PDA

View Full Version : Разстояние+ секс= връзка?



Mihaela M.
07-02-2013, 21:30
Здравейте! :)
Директно питам: Бихте ли правили секс за първи път с приятеля си, с който сте заедно от 10 месеца, след като знаете, че продължително време/2-5 месеца/ няма да се виждате? Бихте ли склонни да повярвате на поговорката:"Невиждани очи се забравят"? :)

Mihaela M.
07-02-2013, 21:40
Аз имах предвид, че ще се виждаме на 5 месеца 1 път..

MarkKnight
07-02-2013, 21:51
диреткно ще ти кажа,връзка от разтояние не струва!

Mihaela M.
07-02-2013, 22:01
.. А ако има обич? Или момчетата не могат да стоят на сухо.. след като са го направили 1 път..

MarkKnight
07-02-2013, 22:15
Айде бе? Не знаех. поправи ме ако греша,но ти не си правила темата и респективно отговора ми не е адресиран към теб,че да знаеш

AlokiNn
07-02-2013, 22:17
Моята приятелка щеше да заминава за Холандия да учи. Всичко друго съм си мислил, но не и че ще бъде проблем :)

Mihaela M.
07-02-2013, 22:22
Да, но вероятно вие сте имали интимни отношения преди това и това до голяма степен може би е поддържало връзката ви.

MarkKnight
07-02-2013, 22:24
Отговорът ти е абсолютно генерализиран.

Михаела може да не е запозната чак толкова много,затова реших да го отблежа

Mihaela M.
07-02-2013, 22:30
Честно казано съм чувала за много истории/подобни/, роднини.. примерно майка ми ми казва да изчакам да видя дали наистина държи на мен/ като отиде и пак като се върне да усетя, че нищо не се е променило все едно, че не сме се разделяли/

AngelAntichrist
07-03-2013, 05:04
Моята приятелка щеше да заминава за Холандия да учи. Всичко друго съм си мислил, но не и че ще бъде проблем :)

То, като е намесена Холандия, как да мисли за нещо друго човек...

AngelAntichrist
07-03-2013, 05:10
Иначе, Михаела, много хубаво впечатление ми прави, че обсъждаш с майка си тези неща. Тя като най-близкият ти човек, който вижда с очите си какво е положението ви вероятно е и най-права. При положение, че ще се виждате на 5 месеца 1 път аз ти предлагам да видиш как ще се развият нещата. Сексът трябва само да подобри една връзка и да я направи по-силна, но във вашият случай мисля, че трябва да си намерите нещо по-сериозно (което може да се поддържа и от далеч), за да се случи това, за да не останеш разочарована.

Mihaela M.
07-03-2013, 06:00
И аз мисля, че така е най- добре. Решението, което няма да ме накара да съжалявам.

Mihaela M.
07-03-2013, 07:12
=ВНЛ + бебе

Рибата- все още в морето, а тиганът е сложен.. Прочети горните коментари, преди да напишеш нещо такова. :)

Баща Ти
07-03-2013, 07:17
Само връзките за обувки може да са дълги, без да правят секс.

xantia
07-03-2013, 07:52
10 месеца (ДЕСЕТ МЕСЕЦА!!!!!!) сте се чакали, сега за 2 ще ви е проблем? :D Или дилемата е по-скоро дали няма да те заебе после?
Даже не знам как може да обмисляте толкова подобно нещо. Ако го искаш, направи го. Ако се колебаеш и си несигурна, изчакай.

+1

FuCKkK13
07-03-2013, 08:17
Айде бе? Не знаех.

