:24
Принципно не полагам някакви специални грижи, защото ноктите ми са здрави и винаги съм с хубав маникюр. Иначе слагам заздравител на Перфект (в момента съм с 3в1).
Една колежка ми беше казала, че е много ефикасно да се прави маска за нокти от крем за ръце и червен пипер. Забърквате малко крем с червен пипер и седите около половин час с маската. Не съм я пробвала, трудно ще издържа 30 мин без да пипна нещо. :D

VWoodsen
02-13-2013, 17:38
И аз съм я чувала тази маска,но не знам защо не съм много благосклонна към домашните маски :D