PDA

View Full Version : Къде може да му/й излезе късмета?



Tambuktu
03-03-2014, 14:59
Здравейте!

Напоследък при мен е пълна суша от гледна точка на "забивки" (може би защото прекарвам много време над учебниците) и реших да пусна тази тема.

Чудех се между това заглавие или следното: Къде ловуват жените в:
- София
- Пловдив
- Варна
- Бургас
- Русе
- останалите градове

Знам, че въпросът е много общ, но е хубаво да се знае, кои барове и дискотеки са "вървежни" в момента.

PLEYGIRL
03-03-2014, 15:16
Мисля ,че е ясно къде са вървежните места в момента , навсякъде ... излизай всяка събота мъкни се по чалготеките или хаус клубовете спрямо твоите предпочитания и ще попаднеш на много жени ... Също така и луксозните кръчми също са доста популярни места за кълчене ;)

Rza
03-03-2014, 15:24
Със сигурност няма да е в библиотеката :D барове и дискотеки,това са ловните места :D

insprbL
03-03-2014, 15:27
На лъвов мост имам хубава кака вечерта ефтина и на ботевградско и на христо ботев има в София каки, ама внимавай че има и няколко травестита с много добър камуфлаж може да се сбъркаш

Panda^^
03-03-2014, 15:42
еми зависи какво искаш... някоя лека за 1 вечер в чалготеката иначе може да има някви по святни по хаус местата или някой по хубав бар

anonymous908491
03-03-2014, 16:55
някоя лека за 1 вечер в чалготеката иначе може да има някви по святни по хаус местата

Ти си срам за пандите, дори някое дърво е по-умно от теб.

The Cheetah
03-03-2014, 17:06
Ти си срам за пандите, дори някое дърво е по-умно от теб.

:lol:

Ospi
03-03-2014, 18:23
На лъвов мост имам хубава кака вечерта ефтина и на ботевградско и на христо ботев има в София каки, ама внимавай че има и няколко травестита с много добър камуфлаж може да се сбъркаш

Викаш да не ти повтори грешката :D :D :D

insprbL
03-03-2014, 18:43
не брат аз не ходим на платени курви , ама веднъж си минавам бях си пафнал една джойнтка, и идва гадния травестит и ми вика с престорен глас : Миличко искаш ли да ти направя едно свирчица . И аз и викам нямам пари лелче, тя ми вика два лева поне нямаш ли за едно дудучи, и като кказа дудучи му видях адамовата ябалка, и имах едно сокче капи си пиех и го изплесках травестита с капито в лицето и избегах :с

baby_baby
03-03-2014, 19:31
В всички градове има "ловуващи" жени търси и ще намериш :lol:

VintageMorphine
03-03-2014, 20:25
Купуват си ловен билет, заверяват го, избират си ловна дружина и според сезона, предпочитаният дивеч, и разрешените места в областта си избират къде да ловят...

Но сериозно, мани чалгарките и хаус партитата...Ходи на ДНБ/габба/техно партита. Средно готините мацки в повечето случаи си търсят забавление и са дащни. Бъди готов да помъкнеш компанията им за афтър у вас, а понякога и приятелят им-путка. 8-)

RapExotic
03-04-2014, 13:17
Пловдив: Алеята на любовта и Скобелева Майка
София: 5те кьошета и площад Македония :D

Иначе ако търсиш дълги, точещи се, обвързващи, досадни, ошушкващи и в голяма степен неуспешни забивки всяка чалготека би ти свършила работа.

fenastz
03-04-2014, 15:35
По дискотеките ловуват, поне повечето от тия, които си заслужават (да ги ебеш в устата). Ако си търсиш момиче за сериозни отношения обаче в никой случай не търси там.