PDA

View Full Version : Ранички от фелацио



tItEufFf
08-01-2013, 12:16
Срам, не срам, ще питам.
След като правих свирка на гаджето, небцето ми е цялото разранено. Нормално ли е това?? Или аз нещо не правя като хората

102
08-01-2013, 12:32
Мерси, че не те беше срам да го споделиш.. отдавна не се бях смял така.

LadyTerrible
08-01-2013, 12:35
Смучеш,смучеш,ама колко да смучеш? :D Протрило ти се е от мерак. :D Споко,поне следващия път ще си знаеш как да го избегнеш.

tItEufFf
08-01-2013, 13:22
хахах е точно това е, че не мисля че съм груба или нещо такова. И не знам какво да правя че да го избегна следващия път x)

baby_baby
08-01-2013, 13:31
Смучеш,смучеш,ама колко да смучеш? :D Протрило ти се е от мерак. :D Споко,поне следващия път ще си знаеш как да го избегнеш.

+1

LadyTerrible
08-01-2013, 13:35
Ако беше груба,приятелят ти щеше да ти го каже най-малкото. :D Просто вероятно се престараваш малко,смени техниката,това имах предвид като казах,че ще знаеш как да го избегнеш.

existenz55
08-02-2013, 14:50
Това ми напомня на една случка.
Качваме се с приятелката на тепето над стария град в Пловдив и се разгорещяваме. Поради местоположението няма как да си изкараме нормалната полова игра и заради алкохола започва едно "лашкане" не знам как не паднахме от скалите. По някое време се усещаме, че имаме и компания наблюдатели и за това спираме заниманието и се отправяме на дискотека. Всичко хубаво ама като стигнахме на първите лампи и гледам бялата пола на приятелката има капки от кръв........ Викам "Що не каза, че си неразположена?", а тя вика "Преди 1 седмица бях и ми свърши отдавна".. Викам си сигурно нещо пак е прокапало карай да върви. Влизаме си в дискотеката кеф алкохол лаф мохабет и по някое време от бирата ми се приходи до тоалетна. Отивам в тоалетната и си свалям панталоните и мама миааа..... Слиповете ми потънали в кръв и мъжкото достойнство наранено (раничка около 1 см. на самата кожичка отдолу). Даже не съм усетил как е станало и нито болка нищо. В следващия 1 месец без секс (при възбуда и раничката се отваря и кръв като на клане) и яко мазане с някакви мехлеми от доктора. Та при секс понякога може и да се нараните и няма да усетите това исках да кажа.

Rabalka
08-04-2013, 14:54
Срам, не срам, ще питам.
След като правих свирка на гаджето, небцето ми е цялото разранено. Нормално ли е това?? Или аз нещо не правя като хората

Ти пък...На мен освен да ми се е схващала устата друго не ми се е случвало чак да се разраня...

102
08-04-2013, 15:03
Странното е, че на неговия пи-пи нищо му няма....?

6mateto
08-04-2013, 17:02
Може преди това да си яла нещо. Аз като ям чипс ми се разранява така небцето. Ако след това си правила френска, може просто да е съвпадение