PDA

View Full Version : Страшна дилема ;D



yamaha436
05-15-2013, 19:32
Здравейте почти на 14 съм не съм грозен а не съм имал гадже от 2ри клас което изобщо не се брои.Нямам истински приятели на никой не мога да имам доверие и не знам как но някои момчета всички момичета ги харесват и имат много приятели а аз нямам нищо и ми става супер тъпо...всички момичета на които съм предлагал досега са ми отказвали може би са 2-3 да както и да е и мен са ме харесвали но просто тези които ме харесват изобщо не са мой тип ходя винаги спортно смисъл с анцуг и ми е супер удобно даже не съм си и помислял да слагам дънки досега... но не знам не съм много контактен смисъл,че ме е срам да говоря на живо с някое красиво момиче то и рядко ми се налага защото в моето училище и двата класа няма нито едно красиво момиче а във другите училища има страшно много...
Кажете ми какво да правя.

prosto_chovek
05-15-2013, 19:34
Между другото, на 14 с момичетата в компанията играехме на фунийки. Спокойно.

shmatarok
05-16-2013, 15:12
Още няма 14, гадже тръгнал да си търси... :?

И междудругото, започни да носиш и нещо, различно от анцуг и да използваш препинателни знаци.

ROFLWTF
05-16-2013, 15:32
изгубих се някъде в началото, някой да ми покаже пътя...

на 14 аз за сериали и игри си мислех, ти за гаджета ми говориш. И вземи научи препинателните знаци, моля...

Tsukuda_Hiroshi
05-16-2013, 19:33
"анцуг" :lol:

yamaha436
05-16-2013, 21:29
"анцуг" :lol:

аНцуНг ли се пише е разбирач ? То тогава в множествено число ще е анцунГИ.

http://kaksepishe.com/ancug/

sunshine :**
05-21-2013, 19:26
абе и аз съм на 14 и съм като тебе всъщност досега съм имала едно гадже само но пак не съм кой знае колко контактна :ДД просто недей да бързаш на 14 си куп други неща могат да са по важни от това сега :ДДД но ако толкова държиш като мен ...та първо трябва да уцелиш правилното момиче- да имате общи интереси , да е хубава знам ли каквото ти харесваш !!!! когато наистина се влюбиш в някое момиче - дейсвай предложи и или най-малкото кажи и че я харесваш :) както каза вече са те отрязвали , но това незначи че нещо не е наред в теб , значи че не си попаднал на точното момиче според мен :) такаче действай , а след като казваш че от твоя клас и съседните не са хубави момичетата или нещо такова - просто се запознай с нови , извън даскалото ти :) според мен и това е вариант

Safo
05-26-2013, 15:58
В днешно време децата се опитват много по-бързо да пораснат и проблема не е в теб,а в останалите. Не бъди като тях ! Бъди себе си и скоро ще си намериш някое момиче :)