PDA

View Full Version : Никоя не иска да тръгне с мен ...



Marns
11-17-2013, 16:04
Преди известно време се разделих с едно момиче и и казах много лоши неща . Обичах я но,не тя мен . Тя ми беше казвала някой тайни , който " случайно" изспуснах - минало и заминало . Тя също е такова . Но много гадно стана че,момичетата почнаха да ме отбягват и явно не им харесвам вече ..... :( :( какво бих могъл да направя ?

heartsdesire
11-17-2013, 16:09
Разкриваш тайните на момичетата и се държиш женски. Как очакваш някой да те хареса?
Оправи си правописа. И ако си трол, не ти се получава.

Lilanda
11-17-2013, 16:11
но,не тя мен .
Ко каза ко?

danito123
11-17-2013, 16:12
като ти гледам аватара всичко ми става ясно.

TheBeliever
11-17-2013, 17:23
Вземи се пробвай с момченцата.

lame7o96
11-17-2013, 17:33
Вземи се пробвай с момченцата.
+1 пробвай нищо не губиш :D

tori
11-17-2013, 17:40
Разкриваш тайните на момичетата и се държиш женски. Как очакваш някой да те хареса?
Оправи си правописа. И ако си трол, не ти се получава.
Мхм. И освен това пробвай със мъжки както каза белийвърката.

AnarchyBoy
11-17-2013, 17:51
:lol:

HollyGolightly
11-17-2013, 18:47
Държиш се като женски полов орган, клюкариш и си фен на Justin Bieber , разбира се, че няма да те харесват

baby_baby
11-17-2013, 19:12
Държиш се като женски полов орган, клюкариш и си фен на Justin Bieber , разбира се, че няма да те харесват

++++

Illusion772
11-17-2013, 20:14
Добре аз ще се опитам , да ти дам некои друг съвет без да взимам за мезе.
Първо тоя аватар , просто на секундата го махай, след тва - в телефона ти му триеш всичките песни на бибер, снимки, клипове и квото друго имаш - всичко в коша и го забравяш тоя.
Почни да се държиш като мъж , а не като момченце! което значи да спреш да се лигавиш - ако просто си обичаш лигавенето , ще се лигавиш само пред приятели не през мацките.
Горе прочетох , че си споделял на мацка - ГРЕШКА !!! Когато си в някаква компания с някои от твойте приятели които са по-добре с момичетата - можеш да видиш че те говорят много , но в разговора с момичето не издават почти нищо важно за тях.
Мъжете издават тайните си само на момичета/жени на които държат , и между другото това е един от начините за сваляне (няма да изпадам в подробности защото има и момичета тука).
Друго което забелязах , че не си разбрал - момичетата не са ти приятели! Проумей го мой човек , и не им търси приятелството - не ти трябва. И нещо друго важно не може да си приятел с едно момиче 1-2-5 години , тя да те знае наизуст каква си шматка (извинявам се за израза) и след това да те види като нещо повече от нейния най-добър приятел момче - което преведено значи мъжката п*тка която и ходи след гъза.
Надявам се да бях полезен , разбирам че някои от нещата може да ти изглеждат странни , но това е моя опит.

leadyflame
11-17-2013, 20:30
Въй

heartsdesire
11-17-2013, 20:48
Мъжете издават тайните си само на момичета/жени на които държат , и между другото това е един от начините за сваляне (няма да изпадам в подробности защото има и момичета тука)
А, моля те, изпадни в подробности. :D

Sirona
11-17-2013, 21:01
^ че като ни споделят някоя тяхна уж "тайна" ни карат да се чувстваме по-специални за тях и по-лесно могат да ни вкарат в леглото :D

strawberry88
11-17-2013, 22:34
Нищо чудно, че не те харесват. 8-)

Nakadah
11-18-2013, 10:06
Пак ли ти бе трол(марс)?

Азз
11-18-2013, 14:16
Ха! Пък при мен никое момче не ще да тръгни с мене...

BlackEyedPeas
11-18-2013, 20:13
Нали знаете, че е трол? Не се вързвайте.

SonataArctica
11-19-2013, 07:34
Форумните тролове са станали доста по скучни... и тъпи.... -.-

sunshine :**
11-19-2013, 13:09
не е трол, просто не може да пише....едвам го разбрах.Помня, че в друг раздел беше пускал тема за това как да си готин и да да приличаш на джъстин бобъра...е нямаш право да се оплакваш сега.

SonataArctica
11-19-2013, 17:42
^ ти сериозно ли?

Starless
11-19-2013, 18:03
Мъжете издават тайните си само на момичета/жени на които държат , и между другото това е един от начините за сваляне (няма да изпадам в подробности защото има и момичета тука).
Друго което забелязах , че не си разбрал - момичетата не са ти приятели! Проумей го мой човек , и не им търси приятелството - не ти трябва.

Първото и на мен ми стана интересно. Колкото до второто - изобщо не съм съгласна! Според мен може да има много истински приятелства м/у момче и момиче. Ти защо си на друго мнение?

heartsdesire
11-19-2013, 19:18
За мен приятелство м/у момче и момиче няма.

SonataArctica
11-19-2013, 19:36
^ Защото пубертета ти не е минал и като си говориш повече от 2 дена с някое момче започваш да го "обичаш". :lol:

BlackEyedPeas
11-20-2013, 08:34
не е трол, просто не може да пише....едвам го разбрах.Помня, че в друг раздел беше пускал тема за това как да си готин и да да приличаш на джъстин бобъра...е нямаш право да се оплакваш сега.

Oh my....

HristoGavrilov
11-20-2013, 10:29
Друго което забелязах , че не си разбрал - момичетата не са ти приятели! Проумей го мой човек , и не им търси приятелството - не ти трябва. И нещо друго важно не може да си приятел с едно момиче 1-2-5 години , тя да те знае наизуст каква си шматка (извинявам се за израза) и след това да те види като нещо повече от нейния най-добър приятел момче - което преведено значи мъжката п*тка която и ходи след гъза.
Надявам се да бях полезен , разбирам че някои от нещата може да ти изглеждат странни , но това е моя опит.

Съгласен съм със съветите ти и като цяло с възгледите, освен последния. С настоящата ми приятелка 5 месеца преди началото на връзката ни бяхме най-добри приятели. Тоест, аз я харесвах, тя мен не, но компанията ѝ ми беше приятна и затова останахме приятели. 5 месеца бяхме неразделни денонощно. Чувствата ми към нея нарастнаха и все повече и повече ме болеше когато обсъждахме последните си сексуални и любовни авантюри. Една вечер на майтап подметнах няколко закачливи коментарчета и тя взе че отговори. На другия ден седнахме и говорихме и тя сподели, че напоследък също я боляло като говорим за моите последни "успехи". Каза, че напоследък мислила за нас, но не искала да опропасти приятелството ни ако нещо не се получи. Над година вече сме заедно, от 10 месеца живеем заедно, живяли сме в 3 държави, имали сме моменти в които не сме имали пукната пара, както и моменти в които сме имали повече от необходимото. Аз съм на 19, тя на 23. Така че пич, това, че едно момиче те познава напълно и те знае каква си шматка не ти отрязва всички шансове автоматично. Когато се запознахме и докато бяхме приятели нито аз бях кой знае колко свестен, нито тя. И двамата правехме грешка след грешка и бяхме кажи-речи на дъното. Връзката ни ни помогна да израстнем и да се превърнем в по-зрели хора.

Относно коментарите за приятелството между момче и момиче... зависи от възрастта. Между 12-13 и 22-23, по-вероятно е намеренията да са повече от приятелски.