и аз...
имам приятелка,която е от 2 години с момче и имат връзка от разстояние понеже той работи и учи в друг град .. виждат се различно - може в месеца 2 пъти за по 5 дена да се видят,може и за 3 месеца да се видят за 5 дена ( за протокола - тя на 17 той на 21-22 не знам с точност)

marilyn
07-03-2013, 08:20
Връзка от разстояние за мен не е връзка. Едно е да живеете примерно в съседни близки градове, да се виждате често... това някак... става. Ама на 5 месеца един път... о.О

Аз лично искам да си виждам момчето често. На няколко дни поне. Не си представям да се виждаме и 1 път месечно. Нито комуникацията ще ми стига, нито секса.

aquaposh
07-03-2013, 08:59
а на колко сте? той какво мисли по въпроса?

julian8787
07-03-2013, 09:53
Бихте ли склонни да повярвате на поговорката:"Невиждани очи се забравят"? :)Да, поговорката важи с пълна сила.


Честно казано съм чувала за много истории/подобни/, роднини.. примерно майка ми ми казва да изчакам да видя дали наистина държи на мен/ като отиде и пак като се върне да усетя, че нищо не се е променило все едно, че не сме се разделяли/

Всъщност какво е твоето опасение — че ще се забравите ли? Това да не те притеснява. Не си преграждай пътя към свободата. Било е време, когато жената се е познавала по миналото, минало е това време. И все пак последната дума е твоя.


.. А ако има обич? Или момчетата не могат да стоят на сухо.. след като са го направили 1 път..
И момчетата, и момичета имат нужда от секс. Има неща, Михаела, които попадат извън нашата власт. Природата напомня за нашата слабост и урежда бързо тея неща.

aquaposh
07-03-2013, 09:59
има значение и за какво разстояние става дума някой от вас отива в чужбина ли?

fakesmiles
07-03-2013, 13:04
Не знам как издържате в такива връзки.Това да се виждате с този човек по 1 път на месеци...аз ако не си го видя и не си го пипна не мога :D
А относно дали да правите секс - защо да не правите?Не знам на колко години сте двамата,но ако ти го искаш,не виждам какво се чудиш

Mihaela M.
07-03-2013, 19:03
Привет! :) След няколко месеца ще навърша 17, а той е на 19. Разстояние - 505 км-за България иде реч. :)

Mitizaro
07-03-2013, 19:08
Моята приятелка щеше да заминава за Холандия да учи. Всичко друго съм си мислил, но не и че ще бъде проблем :)


Аз знам от Холандия даже кои са проблемните.
Надявам се не си правиш илюзия, че ще си стои вкъщи или ще излиза с приятелки и само ще "гледка" светлините.
Мхъ-мхъ.

Mihaela M.
07-03-2013, 19:22
Аз знам от Холандия даже кои са проблемните.
Надявам се не си правиш илюзия, че ще си стои вкъщи или ще излиза с приятелки и само ще "гледка" светлините.
Мхъ-мхъ.

Жестоката истина .. всяка епоха с любовните си проблеми

Mitizaro
07-03-2013, 19:27
Жестоката истина .. всяка епоха с любовните си проблеми

Това не знам какво значеше, но ти си жена - разбираш за какво говоря :).

И не е проблем... за тези, за които не е проблем!! ;)

Mihaela M.
07-03-2013, 19:35
Това не знам какво значеше, но ти си жена - разбираш за какво говоря :).

И не е проблем... за тези, за които не е проблем!! ;)

Имах предвид, че в любовта има "приливи и отливи" и че винаги го има този "лошия герой" .. било то в лицето на войната, която разделя и разрушава всичко , не само любовта, робството или както е в днешно време 3-тият човек или многото недоброжелатели.

dirtyyy
07-03-2013, 19:46
Само връзките за обувки може да са дълги, без да правят секс.

Кефиш ме.


По темата, не разбирам какво по дяволите те спира? Ти не можеш да го спреш да се чука с която и да е, дори и да сте правили секс и да не сте..все тая е. Направи си кефа.

Mihaela M.
07-03-2013, 19:57
Кефиш ме.


