PDA

View Full Version : HELP !



Mimi_0699
04-07-2013, 06:19
Здравейте ! Седми клас съм и тази година ще имам матури. Проблемът ми е,че се притеснявам прекалено много ! Успехът ми е отличен,знам всичко,но когато дойде време да покажа какво знам на теста и започвам да се притеснявам.Веднъж на един тест по математика ми стана лошо и кръвното ми падна и не можах да си довърша теста. Притеснено ми е,че може да ми се случи същото и на изпитите !!! Ако може да ми предложите нещо,което да ме успокоява преди някой тест,ще Ви бъда много благодарна ! Тази година ми е най-важната и всичко ми зависи от тези изпити! Благодаря Ви предварително !

Amore-Mio*
04-07-2013, 09:37
Матура е силно казано за тия изпити, които реално проверяват какво сте изучили и реално с тая оценка да имате шанс да влизате някъде.

Иначе успокоение - само това ти е решението.
Каза, че знаеш всичко - тогава за какво се притесняваш? Когато си уверена в собствените си знания - трябва да си спокойна. Тук е ключът на решението на проблема - имай вяра в себе си и във възможностите си.

Mimi_0699
04-07-2013, 11:31
Просто започва да ми се вие свят и да ми причернява изведнъж .. Знам,че мога,но нямам самочувствие и започва да ми призлява ! Инъче ти благодаря за съвета ! :)