PDA

View Full Version : Първа среща.



Georgiev98
03-31-2014, 16:57
Здравейте , преди няколко дни се разбрахме с едно момиче да излезем на среща , но ми трябва малко помощ защото това ще е първата среща в живота ми , а момичето е много красиво и наистина я харесвам и не искам да оплескам нещо.Затова ми трябва някой с повече време да ми отговори на няколко въпроса.Срещата ще е разходка в един парк.(нека отговорите да са съобразени с възрастта ни.Аз съм на 15 , тя - 14 )

Та за начало искам да знам трябва ли да и подаря нещо преди да почнем да се разхождаме ? Докато се разхождаме да я хвана ли за ръка , или това е твърде прибързано ? За какви теми можем да си говорим ? Да и кажа ли на срещата че имам чувства към нея или по-нататък ? И може би най-важното - Как да завърша срещата ? Ясно е , че ще я изпратя ( и преди съм го правил ) но когато стигнем до тях да я целуна ли , да я прегърна ли и изобщо какво да и кажа как да завърша срещата правилно ?

Ако се намери някого да ми обясни тези неща , ще съм му вечно благодарен :)

kakvooo
03-31-2014, 19:35
1.Ами не е е задължително да й подаряваш нещо на първа среща [на 2-3 среща може да се подходи с подарък(мое мнение)]
2. Като за начало подходи с жест - приближавай се към нея колкото се може повече, ако тя се дърпа не избързвай с хващането на ръката, ако ли не - действай.
3. Теми колкото искаш, но най-вече ти трябва да знаеш за какво ще ви е интересно да си говорите, предполагам че вече сте говорили/писали и вече трябва да знаеш какво може да й е интересно ( ако не се интересува от футбол НЕ повдигай темата! :D )
4. На първа среща много рядко се признават чувства( НЕ го прави ) и ЗНАЙ че чувствата не се казват, а ПОКАЗВАТ.
5. Ами зависи от това как е преминала срещата, но ти препоръчвам прегръдка, целувките ги остави за по-нататък, остави я и тя да се потруди, ако има интерес към теб - бъди малко по-мистериозен, нека се почуди дали я харесваш или не.
Дано съм помогнал донякъде.. Успех!

102
03-31-2014, 19:39
на първа среща изгорели са безброй добри момичета

Georgiev98
04-01-2014, 18:17
Мерси за съвета ;) Приемам и други мнения :)

RapExotic
04-01-2014, 21:35
Не се стресирай и не се спичай от това, че е красива и, че ти е първата среща в живота. Опитай се да се чувстваш все едно си на разходка с приятели. Говори за приятни неща и използвай чувството си за хумур. Подаръци, чувства и целувки прави тогава, когато си сигурен, че и тя има симпатии към тебе.

baby_baby
04-02-2014, 15:50
да знам трябва ли да и подаря нещо преди да почнем да се разхождаме ? - По-добре не и подарявай

Докато се разхождаме да я хвана ли за ръка , или това е твърде прибързано ? - Не просто се старай да си по близо до нея

За какви теми можем да си говорим ? - За каквото се сетите

Да и кажа ли на срещата че имам чувства към нея или по-нататък ? по-нататък

Как да завърша срещата ? - Прегърни я

stynioo
04-02-2014, 16:14
Как да завърша срещата ? - Прегърни я

wtf

102
04-02-2014, 16:35
бъди себе си ;pPPpppPPPPppP~

DarknessAngel
04-02-2014, 17:56
Подаръците, хващането за ръка и признанията ги отложи за по-нататък. От самото развитие на срещата ще си проличи дали е добре да я целунеш.

li0n
04-02-2014, 18:03
Никакви подаръци, целувки, държане за ръка и т.н. Иначе изглеждаш много припрян. Говорете си само, намекни и, че имаш чувства, но не и го казвай директно, че ще я уплашиш.

Georgiev98
04-04-2014, 10:14
Мерси за всички съвети. Последен въпрос понеже утре е срещата - След като я изпратя какво да направя , да и кажа че добре съм си прекарал или пък да я питам нея как е прекарала и да я прегърна ?

Въпроса ми е малко малоумен ама ми е за пръв път това такаче без хейт :D

102
04-04-2014, 10:20
"е, ше се видим ли пак или кво", "и ся кво, няма да ме прегърнеш ли"

и не забравяй да се усмихваш, то ще ти е усмихнато де, нали си с момиче, ама се пак

MsMiracle
04-04-2014, 14:44
Мерси за всички съвети. Последен въпрос понеже утре е срещата - След като я изпратя какво да направя , да и кажа че добре съм си прекарал или пък да я питам нея как е прекарала и да я прегърна ?

Въпроса ми е малко малоумен ама ми е за пръв път това такаче без хейт :D

Когато ти кажеш "прекарах си супер", тя би отговорила същото :D

analgin
04-04-2014, 16:04
Та за начало искам да знам трябва ли да и подаря нещо преди да почнем да се разхождаме ?
Не е необходимо,ако се харесате и започнете да излизате по-често тогава.

Докато се разхождаме да я хвана ли за ръка , или това е твърде прибързано ?
Недей, прибързано е , първа среща и е просто разходка в парка ,все още не сте някоя влюбена двойка.

За какви теми можем да си говорим ?
За всякакви,които намираш за подходящи. Ако не се познавате от дълго време, можеш да проявиш интерес към музиката ,която слуша ( още по-добре ще е да имате общи предпочитания и ще се завърже разговор по-лесно) , други интереси. Ако настъпи неловко мълчание, може да използваш някаква шега .Ако я караш да се усмихва и успявате да направите така че да ви е забавно и приятно заедно всичко ще мине добре и няма да ти е напрегнато.

Да и кажа ли на срещата че имам чувства към нея или по-нататък ?
По-нататък, това е разходка в парка , не го взимай толкова на сериозно. Не прибързвай, ако започнеш да й се обясняваш в любов е много вероятно да я притесниш и да те отблъсне.

Как да завърша срещата ? Ясно е , че ще я изпратя ( и преди съм го правил ) но когато стигнем до тях да я целуна ли , да я прегърна ли и изобщо какво да и кажа как да завърша срещата правилно ?
Изпрати я до тях, прегърни я, ако и двамата имате желание да се целунете, ще го усетиш и все пак не прибързвай и с това, постъпи както намериш за правилно. Все пак, ако решиш да я целунеш , бъди нежен не е нужно първият път да си вкараш езика до сливиците й .. та така :д всичко ще бъде наред , ако не се притесняваш и се държиш спокойно.

SpiritInBlack
04-04-2014, 17:35
Малък пич. Пишеш изненадващо грамотно , похвално.

Разходката е добър избор за първа среща, особено на вашата възраст. Нищо няма да подаряваш, едва ли мацката е толкова еманципирана , че да е е от една определена група девойки.
Няма никакви ограничения за темите на разговор , просто не и дърдори как ги разцепваш на лига/дота. Докосванията зависят от ситуацията, добре е да започнеш с прегръдка , но не прекалявай. Нека свикне с теб и докосванията ти , не насилвай нещата. Може да купиш сладолед и да познаеш какъв сладолед обича и защо

trabi_bs
04-04-2014, 20:07
да знам трябва ли да и подаря нещо преди да почнем да се разхождаме ? - По-добре не и подарявай

Докато се разхождаме да я хвана ли за ръка , или това е твърде прибързано ? - Не просто се старай да си по близо до нея

За какви теми можем да си говорим ? - За каквото се сетите

Да и кажа ли на срещата че имам чувства към нея или по-нататък ? по-нататък

Как да завърша срещата ? - Прегърни я

kefche.com :lol: