PDA

View Full Version : Гадно ли е ?



wildone07
05-02-2014, 19:51
Момичета имам въпрос. Абе първият път много ли е гадно? :D

Знам че едни ги боли много, други не усещат, зависи..Но като изключим това, като по филмите ли е романтично, приятно и т.н. или просто нещо което трябва да мине за да стане по-хубаво?

Ии трябва ли момичето да прави нещо по-специално или просто да си стои и да се остави на момчето?
Споделете малко опит, съвети. :)

ultras88
05-02-2014, 20:02
Ии трябва ли момичето да прави нещо по-специално или просто да си стои и да се остави на момчето? - да бе , стой си като пън няма проблем.Естествено че трябва да направиш нещо баси .. то ти идва отвътре , освен ако не си прекалено малко и не знаеш кво се случва

baby_baby
05-02-2014, 20:18
Не е приятно първия път но не е болка за умиране с времето ще ти стане по-хубаво

Rabalka
05-02-2014, 21:23
Бе живее се :lol:

DarkTemplar
05-02-2014, 21:56
Толкова е неприятно, че почнеш ли веднъж, няма спиране. 8-)

monika.ruse
05-02-2014, 22:11
Боли, но въпреки това е нещо ново и е интересно, а дори започва да ти става и готино

tori
05-02-2014, 23:57
Толкова е неприятно, че почнеш ли веднъж, няма спиране. 8-)
Мхм. Не разбирам какво го превъзнасяте тоя първи път все едно ще правите секс за първи път в живота си. Пфу. Ако харесваш човека, какво друго е от значение? Няма перфектен първи опит в секса, няма филми, пеперуди и тям подобни. Правите го така сложно и ужасно, че се чудя как съм го преживяла въобще някога.

KokoDjambo
05-03-2014, 06:03
Момичета имам въпрос. Абе първият път много ли е гадно? :D

Знам че едни ги боли много, други не усещат, зависи..Но като изключим това, като по филмите ли е романтично, приятно и т.н. или просто нещо което трябва да мине за да стане по-хубаво?

Ии трябва ли момичето да прави нещо по-специално или просто да си стои и да се остави на момчето?
Споделете малко опит, съвети. :)

Много! Едни кървища, едни черва навън хвърчат....Страшно! По-добре недей! :D

SummerMakesMeHappy
05-03-2014, 21:12
Не е кой знае какво. Не е като по филмите романтично може и да не е получи много добре, но нищо особено.

SonataArctica
05-03-2014, 21:13
Мхм. Не разбирам какво го превъзнасяте тоя първи път все едно ще правите секс за първи път в живота си.

Разби ме. :lol:

anonymous708973
05-04-2014, 14:47
Мхм. Не разбирам какво го превъзнасяте тоя първи път все едно ще правите секс за първи път в живота си.

Я пак :lol:

Да бе, от най-романтичното е. Прави се, за да минава. Веднъж хванеш ли му цаката, няма спиране :д

tori
05-05-2014, 08:12
Я пак :lol:
Сарказъм, нищо повече.

rage_killer
05-05-2014, 08:13
"Първият път" е малко овър рейтед. Гледай да има достатъчно смазка, но това не важи само за 1вия път хаха :Д не е нещо изключително болезнено, но по-важното е да си готов за това защото все пак пускаш някой да влиза в тялото ти хахах