По темата, не разбирам какво по дяволите те спира? Ти не можеш да го спреш да се чука с която и да е, дори и да сте правили секс и да не сте..все тая е. Направи си кефа.

Не искам да си правя кефа с човек, който не заслужава.. разберете ме- ако беше така изобщо нямаше да отварям темата..

Smrazqvashta
07-03-2013, 20:00
Девствена ли си?

Mihaela M.
07-03-2013, 20:00
ДА!!!

Smrazqvashta
07-03-2013, 20:04
Недей. Щом обсъждаме тази тема, явно има нещо, което те спира или, ако не те спира то те кара да се двоумиш. По думите ти разбирам, че искаш първият ти път да е с подходящ човек, който не иска моментно удоволствие. Явно това момче не е този човек или поне още не ти го е доказал, щом имаш съмнения и толкова въпроси.

Mihaela M.
07-03-2013, 20:08
Недей. Щом обсъждаме тази тема, явно има нещо, което те спира или, ако не те спира то те кара да се двоумиш. По думите ти разбирам, че искаш първият ти път да е с подходящ човек, който не иска моментно удоволствие. Явно това момче не е този човек или поне още не ти го е доказал, щом имаш съмнения и толкова въпроси.
Благодаря много за съвета! Приемам го, понеже е най-доброто решение за излизане от проблема. :)

F4ence
07-03-2013, 22:06
Щом 10 месеца не сте го направили, по-добре не го прави само заради факта, че заминава. Ако имаш такива желания, по-добре изчакай да видиш как ще се развият нещата и като се върне може да го направите, ако все още имате желания. Но има голяма вероятност да не издържите на такава връзка от разстояние. Любовта е до едно време, за да съществува трябва и секс. Ама след като 10 месеца... това е дълго време... по-добре недей сега... подвластна си на чувства и искаш да му дадеш нещо за което да се върне... а секса не трябва да е основното. Ако те обича, ще изчака още някой месец, а ако се върне и има желание да е още с теб, тогава го награди със секс. Така ще знаеш защо е до теб... и тепърва ще изграждате нов тип връзка, която да се справи даже и с разстоянието. А ако като се върне не е същото, ще знаеш , че тази връзка така или иначе е нямало да просъществува.
Успех! :) И горе главата!

marilyn
07-04-2013, 07:57
Привет! :) След няколко месеца ще навърша 17, а той е на 19. Разстояние - 505 км-за България иде реч. :)

На тези години с това разстояние... не си мислете, че имате ебаси връзката...

Mihaela M.
07-04-2013, 08:14
Щом 10 месеца не сте го направили, по-добре не го прави само заради факта, че заминава. Ако имаш такива желания, по-добре изчакай да видиш как ще се развият нещата и като се върне може да го направите, ако все още имате желания. Но има голяма вероятност да не издържите на такава връзка от разстояние. Любовта е до едно време, за да съществува трябва и секс. Ама след като 10 месеца... това е дълго време... по-добре недей сега... подвластна си на чувства и искаш да му дадеш нещо за което да се върне... а секса не трябва да е основното. Ако те обича, ще изчака още някой месец, а ако се върне и има желание да е още с теб, тогава го награди със секс. Така ще знаеш защо е до теб... и тепърва ще изграждате нов тип връзка, която да се справи даже и с разстоянието. А ако като се върне не е същото, ще знаеш , че тази връзка така или иначе е нямало да просъществува.
Успех! :) И горе главата!

Благодаря! Ако искаш можеш да прочетеш и http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/549470-%D0%A2%D0%9E%D0%99-%D0%A2%D0%AF-%D0%B8-%D0%B0%D0%B7 , понеже и това оказва доста голямо напрежение във връзката ни..

Chacho
07-04-2013, 08:21
тогава го награди със секс.

Хахахахахахаха

...


хахахахахахахахаахахахаха хахахахахахахаахахаха

Чембер със засилка затеп.

baby_baby
07-05-2013, 09:24
Бих правила