PDA

View Full Version : Как да я докарам до оргазъм



prestigiopap2
05-31-2014, 13:16
Здравейте с приятелката ми правим редовно секс от 4 месеца от около 2 месеца насам се опитвам да я накарам да стигне до оргазъм (никога не го) сменяме позите виждал я съм как се гърчи ( не в буквален смисъл) и как се подмокря доста повече, но никога не сме успявали до края, в последно време след като аз свърша пробваме с пръсти тя се отпуска и аз правя какво ли не, но все щом стигнем до определен период тя я заболява и казва да спра (извинява се след което и се карам за това ;д) въпроса ми е какво да направя за да успеем? много си я обичам и искам да се чувства спокойна

HollyGolightly
05-31-2014, 13:53
(извинява се след което и се карам за това ;д)
Ма какво си губиш времето в караници, направо я набий следващия път, когато не може да свърши.

an7raks
05-31-2014, 13:58
Ма какво си губиш времето в караници, направо я набий следващия път, когато не може да свърши.
Един цигански ще й докара скуърт направо...

prestigiopap2
05-31-2014, 14:31
това го казвам съвсем в шеговит смисъл и всичко е в кръга на шегата как според теб ще и се карам за такива работи пф

prestigiopap2
05-31-2014, 14:33
карам и се щото ми се извинява не защото не може да свърши вие чувате ли се какво говорите ако имате какво да кажете просто го кажете не търсете излишни неща

anonymous708973
05-31-2014, 14:33
Ма какво си губиш времето в караници, направо я набий следващия път, когато не може да свърши.

Май имаше предвид, че й се кара, защото тя се извинява :)

prestigiopap2
05-31-2014, 14:35
Май имаше предвид, че й се кара, защото тя се извинява :)

точно това имах впредвид и то в кръга на шегата :)

HollyGolightly
05-31-2014, 16:18
То понеже моят коментар беше напълно сериозен.
Просто на такъв въпрос не знам как може да се отговори. На различните хора им харесват различни неща, различни неща ги възбуждат и ги докарват до оргазъм. Продължавай да опитваш, пробвай нови техники, все пак от скоро правите секс, иска се време, докато се напаснете.

prestigiopap2
05-31-2014, 16:35
благодаря други мнения

wildone07
05-31-2014, 17:39
Може да е от голямо притеснение или да е в труден период в живота си ?

prestigiopap2
05-31-2014, 18:26
ми чак в живота не но може да се каже че има някои да има го това

wildone07
05-31-2014, 18:39
ами значи със сигурност оказва влияние. явно трябва да го преодолее, за да се успокои или ако не - трябва много да се постараеш, за да стане. ако не стане, спокойно и това ще мине

xXxPETYAxXx
06-01-2014, 06:00
Питай я какво и как и харесва. Може и да правиш правилните неща, но да ги правиш грешно.

Hilary_
06-01-2014, 14:36
Остави я тя да те напътства.

fanofcats
06-02-2014, 16:32
Не знам дали ще ти бъда много полезен,но ще се опитам да изкажа моето мнение.По принцип женският оргазъм е много по-различен от мъжкия оргазъм.Жените много трудно стигат до оргазъм,защото половите им органи са устроени строго индивидуално и са много по-сложни.Не трябва да се притесняваш,че за тези 4 месеца тя не може да изпита оргазъм.И в същото време е много трудно за един мъж да доведе жената до оргазъм.Необходими са повече сексуално общуване,повече себепознаване на ерогенните зони и повече искрени разговори за секса.По принцип никой не може да ти каже как да доведеш една жена до оргазъм,но със времето,със взаимното опознаване един друг,с повече експерименти в интимен план може да се получи това чудо,което става не между краката,а във главата.Не се отчайвай,а продължавай по същия начин с тази любвеобвилност и желание към нея.Вярвам,че всичко ще е наред.Успех!

bradley
06-02-2014, 21:56
Здравейте с приятелката ми правим редовно секс от 4 месеца от около 2 месеца насам се опитвам да я накарам да стигне до оргазъм (никога не го) сменяме позите виждал я съм как се гърчи ( не в буквален смисъл) и как се подмокря доста повече, но никога не сме успявали до края, в последно време след като аз свърша пробваме с пръсти тя се отпуска и аз правя какво ли не, но все щом стигнем до определен период тя я заболява и казва да спра (извинява се след което и се карам за това ;д) въпроса ми е какво да направя за да успеем? много си я обичам и искам да се чувства спокойна


може да пробваш с анална стимулация , да я стимулираш примерно с палец , може и с 2 палеца , последното момиче с което спах каза че доста си падало по този тип стимулация (задната)

sometimes_
06-03-2014, 06:38
Ако тя не знае как да стигне до оргазъм, ти нищо не можеш да направиш. Аз ако чакам мъж да ме докара до там...щях да си умра без да знам какво изобщо значи тая дума. Трябва тя да усети как и е най-хубаво и да ти каже какво да правиш. То това си е цяла наука. Доколкото съм си говорила с приятелки - при всяка е супер различно, така че най-добре питай девойката.

lyuba991
06-03-2014, 18:35
Пробвайте нещо ново, може и да стане.